Başarı Öyküleri:İŞE YERLEŞENLER

Buket G...
Buket G...

Özel Medicana Hastanesinde işe başlayan öğrencimiz Buket'i kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.01.06.2024

Sevcan M...
Sevcan M...

Bemka Eğitim Kurumları ailesi olarak Taşkın Şİrketler Grubuna Muhasebe Sorumlusu pozisyonunda işe başlayan öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Tugay K...
Tugay K...

Bemka Kariyer Kurumlarından aldığım Tıbbi Sekreterlik eğitimi sonrasında İzmir Bayraklı Şehir Hastanelerinde işe başladım.Emeği geçen Bemka ailesine teşekkür ederim.

Funda G...
Funda G...

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesine Hasta Nakil Bölümüne giren öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Seda Z...
Seda Z...

Bayraklı Şehir Hastanesine Tıbbi Sekreter olarak giren öğrencimizi tebrik ederiz.

Fatma K...
Fatma K...

Egepol Hastanelerine Tıbbi Sekreter olarak giren öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Gülnur K...
Gülnur K...

Bemka Kariyer Kurumlarından İnsan Kaynakları Eğitimi aldım.Tamamen profesyonal olarak yetiştiğimi düşünüyorum.Eğitim sonunda Netsiste İK uygulamalarınıda gördüm.Şimdi Disera A.Ş de İnsan Kaynakları bölümünde çalışmaya başladım.Eğitmenim Ömer Faruk beye ve Bemka Eğitime teşekkür ederim.

İlksu G...
İlksu G...

Herkesin tavsiyesiyle gittiğim (iyiki gitmişim)Bemka Kariyer Kursumun bitiminde Özel Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde işe başladım.Bemka Ailesine teşekkürler.

Duygu D...
Duygu D...

Bemka Kurstan aldığım eğitimden sonra Bayraklı Şehir Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Hızlı sertifika ve güvenilir olmaları yüzünden tercih etmiştim,beni yanıltmadılar.

Gülcan T...
Gülcan T...

Merhaba,Bemka'ya arkadaşımın tavsiyesiyle gittim.Hedefim hastanelerde çalışmaktı.Ancak hem sağlık kariyer paketi hem de Netsis kursu aldım.Kursum çok iyiydi.Muhasebenin m sinden anlamayarak gittim şimdi Bayraklı Galen Hastanesinde çalışıyorum.Bana Muhasebeyi öğreten hocama,hastane otomasyon programını öğreten diğer hocama ve Bemka ailesine bana meslek kazandırdıkları için teşekkür ederim.Hepsinin emeğine sağlık gerçekten.26.10.2023

Gül G...
Gül G...

Merhaba , Bemka Kariyer Kurslarından aldığım belgelerimle Bayraklı Şehir Hastanelerinde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Emeği geçen tüm Bemka ailesine teşekkür ederim.

Gülşah U...
Gülşah U...

Yeni açılan Bayraklı Şehir Hastanelerinde Tıbbi Sekreter olarak işe başlayan öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Berfin K...
Berfin K...

Kursiyerimiz Berfin aldığı Sağlıklı Kariyer Paketi eğitimi sonrasında Narlıdere Ege İnci Tıp Merkezinde Tıbbi Sekreter olarak işe başlamıştır.Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

İrem A...
İrem A...

Öğrencimiz İrem , Alsancak Dünya Göz Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak göreve başlamıştır.Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Sevda B...
Sevda B...

Yeni açılan Şehir Hastanesinde çalışmaya başlayan öğrencimizi kutluyoruz.

Yasemin A...
Yasemin A...

Bemka Kariyer Kurumlarını tercih ederek 2023 yılında açılan İzmir Bayraklı Şehir Hastanelerine  giren mezunumuzu kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz.

Burçin Ç...
Burçin Ç...

Uzun araştırmalarım ve çevremin tavisyesiyle Bemka Kariyer Kurslarına gittim.Aldığım iyi eğitimin neticesinde aldığım e-devletimde gözüken sertifikalarımla hemen işe girdim.Şu anda Tınaztepe Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak çalışıyorum.Bemka Kariyer mezunu olmanın ayrıcalığını herzaman hissettim.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

Sevda G...
Sevda G...

İnternette milyon tane kurs vardı ancak daha evvel Bemka Kariyer kurslarına giden ve çalışan arkadaşlarım kendini riske atma Bemka'ya git deyince gittim.Sağlık Kariyer paketini bitirdim ve hemen sağlık kurumlarına cv lerimi gönderdim Aynı anda hem Sada Hastanesinden hem de Ekol Hastanelerinden çağırıldım.Şu anda Ekol Hastanelerinde çalışıyorum.Herşey için teşekkürler Bemka.Sağlık Kurumlarında çalışmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla Bemka Kariyeri tavsiye ederim.

Nevin Y...
Nevin Y...

İzmir deki Muhasebe Kurslarını araştırdığımda gördüm ki Logo Netsis yetkili eğitim ve sınav merkezi olarak Bemka Kariyeri buldum.Çünkü çok sayıda muhasebe kursu olmasına karşın sadece Bemka Eğitim Netsisin yetkili eğitim ve sınav merkeziymiş.Böylelikle iş arama sürecimde otomotikman tüm Ege Bölgesinde Netsis kullanan firmaların veri tabanında yer alacak,böylece o firmalar personel alacağı zaman şansım artacaktı.Bu yüzden Bemka yı tercih etmeye karar verdim.Yazıldım 2 aylık mükemmel bir eğitim aldım.Eğitimim biter bitmez Ekol Hastaneler Grubunda Muhasebe Departmanında göreve başladım.Muhasebeyi gerçekten düşünen herkese sadece Bemka derim.Saygılarımla.

Melisa A...
Melisa A...

Sağlık Kurumlarının sadece sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim alanları işe kabul etttiğini duyduğum için bu alanda eğitim veren heryerle görüştüm.İçlerinde sadece Bemka Kariyer de Sekreterlik Kurslarının doktorlar tarafından verildiğini öğrendim.Kaydımı yaptıktan 2 ay sonra hem işi biliyordum hem de sertifikalarım vardı.Hemen de İşe girdim ve şu anda Beyaz Dental sağlık kurumlarında çalışıyorum.Bemka Kariyere ve  öğretmenime sonsuz teşekkürler.

Tuğçe Ç...
Tuğçe Ç...

Dış Ticaret Kursu arıyordum ve Bemka Kariyer Kurumları ile karşılaştım.Oldukça doyurucu bir eğitim aldım ve ardından Akdeniz Kimya Dış Ticaret A.Ş de işe başladım.Öğretmenime ve Bemka Kariyer Kurumlarına teşekkür ederim.

Sevde K...
Sevde K...

Sağlık Sektöründe kariyer yapmak için sağlık kurumlarının sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim alanları seçtiğini bildiğimden direkt Bemka'yı seçtim.Sağlık Kariyer Sekreterlik programını seçtim ve bilgisayar kursuna da katıldım.Çok sayıda başvuru arasından  ben ve arkadaşım Gamze aynı hastanede Zübeyde Hanım Tıp Merkezinde  işe başladım.Tıbbi Sektörde çalışmaktan dolayı çok mutluyum.Darısı herkesin başına. 

 

Gamze K...
Gamze K...

İzmir'de tüm kursları araştırdıktan sonra Bemka Kariyer Kurslarında karar kıldım.Hayalim Sağlık Kurumlarında çalışmak olduğu için Bemka'dan Sağlık Kariyer Paketi eğitimine katıldım.Eğitimimim içerisinde bulunan Hastane Otomasyon programını ve tüm Tıbbi işleri öğrendikten sonra aldığım sertifikalarla işe başladım.Şu anda Zübeyde Hanım Polikliniğinde danışmada sekreter olarak çalışmaktayım.Teşekkürler. 

Övgü Ö...
Övgü Ö...

Herkesin tavsiyesiyle gittiğim Bemka Eğitimden Muhasebe Kurslarına yazıldım.Aldığım sertifikalarla iş başvurularımdan hemen sonuç aldım.Medical Park Hastanelerinde Muhasebe Departmanında işe başladım.Her aşamada yanımda olan Bemka Kariyer Kurslarının güleryüzlü personeline ve öğretmenlerime teşekkür ederim.Muhasebe ve Netsis Kursu düşünen herkese Bemka Kariyer Kurslarını gönül rahatlığıyla öneririm. 

