Bilgisayar Destekli Grafik Tasarımı

Bilgisayar Destekli Grafik Tasarımı
Grafik Tasarım Uzmanlığı nedir,grafikerlik nedir,photoshop nedir,grafik tasarım kursu

GRAFİK TASARIM UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Yaratıcılığını bir mesleğe dönüştürmek isteyen herkes için ideal bir eğitim olan Grafikerlik öğrenmesi kolay, uygulamalı bir dizi Adobe programlarından oluşmaktadır.

Grafik Tasarım Uzmanı olarak mezun olan öğrencilerimiz kendi ajanslarını kurabilecekleri gibi home ofis çalışabilir yada yayın kuruluşlarında, gazetelerde, matbaalarda, ajanslarda rahatlıkla çalışabilir seviyede, bitirme projesiyle mezun olmaktadır.

Başarı garantili ve ücretsiz tekrar hakkı sunan eğitim sonunda ulusal ve uluslararası sertifikalar verilmektedir.

Bemka Eğitim’de Grafik Tasarım Kursu, Grafikerlik Kursu öğrencileri proje bazlı ve uygulamalı bir eğitim alacaklarından daha öğrenimleri sürerken tasarım örneklerini ticari alanda pazarlayabilir düzeyde mezun olmaktadır.

Orijinal ve lisanslı Adobe programlarıyla eğitim alan öğrencilerimiz Grafik Tasarımı programların tüm fonksiyonlarını kullanabilir biçimde mezun olmaktadırlar.

Grafik Eğitimlerine katılabilmek için herhangi bir ön koşul olmamakla birlikte temel bilgisayar bilgisine sahip herkes Grafik Tasarımı kurslarına katılabilmektedir.

Grafik tasarımı Kursu Müfredatımız
  • Başlangıç ve en temel adımlar
  • Grafik Tasarım Sanatı ve Kültürüne Giriş
  • Adobe Photoshop Program Eğitimi ve Uygulamaları
  • Adobe Illustrator Program Eğitimi ve Uygulamaları
  • Adobe Indesign Program Eğitimi ve Uygulamaları
  • Corel Draw Program Eğitimi ve Uygulamaları
Sertifikalar

 Öğrencilerimiz e-devletlerine işlenmiş sertifikalarla mezun olmaktadır.

Süre

Grafik Tasarım Okulu :3,5Ay (Illustrator, Indesign, Photoshop, Corel Draw, )

Neden Bemka Eğitim Kurumları

Grafik Tasarım Kursu eğitim içeriğini doğrudan ajans yöneticileri hazırlayarak en güncel uygulamaları müfredata eklemektedirler.

Grafik Tasarım Kursu derslerine ajans yöneticileriyle beraber Üniversite öğretim görevlileri girerek doyurucu, uygulamalı bir eğitim süreciyle öğrencilerimiz piyasanın beklentilerini karşılayabilecek biçimde çok yönlü biçimde hazırlanmaktalar.

Grafik Tasarım Kursları öğrencilerimiz eğitimlerini ücretsiz olarak 1 yıl içerisinde hakkına sahiptir.** ( Ücretsiz tekrar hakkını sadece eğitimin %90 nına katılım sağlamış öğrencilerimiz kullanabilir )

Tüm İzmir Grafik Tasarım Kursu öğrencileri kurumsal üyelerimizin de aralarında bulunduğu yüzlerce işletmeye iş destek departmanımız tarafından tavsiye edilmekte,somut personel talepleri ise sadece öğrencilerimizden karşılanmaktadır.İş Destek Departmanından faydalanmak ücretsiz olup mezun olduktan sonraki iki yıl için geçerlidir.

Bemka Eğitim'de Grafik Tasarım Kursu, Grafikerlik Kursu öğrencileri proje bazlı ve uygulamalı bir eğitim alacaklarından daha öğrenimleri sürerken tasarım örneklerini ticari alanda pazarlayabilir düzeyde mezun olmaktadır.

Orijinal ve lisanslı Adobe programlarıyla eğitim alan öğrencilerimiz Grafik Tasarımı programların tüm fonksiyonlarını kullanabilir biçimde mezun olmaktadırlar.

 

Bilgisayar Destekli Grafik TasarımıToplam Süre 3,5 Ay
Açılış TarihiGrup KoduGünlerSaatlerŞube
20/07/2024GTU-244KCumartesi14:00 / 18:05İzmir Karşıyaka Şubesi
22/07/2024GTU-243KPazartesi, Çarşamba19:00 / 21:05İzmir Karşıyaka Şubesi
Didem C...
Didem C...

''2012 yılında Ege Ünv. Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümünden mezun oldum. İş bulamama korkusuyla tüm ilanlara saldırmaya başlamışken eşimin de desteğiyle Grafik Tasarım alanına yönelmeye karar verdim. İzmir Grafik Kurslarını araştırırken Bemka Eğitimi buldum ve  Grafik Tasarım Kurslarına katıldım. Eğitmenim Cengiz Bey'in sayesinde de kendimi daha da geliştirdim. Kendisine sonsuz teşekkür ederim. Eğitimimi tamamladıktan sonra yerel bir dergide Grafiker olarak staj yapmaya başladım. 2 ay sonrasında Grafik Tasarımcı olarak aynı dergide işe başladım. Ardından yaptığım iş başvuruları sonucu   halen çalışmakta olduğum A.SCIENCES firmasında Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Sizlere önerim hayallerinizin peşinden gidin. İstediğiniz bir işi yaparak daima başarı ve mutluluğu içinizde yaşayacaksınız.''

Ceyda D...
Ceyda D...

İzmir'de özel bir üniversitenin uluslararası ilişkiler bölümünü bitirdim.Ancak okuldan mezun olduğumda stajyer olarak çalıştığım firmalarda gördüm ki bu alanda çalışmak bana göre değil.Hayal gücüm,tasarım becerim var ama bunu somutlaştıracak araçlara sahip değilim.Karşıyaka'da kurs ararken Bemka Eğitimde Dış Ticaret kursuna katılmış bir arkadaşımın tavsiyesiyle Bemka Eğitime gittim.Hem Bilişim Bölüm başkanıyla hemde Bemka Design sorumlusuyla görüştüm.Ardından öğretmenin derslerine ücretsiz olarak davet edildim.Eğitime başlamaktaki tereddütlerim yerini bir an evvel tasarlamak,yeni bir şeyler üretme güdüsüne bırakınca kayıt oldum.Bir kaç aylık yoğun bir tempodan sonra eğitimim bitti.Bir süre evde çalışmaya devam ettim.Şu anda Çiğli'de plastik ve kauçuk üzerine işi yapan büyük bir firmanın tasarım bölümü sorumlusu olarak çalışmaktayım ve sevdiğim işi yapmaktan dolayı çooook mutluyum.Tasarım düşünen herkese tavsiyem,önce cesaret sonra ilk adımı atmak.Gerisi zaten gelir.Saygılarımla."