İNGİLİZCE KURSU

İNGİLİZCE KURSU
İngilizce Kursu Karşıyaka ile başarı garantili, konuşturan İngilizce Eğitimleri

İngilizce Kursları

BemkaEğitim Kurumlarının köklü  kalitesi ve deneyimiyle, her öğrencimiz birlikte öğrenmekten keyif alacağı maksimum 12 kişilik gruplarda eğitim almaktadır.

Ortak seviye dikkate alınarak oluşturulan homojen sınıflarda zevkli ve işlevsel bu program Türkiye’de en uzun ders saatini sunmaktadır.

Başarı Garantisi

Dil Bilgisine bağlı olmayan eğitim sistemi ile her seviyede konuşma eksenli bir program olan Communicative Approach ile kısa sürede konuşmaya başlayacak, başarı garantisiyle stressiz bir öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.

Eğitmenlerimiz

Bemka Kariyer Kurumlarının İngilizce kurslarında çalışmak isteyen native speaker öğretmen adayı aşağıda yazılı olan sertifikalardan en az birisine sahip olmalıdır.

TESOL Sertifikası: TEFL sertifikası ile aynı amaç için alınır ve ana dili İngilizce olmayan bir ülkede eğitim verebilme yeteneğini gösterir.

CELTA Sertifikası: Cambridge ESOL Cambridge Univercity’nin bir bölümünden CELTA sertifikası organize edilir. İngilizce ile ilgili iş tecrübesi kazanmak için ilk adımlardan biridir.

İngilizce Seviyeleri

Elementary: Başlangıç seviyemizdir.Temel cümle kalıpları,zaman ve şahıs bilgileri verilir. Seviye tamamlandığında günlük konuşmalardaki rahatlığınız sizi bile şaşırtacak.

Pre - Intermediate: Konuşma ve gramerin baş başa yürüdüğü bu seviyede sözcük kapasiteniz artacak ve bu sayede aklınızdan geçen kelimeleri daha kolay şekilde cümlelere dökebileceksiniz.

Intermediate: Artık orta seviye İngilizce biliyorum diyebileceğiniz bir seviye.. Grammar derslerinin azaldığı ama kelime dağarcığınızın son derece arttığı bir kur olacaktır..

Upper Intermediate: Üst düzey dil bilgisi kuralları ve binlerce yeni kelime öğreneceksiniz. Bu sayede karmaşık cümleleri anlama yeteneğine sahip olacaksınız.

Advanced: Yaygın ifadelerden informal ifadelere kadar İngilizce’yi en ince ayrıntısını öğreneceğiniz bir dönem olacaktır. Kur tamamlandığında konuşma, yazma ve okuma alanında üstün yeteneklere sahip olacaksınız.