Zeynep D...
Zeynep D...

Uzun arayışlarım sonunda sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim veren tek kurumun Bemka Kariyer olduğunu öğrendim.Sağlık Kariyer Paketine kayıt oldum.Yaklaşık 2 aylık eğitimin sonunda sertifikalarımı aldım.Bornova'da Galen Hastenesinde mülakata girdim.24 kişi arasından seçildim.Galen Hastanesi gibi İzmir'in en iyi Hastanesinde başlamaktan mutluyum.Tıbbi Sektörde Önemli olan sertifika sahibi olmak değil sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim almanın önemli bir ayrıcalık yarattığını bir kez daha gördüm.Herşey için teşekkürler Bemka Kariyer ailesi.

Damla D...
Damla D...

Bemka Kariyer Kurslarında Acil Müdahale İlk Yardım ,Hastane otomasyon programlarını bitirdim.Sağlık Kariyer Paketi Eğitimlerini tamamladım.Şu anda Çiğli Eğitim Araştırma Hastanesinde Sekreter olarak çalışmaktayım.Bemka Eğitim Kurumlarına teşekkür ederim.

İlayda T...
İlayda T...

Bemka Eğitim Kurumlarında Sağlık Kariyer Paketi eğitimini tamamladım.sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim almanın avantajıyla Avrupa  Dent Hastanelerinde işe başladım.Emeği geçen tüm Bemka Kariyer ailesine teşekkür ederim.Saygılarımla.Şubat 2021

Yağmur K...
Yağmur K...

Merhabalar,Bemka Kariyer Kurumlarından Çocuk Bakımı Gelişimi eğitimi aldım.Çok memnun kaldım.Önce stajyer olarak Balçova'da Oyun Dünyası Kurumlarında stajyer olarak başladım.Şimdi ise kadrolu olarak çalışmaktayım.Bemka Kariyeri herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Saygılarımla.

Vahide E...
Vahide E...

İzmir Kariyer Kursları içerisinde en bilinen olduğu için Bemka Eğitimi seçtim.Sekreterlik Kurslarına yazıldım.sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim almayanları sağlık kurumlarının tercih etmediğini bildiğimden Bemka da sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim aldım.Kısa bir iş arayışından sonra şu anda Medical Park hastanesinde işe başladım.Sağlık alanında kariyer yapma hayalimde yanımda olan Bemka Kariyer Kurslarına teşekkür ederim. 

Nisa Ö...
Nisa Ö...

Uzun araştırmalardan sonra Milli Eğitime bağlı ve güvenilir bir kurum olarak herkesin tavsiye ettiği Bemka Kariyere ulaştım.Çok sayıda eğitimden kendime en uygun olarak Çocuk Gelişimi eğitimini seçtim.Oldukça faydalı bir eğitimden sonra iş arama sürecim başladı.Sabırla arayışımın sonucu şu anda Mavi Kuşum Anaokulunda çalışmaktayım.Bemka Kariyer ailesine teşekkür eder,bu faydalı hizmetlerinin devamını dilerim.Aralık 2020

İçim Ü...
İçim Ü...

Bemka Eğitimden Genel Sekreterlik ve Muhasebe kursları aldım.Çok başarılı bir eğitimi sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden alarak iş arayışına başladım.Bemka'nın sitesinden cv doldurdum ve şu anda Rinoplasti Clinic te hem Tıbbi Sekreterlik yapıyorum hemde Muhasebe işlerine bakıyorum.Bemka Kariyer Kurumlarına,iş destek departmanına ve en başta da  hocamıza teşekkür ederim.(Kasım -2020)

Aleyna Ö...
Aleyna Ö...

İzmir'deki kariyer kursları içerisinde Milli Eğitime bağlı ve güvenilir bir kurs aradığımda herkesin tavsiyesi Bemka oldu.Hem mezunlarının daha kolay iş bulması hem de ücretsiz tekrar hakkının olması bana çok cazip geldi.Gidip İnsan Kaynakları Uzmanlığı kursuna yazıldım.Kampanya olduğunu söylediler ve Muhasebe kursunu ücretsiz verdiler.İyi ki öyle olmuş çünkü işe yerleşmemde Muhasebeyi de biliyor olmam çok faydalı oldu.Bir sürü aday içerisinde ben seçildim ve şu anda Etkin Tıbbi Cihazlar A.Ş de İnsan Kaynakları pozisyonunda çalışıyorum.Ve dönüp kendi firmama Bemka 'dan Muhasebe personeli de istedim.Herşey için teşekkür Bemka.

Ezgi P...
Ezgi P...

Bemka Kariyeri tüm arkadaşlarımın ısrarlı tavsiyesiyle buldum.Çünkü ben Tıbbi Sekreter olmak istiyordum.Bemka dan Çocuk Gelişimi ve Sekreterlik Kursları aldım.Kısa bir iş arayışından sonra şimdi Uğur Okullarının Revir Departmanında çalışıyorum.İşimi ve işyerimi çok seviyorum.Hem Bemka ailesine ama en çok Bemka Kariyeri bana tavsiye edenlere çok teşekkür ederim.

Pelin A...
Pelin A...

Pandemi döneminde tanıştım Bemka Eğitimle.Oradan mezun olanların tavsiyesiyle gittim.Çocuk Gelişimi Kursuna yazıldım.Çok başarılı bir eğitimin ardından kısa sürede bir işe yerleştim.Şu anda Dikkatli Öocuk Akademisinde yardımcı personel olarak çalışıyorum.İş bulmamdaki desteklerinden ve başarılı eğitimimden dolayı Bemka ailesine teşekkür ederim.

Nurten A...
Nurten A...

Buca da oturuyorum,pandemi döneminde işsiz olmak ,iş aramak herkes için zor.Çok sayıda işe giren arkadaşımın tavsiyesiyle Bemka'yı buldum.Çünkü hem çok güvenilir hem de doktorlar derse giriyordu.2 ay sürdü kursum.Eğitimim bitti sertifikalarımı aldım ve şimdi Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak çalışıyorum.Benimle beraber kurs arayan ve Karşıyaka uzak deyip başka yerlere giden arkadaşım  işe yaramayan bir sürü belgeyle hala işsiz.Bu alanda iş arayan herkese paranızı çöpe atmayın ve doktorlardan eğitim veren tek kurs ile kazanan siz olun diyorum.Bir milyon kere Bemka'yı tavsiye ediyorum.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

Bilge T...
Bilge T...

Bemka Eğitim Kurumlarından Sekreterlik Eğitimi ve Bilgisayar Kursu aldım.Kursa başlamadan her kurumu araştırdım.Whatsapptan kayıt almaya çalışanları gördüm,hemen İban yollayıp para yatırın diyenler gördüm,eğitime gitmeden sertifika yollayalım diyenler gördüm,kurs adı başka,tabelası başka kurslar gördüm.Sonunda memur bir yakınım Bemka'yı önerdi.İzmir'de sağlık sektöründen gelen eğitmenlerin derse girdiği tek kurs olmasından dolayı gerçekten çok verimliydi.Sertfikamı alınca İşkur'a başvurdum.Ardından cep telefonuma gelen mesajla Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesine Tıbbi Sekreter olarak kadrolu atandım.Pandemi döneminde eğitim alıp iş bulmam harika oldu.Herkese  Bemka Kariyeri yüzde yüz tavsiye ediyorum.Çok mutluyum darısı herkesin başına.

Selin K...
Selin K...

Hastanelerin doktordan eğitim almayanları işe almadıklarını öğrendikten sonra tüm kursları araştırdım,hastane yöneticileriyle görüştüm.Pandemi döneminde olmamıza rağmen eğitim ve iş konusunda ben çaba göstermezsem kimsenin faydası olmayacağını biliyordum.Herkesin tavsiyesiyle Bemka Kariyer kurumlarını buldum.Sekreterlik eğitimlerine ve Bilgisayar kurslarına kayıt oldum.Doktordan eğitim alarak sertifikalarımı aldım.Hemen de iş buldum.Şu anda Ege Yaşam Hastanelerinde Tıbbi Sekreter olarak çalışmaktayım.İyi ki Bemka Kariyer den eğitim aldım.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Tuğçe F...
Tuğçe F...

Tıbbi Sekreterlikte sadece doktordan eğitim alanların işe girebildiğini öğrendikten sonra çok araştırdım ve sadece Bemka Eğitimde derslere doktorların girdiğini öğrendim.Kayıt oldum 2 aylık kursum Ağustos ayında biter bitmez Atakent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Doğru tercihim bana hem iyi bir eğitim hemde bir iş kazandırdı.Bemka çalışanlarına ve doktor eğitmenimize teşekkür ediyorum.Ağustos 2021

Merve A...
Merve A...

Tıbbi Sekreter olmak istiyordum.Araya corona tatili girdi bende o arada çok ciddi araştırma yaptım.İnternette sertfika dağıtanlar mı dersin,whatsapp hattından kayıt almaya çalışanlar mı dersin,hemen kayıt ol havale yap diyenler mi dersin..İşin içinden çıkamayınca arkadaşlarıma açtım konuyu,neredeyse hepsi doktordan eğitim veren ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Bemka Kariyer Kurslarını önerdiler.Görüşmeye gittim çok düzgün ve kurumsal bir yer olduğu belli.Hiç ödeme yapmasanız bile kayıt olabilir derslerimize girebilirsiniz dediler.Sekreterlik ve Bilgisayar kursuna yazıldım.Aldığım en doğru kararmış.Çünkü kursumun bitimine Türkiye Sağlık Vakfı ve Bemka Kariyerin uluslarası sertifikalarıyla Ekol Hastanelerinde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Bana Bemka'yı tavsiye eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Çiğdem Ç...
Çiğdem Ç...

Tıbbi Sekreterlik Kurslarını araştırıyordum.Yakınlarım Bemka Kariyer Kurslarına git dedi.Gittiğimde bu eğitimin adının Sekreterlik olduğunu ve içerisinde hukuk sekreterliği,tıp sekreterliği ve ticaret sekreterliği de olduğunu öğrendim.Bir eğitimle 5 serifika alarak,üstelik doktorlardan eğitim alarak kursumu tamamladım.Şimdi Karataş Hatanesinde Tıbbi Sekreter olarak çalışıyorum.Corona döneminde iş bulmak zor olsa da ben hemen işe girdim.Düşünen herkese sadece Bemka Kariyer derim..Gerisini onlar hallediyorlar zaten.Saygılarımla.

Merve B...
Merve B...

Pandemi sonrası iş bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyordum.Pek çok kurs ile görüştüm ama hiç birisinde sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden yoktu.Çünkü sağlık kurumlarının sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim alamayanları işe almadıklarını biliyordum.Nihayet Bemka Kariyer'i buldum.Hem Sekreterlik hem de bana tavsiye etmeleri üzerine Muhasebe eğitimi aldım.Medical Park Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak hemen işe başladım.Kısa süre sonra da muhasebe departmanına geçtim.Yine Bemka Kariyer'e gideceğim ve İnsan Kaynakları kursu alacağım.Hayatımı değiştiren Bemka Ailesine sonsuz teşekkürler.

Gülden H...
Gülden H...

Merhabaöncelikli olarak şunu söyleyim ikinci kez kursa yazılmak için geldiğim Bemka Kariyer de, muhasebe kursunda olduğu gibi aldığım eğitim ve kaliteyi, tıbbi sekreterlik kursunda da alacağından hiç şüphem yoktu.Yazıldım ve her güzel şeyin çabuk bittiği gerçeği var ki bu kursun bitiminde de birkez daha kendini kanıtladı.. Sonra iş arama süreci, cv ler, başvurular derken en sonunda istediğim iş oldu çok şükür..  Katip Çelebi diş hekimliği fakültesinde tıbbi sekreter olarak işe başladım... Severek gidiyorum işime, huzurla, mutlulukla..
Teşekkürler bemka.

İlayda U...
İlayda U...

Pandemi döneminin işsizlikle birleşmesi büyük bir sorun oldu benim için.Ne yapabileceğimi düşünürken yakın arkadaşlarım bu kursu önerdi.Onlarca dolandırıcı güvenilmez yerle karşılaştıktan sonra doktordan eğitim veren tek kurs olan Bemka Kariyeri buldum.Zaten arkadaşlarımda önermişti.Eğitimimi tamamladım.Türkiye Sağlık Vakfı sertifikamı kısa sürede aldım.Ve şu anda Avrupa Dent Hastenelerinde sekreter olarak çalışıp hasta kayıtlarını ve yönlendirmelerini yapıyorum.Doktordan eğitim alamasaydım işverenimin soylediği asla işe alınmazmışım.Ben çok şanslıydım doktordan eğitim aldım.Darısı herkesin başına .Teşekkürler Bemka.

Selin M...
Selin M...

Dış ticaret alanında kendini geliştirmek isteyen ama sıfırdan başlayacağı için şüphesi olan herkese bu kursu tavsiye ederim. Bu alanda yıllardır sahada görev yapan Cemil hoca tüm yardımseverliği ve yüksek enerjisiyle kafanızda tek bir soru işareti kalmayana dek sizinle deneyimlerini ve bizzat kendisinin titizlikle hazırladığı materyallerini paylaşmakta. Size kalan tek şey arkanıza yaslanıp dinlemek ve soru sormak.  Bemka Eğitim Kurumuna Cemil hoca gibi içten, özverili ve verici bir eğitimciyle bizi buluşturdukları için çok teşekkür eder, değerli hocamıza bize kattığı her şey için minnetlerimi sunarım.

(Bu değerlendirmeler bağımsız bir kuruluş olan kursrehberi.net web sitesine yazılan gerçek kişi ve görüşleri içermektedir)

 

Nesrin E...
Nesrin E...

Oldukça kıymetli hocalarımızdan Dış ticaret kursu aldık. Eğitim boyunca hiç sıkılmadan, heyecanı yüksek bir şekilde en güncel bilgileri ve tecrübelerini bizimle paylaştı. Çok teşekkürler.

Nursemen A. (Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı)

Dış ticaret ile alakalı öğrenmem gereken birçok bilgiyi edindim. Özellikle Cemil Hocanın dersi anlatım metodu oldukça akılda kalıcı. Dış ticaret kursu almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.

 

Leyla A...
Leyla A...

Bemka Kariyer Kurslarını çokça araştırdım ve çok iyi olduğuna kanaat getirdim.Her eğitimin uzmanı derslere giriyor.Örneğin Tıbbi Sekreterlik Kurslarına doktor öğretmen giriyordu. Ben bir arkadaşımla   kayıt oldum.İyi ki kayıt olmuşuz,çünkü hemen Gaziemir Denizkızı Anaokulunda işe başladım.Çok mutluyum ve herkese  Bemka'yı tavsiye ederim.Yasemin hanıma özellikle çok teşekkür ederim.

Selin K...
Selin K...

İzmir kurslarını çok araştırdım,pekçok kursa giderek yerinde bilgi aldım ancak içlerinde en güvenilir kurum olarak Bemka'yı seçtim.Bir an önce iş bulmam gerekiyordu.Ve sokağa atacak param yoktu,bu yüzden ince eledim sık dokudum,tanıdıklarla ve daha önce Bemka Kariyer Kurslarına gidenlerle konuştum.Nihayet Bemka Eğitimde Çocuk Gelişimi Kursuna başladım Tıbbi Sekreterlik kursu izmir tıp sekretrliği gibi farklı alanlarıda düşündüm.Bu kurs bana çok uğurlu geldi ve şu anda Gaziemir'de Deniz Kızı Anaokulunda işe başladım.İşimi çok seviyorum.Herkese teşekkürler..19.02.2020

Kaan G...
Kaan G...

Bemka Kariyer Kursu mezunlarının daha çok tercih edildiğini bilerek seçtim.Bilgisayar kurslarına ve Yer Hostesliği kursuna yazıldım.Mükemmmel bir eğitim aldığımı söyleyebilirim.Kısa zamanda iş bulma derdim olmasaydı İnsan Kaynakları Uzmanlığı kursunu da düşünüyordum.Ancak Yer Hostesliği kursunu bitirir bitirmez havaalanında işe başladım.Aldığım sertifikaların ve Bemka mezunu olmamın tercih edilmemde faydası oldu.Emeği geçen tüm Bemka Kariyer çalışanlarına teşekkür ederim.

Selçuk Y...
Selçuk Y...

Bemka Kariyer Kurslarından aldığım Muhasebe Netsis kurslarının ardından MEY İçki İdari Bölge Müdürlüğünde Muhasebe departmanında işe başladım.Aldığım doyurucu eğitimi herkese tavsiye ederim.2020 yılının herkese başarı getirmesini dilerim.

Fatma K...
Fatma K...

İzmir Muhasebe Kursları arasından Bemka Eğitimi seçtim.Çünkü iyi öğretmen,ücretsiz tekrar hakkı,iş desteği bana çok cazip geldi.2020 yılına Uğur Ototmotiv A.Ş de Muhasebe departmanında işe başlayarak giriyorum.Tüm Bemka Kariyer ailesine ve Netsis öğretmenime teşekkür ederim

Dilan O...
Dilan O...

İzmir'de meslek edindirme kurslarını araştırdım.Tanıdığım herkes Bemka Kariyer kurslarını önerdi.Fiyatı diğer kurslardan çok az daha pahalıdır ama paranı çöpe atmamış olursun dediler.Gittim görüştüm.Muhasebe kursu,Tıbbi Sekreterlik Kursu,Bilgisayar Kursları vb.vardı ama ben Çocuk Gelişimi Kurslarını seçtim.Ve şimdi 2020 ye Peri Masalı Anaokulunda Yardım Personel olarak giriyorum.Herşey için teşekkür ederim Bemka.

Beste B...
Beste B...

Muhasebe kursu alanında uzun araştırmalardan sonra çok güvendiğim insanların önermesiyle Bemka Kariyer kurslarıyla tanıştım.İşletmelerin Bemka mezunlarını tercih etmesinin temel sebebinin güvenilir bir kurum ve öğrencilerini önemsemeleri olduğunu söyleyebilirim.Ben de Muhasebe öğretmenim sayesinde Netsis ve Genel Muhasebe eğitimimi tamamladım.Eğitim biter bitmez bu ay Ege ÇatıSER A.Ş'de Muhasebe Finans departmanında işe başladım.Muhasebe eğitimini çok beğenince şimdi de yine Bemka Kariyer de İnsan Kaynakları Uzmanlığı kursuna da başladım.İzmir'de Muhasebe kursu arayanlara kesinlikle Karşıyaka Bemka'yı öneririm.Sevgiler.

Nursena D...
Nursena D...

Bemka Kariyer Kurslarını tüm ailem, tanıdıklarım araştırdı ve ardından karar verdik.Çocuk Gelişimi Kursuna yazıldım.Benim için tam gönlüme göre bir meslek olduğundan,çocuklarla ilgilenmeyi çok sevdiğimden bu alanı seçtim.Başarılı bir eğitimin ardından Milli Eğitim onaylı sertifikamla şu anda Lale Bahçesi anaokulunda çalışmaktayım.Çocukların gelişimine katkım olmasından dolayı da gayet mutluyum.Emeği geçen Bemka ailesinin değerli eğitim danışmanlarına teşekkür ederim.

Büşra K...
Büşra K...

İyi bir iş arayışında idim.Bunun yoluda kendimi geliştirmekten geçiyordu.İzmir'deki meslek ve Kariyer kurslarını araştırdığımda en ciddi ve güvenilir kurum olarak Bemka'yı gördüm.Hem iş desteği sunmaları hem 2 yıl boyunca ücretsiz tekrar hakkı vermeleri bana çok cazip geldi.Öğrenememe ihtimalim yoktu.Harika bir öğretmenim oldu.Zaten kime sorduysam Bemka Kariyer dediğinden kayıt oldum.Şu anda Asimet AŞ.de Muhasebe departmanında çalışıyorum.Bemka Kariyere giderek işimi şansa bırakmadım ve bugün çalışıyorum.Darısı herkesin başına diyorum.

Güliz A...
Güliz A...

İzmir'de Kariyer Meslek Kursları içerisinde araştırma yaparak Bemka Eğitim Kurumlarına rastladım.Muhasebe Kursu,Tıbbi Sekreterlik Kursu,Çocuk Gelişimi Kursu,İnsan Kaynakları kursu gibi alternatifler içerisinden Çocuk Gelişimini seçtim.Kursum bitince de iş başvurularına başladım.Şu anda Özel Atabey Okullarında çalışmaktayım.Emeği geçen tüm Bemka ailesine teşekkür ederim.

Sinem S...
Sinem S...

Uzun araştırmalar sonucunda Bemka Eğitim Kurslarında karar kıldım.Çocuk Gelişimi Eğitimini çok istiyordum,eğitimim bittiğinde oldukça kolay bir sınava girdim.İş başvurularımın bir kısmı olumsuz olsada,bir kısım kurumlar bu belgeyle olmaz dese de direncimi kaybetmedim.Şu anda Mavkuyuda Bilset Kolejlerinde Yardımcı Personel olarak çalışmaktayım.Öğretmenime ve Bemka ailesine teşekkür ediyorum.

Perihan G...
Perihan G...

Yeni bir kariyer sayfası açmak için gittiğim Bemka Kariyer Kurslarında derslerime sağlık sektöründen gelen eğitmenlerin girmesi,Türkiye Sağlık Vakfı eğitimlerinin de armağan edilmesiyle kendimi iyice geliştirdim.Üstelik 2 yılda ücretsiz tekrar hakkı beni çok cezbetti.Bemka Kariyer Kurumlarından hem Muhasebe hem Tıbbi Sekreterlik Kursu aldım.Ancak şansım Tıbbi Sekreterlikten yana güldü.sağlık sektöründen gelen eğitmenlerdeneğitim aldığım için daha ilk başvurumda Central Hospital Hastanesinde Beyin Cerrahisi Bölümünde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Doğru karar vermek isteyen herkese Bemka'yı öneririm.Saygılarımla

 

Sevcan S...
Sevcan S...

Okuldan mezun olduktan sonra her mezun gibi en büyük derdim işsizlik oldu.4 ay gibi uzun bir süre iş aradım.Sayısız firmaya başvurdum,pek çok mülakata gittim ama olumlu hiç dönüş olmadı.Artık umudumu yitirmek üzereydim.Biraz düşünüp ''iş deneyimim yok ama ben neden yetkinliğimi arttırmıyorum''dedim kendi kendime.Çok titiz bir araştırma yaptım.Pek çok kursla görüştüm ve içlerinde en düzgünü,en güvenilir olanı Bemka idi.Pek çok arkadaşımda kesinlikle Bemka dışında bişi düşünme paranı çöpe atarsın deyince gidip Bilgisayarlı Muhasebe Kurslarına kaydımı yaptırdım.Muhasebe kursum hem eğitici hem eğlenceli biçimde 2 ayda biter bitmez kurumsal bir firma ile görüşmeye gittim.Bemka mezunu olmanın faydasını o an anladım ve hemen işe başladım.Öğretmenim Melek hanıma ve Bemka ailesine çok teşekkürler ederim.

Gülbin Ö...
Gülbin Ö...

Bemka Eğitim Kurumlarını çok araştırarak gittim.İnsan Kaynakları Uzmanlığı kursuna yazılacaktım ancak yanında Muhasebe Kursu armağan ediliyormuş.İnsan Kaynakları müdürlerinden aldığım eğitim çok iyiydi.Ancak bana esas katkıyı yapan,bana Muhasebe kursunu sevdiren Melek hocamız oldu.Kursum biter bitmez Avusturya menşeili bir firmada Muhasebe departmanında işe başladım.Heryerde söylüyorum eğer kariyer kursu düşünüyorsanız Bemka Eğitimi gözü kapalı öneririm.Melek öğretmenime ve tüm diğer güleryüzlü Bemka personeline teşekkürlerimi iletiyorum.2019

Hüsamettin Y...
Hüsamettin Y...

Arkadaşlarımla beraber titiz bir araştırmadan sonra Bemka Eğitimde karar kıldık.Muhasebe Kursumu tamamen sorunsuz ve başarılı bir eğitimin ardından Milli Eğitim Bakanlığı sertifikamı da alarak Bakırçay Üniversitesine yerleştim.Bemka Kariyer Kurslarını bulan arkadaşlarıma ve değerli kurs eğitmenlerine teşekkür ederim.

Ayça T...
Ayça T...

Bemka Kariyer Kurslarından aldığım İnsan Kaynakları ve Muhasebe Finans kurslarının ardından Bakırçay Üniversitesinde işe başladım.Kişisel Gelişimime katkısı olan Bemka Eğitime ve emeği geçen eğitmenlerime teşekkür ederim.Kaliteli ve güvenilir bir kurum olarak Bemka'yı herkese tavsiye edebilirim.

Süleyman G...
Süleyman G...

Ziraat  Mühendisi olarak 10 yıl boyunca hayvancılık sektöründe kurumsal firmalarda yöneticilik yaptıktan sonra kariyerimde önemli bir değişim sürecine girerek, uluslararası platformda dış ticaret sektöründe devam etme kararı aldım.Bu konuda da  mevzuatı öğrenmek,bilgi ve beceri kazanabilmek için Bemka Eğitim Kurumu'na başvurdum.Başlangıçta hayatımda önemli bir dönüm noktası olmasından dolayı birçok tereddütlerim vardı.Ancak dış ticaret uzmanlığı sertifika programına başladığım ilk günden itibaren bu tereddütlerim sona erdi ve her geçen ders sonrası bu sektörde başarılı olabileceğim hususunda kendime olan güvenim arttı.Bunun en büyük mimarı ;10 yıldır çeşitli firmalarda sürekli ithalat/ihracat yöneticiliği yapmış ve halen dış ticaret sektöründe  faaliyet  gösteren bir firmada ithalat/ihracat yöneticisi olan çok değerli Cemil hocam'dır.Bemka Eğitim Kurumu'nun böyle  uzmanlaşmış eğitmenlerle çalışması biz kursiyerlerin başarılı olmasını sağlayarak,önümüzü açmaktadır

Merve Y...
Merve Y...

İzmir'de araştırmadığım Tıbbi Sekreterlik Kursu kalmadı.sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim almayanların işe giremeyeceğini bildiğimden ilk sorduğum derse kimler giriyor oldu.Sadece Bemka'da sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden olduğunu duyunca Sekreterlik programına kayıt oldum.Ve genel sekreterliğin herşeyin öğrendim.Bana Türkiye Sağlık Vakfının Hasta Kabul/Tıbbi Sekreterlik kursu da uzaktan armağan edildi.Sekreterlik eğitimim biter bitmez Menemen Devlet Hastanesine Tıbbi Sekreter olarak kabul edildim.Bana emek veren Bemka ailesine,iş destek departmanına,eğitim danışmanlarıma ve sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitmenime teşekkür ediyorum.01.2.2020

Melek P...
Melek P...

Bemka Kariyer Kurslarına kayıt olmadan evvel tanıdığım ve işe giren arkadaşlarımın çoğu Bemka Eğitim Kurumlarını tavsiye etti.Hem sağlık kurumları doktordan eğitim almayanları tercih etmediğinden ve İzmir'de sadece Bemka'da derslere doktor girdiğinden hem de doğru düzgün eğitim almak istediğimden Bemka'yı seçtim.Sekreterlik eğitimine kayıt oldum,içerisinde Tıp,hukuk,ticaret sekreterliği de vardı.Uzaktan Türkiye Sağlık Vakfının Hasta Kabul Tıbbi Sekreterlik kursları da armağan edildi bana.Hem örgün hem uzaktan eğitim alarak Türkiye Sağlık Vakfı onaylı belgemi Sada Hastanelerine sundum.İlk başvurumda işe yerleşmenin mutluluğunu yaşıyorum.Herşey için Bemka Kariyer Kurslarına teşekkür ederim.01.06.2019

Hatice K...
Hatice K...

Sağlık Kurumlarının Doktordan eğitim almayanları işe almadıklarını bilerek gittim Bemka Eğitim Kurumlarına ve  Sekreterlik eğitimi aldım.Doktor eğitmenin girdiği Sekreterlik bölümüyle donanımım arttı.Armağan edilen Türkiye Sağlık Vakfının  Sekreterlik Eğitimiyle de kendimi geliştirdim.Bemka Eğitimden aldığım Türkiye Sağlık Vakfı  sertifikalarıyla hemen Menemen Devlet Hastanesine girdim.İyi ki Bemka Kariyer kurslarını tercih etmişim.Doktor eğitmenime ve Bemka Kariyerin yardımsever personeline en içten teşekkürlerimi iletiyorum.Daha ucuz kurslara giderek sertifika almak değildi  aldığınız sertifikanın eğitimini doktor verdimi vermedimi inanın sağlık kurumları buna bakıyor.Heryerden sertifika alabilirsiniz ama o zaman işe girmeyi unutun.Zaten çalıştığım kurumun daha evvelde Bemka dan çok sayıda çalışanı olduğunu öğrendim bir kez daha kursumla gurur duydum.İyi varsın doktor öğretmenim.

Çiğdem U...
Çiğdem U...

Çocuklara olan sevgimden dolayı hep anaokullarında çalışmak istemiştim.İnternetten buldum Bemka KariyerKurslarını.Yazıldım yaklaşık ikibuçuk aylık doyurucu bir eğitimden sonra hemen Mavişehir Martı Anaokulunda Yardımcı Personel olarak işe başladım.Anaokullarında kreşlerde çalışabilecek herkese gönül rahatlığıyla bu eğitimi önerebilirim.Saygılarımla.

Gözde K...
Gözde K...

Daha evvel Bemka Kariyere giderek iş bulmuş arkadaşlarımdan duyarak Muhasebe Kursları için  gittim Bemka Kariyere.Web sitelerinden başkalarının başarı öykülerini okurken birgün benimde resmim çıkacak mı diye düşünüyordum.Üstelik Muhasebeden hiç bir şey bilmeyerek başlayacaktım.Açıkçası biraz umutsuz biraz kaygılı başladım kursa.Daha ilk haftadan o kadar kolay öğreniyordum ki ben bile şaşırdım.İşte Nisan 2019 oldu ve ben işe başlıyorum.Bemka Eğitim duyduğum kadar kaliteli ve öğrencisine değer veren bir kursmuş.Üstelik pek çok firma Bemkayı tanıdığı için iş ararkende zorlanmadım.Artık Mimsan Makine A.Ş de Muhasebe departmanında çalışıyorum.Muhasebe öğretmenime,iş destek departmanına ve eğitim danışmanlarıma teşekkür ederim.

Esra U...
Esra U...

Bemka Kariyer Kurslarında Çocuk Bakımı Gelişimi ve Eğitimi kursuna gittim.Eğitimim biter bitmez Sahilevleri EYMİ KIDS Anaokullarında işe başladım.Bemka Kariyer Kurslarına yaptığı tüm katkılar için teşekkür ediyorum.

Sebehat F...
Sebehat F...

Bemka Kariyer kurslarına giden ve işe yerleşen Sekreter arkadaşlarımdan duydum.Mutlaka doktordan eğitim almalısın başka kurslardan sertifika alsan bile sağlık kurumları Bemka'yı tanıyor demişlerdi.Hakikaten öyle oldu,doktordan eğitim aldım şimdi SADA HASTENESİNDE çalışıyorum.Bemka Kariyer den aldığım sertifikalar hayatımı değiştirdi.2019 bana uğurlu geldi umarım tüm kurs mezunlarınada uğurlu gelir.

Selin B...
Selin B...

Tıbbi Sekreterlik kurslarını araştırdım.Bemka Eğitime ulaştığımda artık Tıbbi Sekreterlik Kurslarının kaldırıldığını söylediler.Bana Genel Sekreterlik Eğitimini önerdiler.Bemka Kariyerin sitesinde işe giren öğrencilerin isimlerini,resimlerini,işe girdikleri kurumları görünce atlayıp gittim ve görüştüm.Sekreterlik eğitimleri başlığında dersime doktorlar girerek çok doyurucu bir eğitim aldım.Bana Türkiye Sağlık vakfının eğitimleride armağan edildi.Bemka Kariyerin sitesinden cv doldurarak iş desteği de aldım.Eğitimim bittikten kısa süre sonra iş başvurularına başladım.Başvurduğum heryer doktordan eğitim alıp almadığımı sordu.Doktordan eğitim almanın bu  kadar önemli olduğunu bilmiyordum.Beni kabul eden pek çok kurum oldu ama ben Acıbadem Hastanesini tercih ettim ve çok mutluyum.Bemka Kariyer ailesine ve doktor eğitmenime sonsuz teşekkürler.

Ceylan Ç...
Ceylan Ç...

Bemka Kariyer'de Sekreterlik Eğitimini tamamladım.Eğitimim içerisinde Hukuk,,Ticaret ve Tıp Sekreterliği eğitimi olduğu için çok sayıda işyerine başvurma şansım oldu.Türkiye Sağlık Vakfının Tıp Sekreterliği sertifikasını da aldım Bemka Eğitimden.Doktorların derse girdiği tek kurs olması ve sağlık kurumlarının sadece doktordan eğitim alanları tercih etmesi beni Bemka Kariyere yönlendirdi.İyi ki de Bemka'dan eğitim almışım çünkü şimdi işe girdiğim Ege Üniversitesi Radyoloji Bölümü ''Bemka'dan Eğitim aldığımı öğrenince'' tereddütsüz işe kabul etti.Bemka mezunlarının daha çok tercih edildiğini duymuştum ama bu kadar olacağını tahmin edemezdim.Artık bir işim ve mesleğim var.Doktor eğitmenime ve Bemka Kariyer ailesine teşekkür ederim.Tüm  sekreter adaylarına gönül rahatlığıyla Bemka'yı tavsiye ederim.

Duygu P...
Duygu P...

Bilgisayarlı Muhasebe Netsis ve Finans Uzmanlığı kursumuz öğrencisi Duygu, Pomza export mad Eile Pomex Yapı Kimyasalları firmasında işe başlamıştır.Kendisini tebrik ediyor başarılarının iş hayatında da sürmesini diliyoruz.

Muhammet T...
Muhammet T...

Bemka Eğitim Kurumlarından hakikaten çok doyurucu bir İnsan Kaynakları Uzmanlığı  eğitimi aldım.İlgim ve yeteneklerime uygun bir alanda meslek edinmekten memnum.Şu anda Kent Hastaneleri İnsan Kaynakları Departmanında çalışıyorum.Eğitmenimize ve Bemka Kariyer Kurslarına teşekkür ederim.

Şükran C...
Şükran C...

Bemka Kariyer Kurslarında Çocuk Gelişimi kursu aldım,Pixel Kids anaokullarında çalışmaya başladım.Kısa sürede işe yerleştiğim için çok mutluyum.

Şeyda K...
Şeyda K...

Hayallerimi süsleyen meslek yer hostesliği idi.Yer Hostesliği kursu veren , bu alanda güvenilir ve saygın bir kurum bulmak çok zordu.Yoğun araştırmalar sonucunda ve pek çok işe yerleşenin tavsiyesiyle Bemka Kariyer ile tanıştım.Hem köklü ve kurumsal bir kurs olması hem de Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olması,işe yerleşmemiz için çaba göstermeleri çok cazip geldi.Çok kolay bir sınavla Milli Eğitim sertifikamı da aldım.Öğretmenimizle Yer Hostesliğinin tüm püf noktalarını öğrenerek güvenle iş başvurularıma başladım.Üstelik bu eğitime mesleki ingilizcenin de dahil olması beni başkalarından avantajlı kıldı.Şu anda Türk Havayollarında kadrolu olarak çalışıyorum.Bana bu sevdiğim kariyer sayfamı açmamda katkısı olan Bemka Eğitim Kurumlarına ve sevgili öğretmenime teşekkür ederim.

G.özbek ...
G.özbek ...

İş arayışıyla geçen bir süreden sonra kendimi geliştirmem gerektiğini düşündüm. Kariyer ve meslek kurslarını araştırmaya karar verdim. Çok sayıda tavsiye üzerine ilk kez 19 şubatta Bemka Eğitimi aradım.Bir kaç telefon görüşmesinden sonra nihayet 14 Martta gidip Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Uzmanlığı eğitimine kayıt oldum.Şu anda Mayıs ayındayız ve ben işe yerleştim bile.Kahyaoğulları Ltd.Şirketinde muhasebe departmanında işe başladım.Bemka mezunlarının hem iyi eğitim aldıklarını ,hem firmaların Bemka mezunlarını daha çok tercih ettiğini bizzat yaşayarak gördüm. Bu kadar kısa sürede bana yeni bir kariyer sayfası açmamda katkısı olan tüm Bemka ailesine teşekkür ediyorum.Herkese gönül rahatlığıyla Bemka Eğitimi tavsiye ediyorum. 

Bahar S...
Bahar S...

Lise mezunu olarak dezavantajlı olduğumu biliyorum.İzmir'de neredeyse tüm meslek kursları,kariyer okullarını gezdim.Bana öncelikle hemen bir kurs satmaya kalkmalarından midem bulandı.Bemka Eğitimin Karşıyaka şubesine bu ümitsiz psikolojiyle gittim.Ezgi hanımla,Yasemin hanımla  tanıştım.Önce uzun uzun beni dinlediler.Bana en uygun ve en kısa sürede iş bulabileceğim bir eğitim önermek için didindiklerini gözlüyordum.Sonunda hep beraber karar verdik.Bana bir şey satmadıkları ve sadece kariyerime yön verdikleri  için minnettarım.İnsan Kaynakları Uzmanlığı kursuna yazıldım ve Bilgisayarlı Muhasebe Kursu armağan edildi.Tam da içimden geçen alana yönlenmiştim.Bugün AgropDer Ltd.Şti. de Muhasebe ve İK işlerine bakıyorum.Bemka Eğitimi bu dürüst tavrından dolayı kutluyorum.

Palmiye K...
Palmiye K...

Personelini Bemka Eğitim Kurumlarında eğiterek sertifikalandıran ve personel alımında sadece Bemka Mezunlarını tercih eden Palmiye Kids anaokullarını kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Yıldız A...
Yıldız A...

Yetkinliği geliştirmeyi ve sertifikasyonu önemseyen Yıldız Anaokulları da personelinin eğitiminde Bemka Eğitim Kurumlarını tercih etmiştir.Yönetici ve personelinin eğitime olan duyarlılığını kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Ayışığı K...
Ayışığı K...

Ayışığı Kreş ve Gündüz Bakımevi personelleri Çocuk Gelişimi Uzmanlığı eğitimimize katılarak mesleki formasyonlarına değer katmayı ne kadar önemsediklerini göstermişlerdir.Sertifikalarını alan personellerini kutlar başarılar dileriz. 

Gelişim K...
Gelişim K...

Gelişim Kolejinden 3 arkadaşımız Çocuk Gelişimi Eğitimlerimize katılarak mevcut bilgilerini sertifikalandırmışlardır.Gelişim Kolejine personelini eğitme konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Burcu C...
Burcu C...

Türk Amerikan Derneği Anaokulu Mavişehir şubesinde çalışmaktayım.Bemka Eğitim Kurumlarından Çocuk Bakımı Eğitimi Gelişimi Uzmanlığı sertifikasını Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak aldım.Bu eğitimin ve Milli Eğitim onaylı sertifikanın bana artıları olduğunu söyleyebilirim.Teşekkkürler Bemka.

Melis B...
Melis B...

2-6 yaş okul öncesi eğitim kurumu olan TAD Preschool'da çalışmaktayım.Bu alana ilişkin mesleki bilgilerimi Bemka Eğitim Kurumlarının verdiği Çocuk Bakımı Gelişimi Eğitimi sertifikasıyla belgelendirdim.Teşekkürler Bemka Eğitim.

Gonca K...
Gonca K...

İzmir'de Hasta Kabul Kursu arıyordum.İşe yerleşen bir arkadaşım kesinlikle Bemka dedi,pişman olmazsın.Görüşmeye gittim,öncelikle bu eğitimin doğru adının  Hasta Kabul Kursu olduğunu söylediler.Doktorların derse girdiği tek kurs olduğunu,sertifika ve başarı garantili olduğunu zaten biliyordum.Sağlık Kurumları Bemka mezunlarını tercih ediyor demişlerdi,bunun da ilk iş görüşmesine gittiğimde ne kadar doğru olduğunu anladım.Yeşilyurt Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine başvuran o kadar kişi vardı,ben Bemka Kariyer mezunuydum ve tercih edildim.Bu düzgün aile ortamını iş ve meslek sahibi olmak isteyen herkese rahatlıkla tavsiye ederim.04.11.2015

Özden Ç...
Özden Ç...

Uzunca bir süre işsizdim, Bemka'nın Karşıyaka şubesine gittim yazıldım.Gerçekten iyi bir donanımla mezun oldum.İşe yerleşmemi sağlayan Bemka Kariyer ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır.Şu anda Ekol Grupta çalışıyorum.İyi ki varsın Bemka Kariyer.

Sevgi U...
Sevgi U...

Bemka Eğitim adını sürekli duyuyordum.Kayıt olduktan sonra da ilgi alakaları devam edince evet dedim doğru yerdeyim.Çok iyi bir Muhasebe/Netsis Kursu aldım.İzmir Muhasebe Kursları içerisinde sanırım en şanslı olan benim.Hem kursa gittim hemen de işe yerleştim.RüzgarPak Ambalaj Muhasebe Departmanına girdim.Emeği geçen öğretmenime ve Bemka Kariyer Kurslarına teşekkür eder herkese de saygı ve sevgilerimi yolluyorum.

Gizem Y...
Gizem Y...

Lise grafik tasarımı mezunuyum.Ancak iş olanağı pek olmadığından başka bir alana yönelmek istiyordum.Tam bu sırada Bemka Kariyer Kursu çıktı karşıma.Küçük bir araştırmada çok dürüst bir kurum olduğunu anlayınca Çocuk Gelişimi Uzmanlığında şansımı denemek istedim.Eğitim kalitesinden çok memnun kaldım.Stajımı Adam Olacak Çocuk Gündüz Bakımevinde yaptım ve bana iş teklifinde bulundular,devam ettim.2017 yılında yeni bir kariyer sayfası açmamda emeği olan hocama,eğitim danışmanları Nurcan ve Gamze hanımlara teşekkür ederim.Tavsiyem şu,evde oturarak iş aranmıyor mutlaka dolaşmak ve kendinizi geliştirmeniz gerekiyor.Saygılarımla.

Filiz Ç...
Filiz Ç...

2017 yılına çalışan bir birey olarak girmeliydim ancak bazı dezavantajlarım vardı.Lise mezunuydum,deneyimim yoktu.Derken işe yerleştirilmiş bir akrabamız bana Bemka Kariyer kurslarını araştırmamı söyledi.Hakikaten benim durumumda olanlara uygun bir sürü eğitim vardı.Tıbbi Sekreterlik,Çocuk Gelişimi,Bilgisayarlı Muhasebe gibi.Ben Çocuk Gelişimi Uzmanlığını seçtim.Eğitimim biter bitmez Milli Eğitim onaylı sertifikamla Boğaziçi Kolejinde Okul öncesi biriminde iş buldum.İşe yerleşmemde en önemli faktör ne derseniz o da eğitimimi Bemka'dan almış olmam diyebilirim.Görüştüğüm  işletmelerin kursum Bemka'yı tanıması,övmesi açıkçası çok hoşuma gitti.Herşey için teşekkürler Bemka diyorum.

Rabia B...
Rabia B...

Lise mezunuyum,çocuğum var yani kısacası iş bulmam çok zor diye düşünürken imdadıma Bemka yetişti.İşe yerleşen arkadaşlarımdan duymuştum Bemka Kariyer Kursunu.Herkes tavsiye ediince dayanamadım gittim.Çok kolay,eğlenceli bir eğitimden sonra kolay bir Milli Eğitim sınavına girerek sertifikamı aldım.Bemka sağolsun cv mi yüzlerce sağlık kurumuna zaten yollamıştı.Şu anda ÇİĞLİ DEVLET HASTANESİNDE Hasta Kabul Personeli olarak işe başladım.Bende artık Herkese Bemka Eğitimi tavsiye ediyor,kaderinizi kendiniz değiştirin diyorum.2017 bana uğurlu geldi.Teşekkürler Bemka ailesi.

Ege A...
Ege A...

Hayallerime giden uzun bir yolum vardı.Bemka Kariyer bu yolu aydınlattı,kolaylaştırdı.Güler yüzlü ve sıcak bir ortamı var Bemka'nın.Herkes çok açık sözlü.Yapabileceklerini söylüyorlar sadece.Diğer kurumlar gibi vaatlerde bulunmuyorlar.En çok bu hoşuma gitti.Dış Ticaret Eğitimine,Muhasebe kursuna birlikte yazıldım.Daha kurslarım bitmeden TEKNOMİR LTD.ŞTİ.'de işe başladım.Ezgi ve Suna'ya,öğretmenim Fulya  hanıma ve tüm Bemka ailesine beni hayallerime kavuşturdukları için teşekkür ederim.

Gülden H...
Gülden H...

Mrb.. Öncelikli olarak şunu söyleyim ikinci kez kursa yazılmak için geldiğim bemka'da, muhasebe kursunda olduğu gibi aldığım eğitim ve kalitenin Hasta Kabul kursunda da olacağından hiç şüphem yoktu..Yazıldım ve her güzel şeyin çabuk bittiği gerçeği var ki bu kursun bitiminde de birkez daha kendini kanıtladı.. Sonra iş arama süreci, cv ler, başvurular derken en sonunda istediğim iş oldu çok şükür..  Katip Çelebi Üniversitesi diş hekimliği fakültesinde  işe başladım... Severek gidiyorum işime, huzurla, mutlulukla..
Teşekkürler Bemka Kariyer... 😊😊

Sony Xperia™ smartphone'umdan gönderildi..

İlknur T...
İlknur T...

Çalışmaya karar verdim ancak piyasanın beklediği vasıflara sahip değildim.Bu yüzden uzunca bir süre iş bulamadım.Derken yakınlarımdan çoğunun tavsiyesiyle Bemka Kariyer Kurumlarına gittim.Muhasebe kursuna başladım.Sıfırdan tam herşeyi öğreniyorum derken kursum cv mi eleman talep eden bir firmaya yönlendirmiş bile.Kursumun bitmesine 2 hafta kala ÖZZAFER LTD.ŞTİ.de Muhasebe Bölümünde çalışmaya başladım.Bana sabırla herşeyi uygulamalı öğreten öğretmenime ve cv mi firmalara yollayarak işe girmeme vesile olan İş Destek Departmanına sonsuz teşekkür ederim.

Gizem P...
Gizem P...

TIBBİ SEKRETERLİK KURSU Hasta Kabul Kurslarını ararştırıken kuzenimin önerisiyle Bemka Kariyeri seçtim.İnsanlarla iletişimi ve hastane ortamını sevdiğim için Hasta Kabul tam bana göre idi.Sosyal Medyada Bemka ile ilgili çok güzel yorumlar gördüm.Kayıt oldum eğitimim bitince doktordan eğitim veren tek kurs olmasının avantajını iş görüşmelerimde anladım.Başvurularım arasında olan Florans Kliniği'ni tercih ettim.Şu anda zevkle çalışıyorum.Doktor eğitmenim Banu hanıma ve hayata bakış açımı değiştiren tüm Bemka Eğitim ailesine teşekkür ederim.04.05.2014

Hande K...
Hande K...

Muhasebe'nin M sinden anlamadan başladığım kursumun sonunda şimdi Muhasebecilik yapıyorum.Neredeyse her kursu araştırıp en iyi Muhasebe/Netsis kursuna  karar vermek zaman aldı.Sonunda Bemka Eğitim kurumlarında karar kıldım.Öğretmenimizin çabası,enerjisi,çalışanların yardımsever yaklaşımları.. herşey çok güzeldi.Mezun olur olmaz ERPA KİMYA LTD.Şti.'de işe başladım.İyi ki Muhasebe kursu İzmir'de Bemka'yı tercih etmişim.Diğer eğitimlerine de kesinlikle katılacağım.Herşey için teşekkür ederim  Buca Bemka..

Şengül M...
Şengül M...

           Ziraat Mühendisi olmama ve muhasebeyi hiç bilmememe rağmen  muhasebe alanında çalışmak istedim.Ücretsiz eğitim tekrarı ve güven veren bir kurum olmasından dolayı Buca şubesinde İzmir Muhasebe Kursuna yazıldım.Eğitimim biter bitmez Bemka Mezunu olmanın faydasını gördüm ve KAPEL LTD.firmasında Muhasebeci olarak işe başladım.Çok özverili eğitmenime ve şube çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Kurumunuzun başarılarının devamını diliyorum.

Ersin B...
Ersin B...

Hayata bir yerden başlamalıydım.Kolay ve hızlı iş nasıl bulabilirim diye araştırırken Netsis Muhasebe kursu öğrenmem gerektiğini anladım.Bu alanda eğitim veren kurumları titizlikle araştırdım.Gördüğüm manzara şuydu:Bemka bir tarafta diğerleri diğer taraftaydı.Ucuz kursları tercih etmedim çünkü Bemka İçime çok sinmişti,gidip kayıt oldum.İlknur DAĞLI hanımdan çok iyi bir Muhasebe/Netsis Kursu aldım.Mezun olur olmaz Meb sertifamı ve uluslararası sertifikamı alıp Aegean Solar 'da Muhasebe departmanında işe başladım.Muhasebe Netsis Kursu almak isteyenlere tek önerim fiyata aldanmayıp gerçekten Muhasebe Kursu olan kursları tercih etsinler.Ben iyi ki Bemka ile tanıştım diyorum.Herkese başarılar diliyorum.

Volkan S...
Volkan S...

Ben öncelikle Bemka Kariyer ailesine ve öğretmenim Dr.Banu hanıma teşekkür etmek istiyorum.Gerçekten doktordan eğitim almayı tercih ederek kendi adıma ne kadar doğru bir şey yaptığımı daha iyi anlıyorum.Eğitimim biter bitmez İzmir Ünv.Hastanesi/Medical Park  Kabul Personeli olarak kabul edildim.Aldığım eğitimin kalitesi,iş desteği,bir sürü sertifika ile donanımlı olarak mezun olduk.Şimdi de çalışıyorum.Bu mesleği düşünenlere tavsiyem hiç fasafiso yerlerle,ucuz ama kalitesiz kurslarla boşa zaman geçirip paralarını heba etmesinler.Hasta Kabul ve Muhasebe kurslarında Türkiye'de tek marka inanarak söylüyorum ki Bemka imiş.Bunu şimdi daha iyi kavrıyorum..Tekrardan emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Serpil H...
Serpil H...

Merhabalar;özel sektöre 17 senemi verdim.Ardından firmam kapanınca sağlık sektörüne yönelmeye karar verdim.Hasta Kabul kurslarını araştırırken Bemka Eğitim ile tanıştım.Fiyat olarak ucuz ve güven vermeyen pek çok kurs da buldum internette.Paramı çöpe atmaya niyetim yoktu.Bir kere alacaktım ve tam almalıydım .Bemka'nın farklı olduğunu hemen anladım.Üstelik doktordan eğitim veren tek kurumdu.Eğitimlerim başladığında doktor eğitmenimiz Banu hanımın teşvikleriyle hem güzel bir eğitim aldım hem de bugün itibariyle işime başladım.Tüm Bemka ailesine ve Dr.Banu hanıma teşekkür ediyorum.İyi ki tanımışım sizleri,sevgiler saygılar..

Şerife G...
Şerife G...

             Eğitimim biter bitmez iş buldum çünkü sağlık kurumları sadece doktordan eğitim alanları tercih ediyordu.İşe girmemin bu kadar hızlı ve kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim.Bemka mezunu olmanın ayrıcalığını,doktordan eğitim almanın işime bu kadar yarayacağını tahmin edemezdim.Eğitmenimiz Dr.Banu hanıma ve bu eğitimi bize en güzel şekilde sunan Bemka Kariyer ailesine teşekkür ediyorum.Şu anda Su Hospital'da  işime başladım.Sevgiler.

Gamze G...
Gamze G...

Bemka Kariyer'in Hasta Kabul Kurslarını bitirdim.İş ararken şunları öğrendim ve paylaşmaya karar verdim:lise mezunu olmanın,iş deneyimimin olmamasının hiç bir önemi yok.İki şey önemli.Birincisi ısrarla iş aramak ve iş görüşmelerinde pozitif davranmak.İkincisi de hakikaten Bemka gibi doktordan eğitim veren yerlerden sertifika almak.Doktordan eğitim alarak iş bulanların özgüveni de daha fazla oluyor.Şu anda Karataş Hastanesindeyim.2016 yılında işe girenlerden olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum.Doktor eğitmenim Banu hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.Ayrıca cv mi Karataş Hastanesine ulaştırarak aranmamı sağlayan Bemka Yöneticilerine de saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

Burcu S...
Burcu S...

İşe yerleşen arkadaşlardan duydum Bemka Kariyer Kurumlarını.Araştırdım gerçekten bu alanda en iyisi olduğuna ikna olduktan sonra kaydımı yaptırdım.Şu anda bir sağlık kurumunda Dr.Oytun ERBAŞ'ın asistanlığını yapmaktayım.İşimden ve koşullarımdan çok memnunum.İş arayan arkadaşlara Hasta Kabul Kurslarına katılmalarını rahatlıkla öneririm.Ama mutlaka doktor eğitmenden bu kursu alsınlar farkı iş ararken zaten göreceklerdir.Bemka Kariyer ailesine teşekkürler.

Nida K...
Nida K...

Bemka mezunu olarak iş arama sürecim çok kısa sürdü.Şu anda Ekol Hastanelerinde Biomedikal bölümünde  iş buldum.Bemka Mezunu olmanın farkını hemen iş bulduğumda daha iyi anladım.Öğretmenime ve Cv min tüm sağlık kurumlarına ulaşmasını sağlayan İş Destek Birimine ayrıca da tüm Bemka çalışanlarına sevgilerimi yolluyorum.

Betül Y...
Betül Y...

Lise Mezunu olarak 2015 yılını eğitimime ayırdım.En iyi İzmir Hasta Kabul Kursu ve Netsis Muhasebe kursu hangisi acaba diye araştırma yaparken işe giren arkadaşlarımı aradım.Hastaneler doktordan eğitim almamışsan ilgilenmez bile seninle deyince kararımı verdim.Doktordan eğitim veren tek kurum Bemka idi zaten.Amacım sadece sertifika değil doktor tarafından eğitilmekti çünkü.Eğitimim bitti,şu anda Behçet Uz Çocuk Hastanesinde çalışıyorum.2016 bana uğurlu geldi.Umarım tüm iş arayanlarda sevdikleri işleri bulur.Bemka ailesine teşekkür ederim.

Gülistan Z...
Gülistan Z...

Bemka Eğitim Buca şubesinden,doktordan Hasta Kabul Eğitimi aldım.Lise mezunuyum.Bemka öğrencilerinin tercih edildiğini hep duyardım ancak birgün benim de bu yüzden seçileceğim hiç aklıma gelmemişti.Başarı öyküm yayınlanacağı için çok sevinçliyim.Şu anda Özel Ege Yaşam Hastanesindeyim.İnşallah yakın zamanda da kadroya geçeceğim.Bemka ile tanışmam hayatımı değiştirdi.Teşekkürler..

İlknur S...
İlknur S...

2016 yılında iyi bir kariyer için Bemka Eğitim Kurumlarından Bilgisayar ve Hasta Kabul Eğitimi aldım.Herkes gibi bende doktordan eğitim almanın avantajını yaşayarak sertifikamı alır almaz Batı Anadolu Central Hospital daHasta Kabul Persoeneli olarak işe başladım.İş arayanlara tavsiyem sabırlı ve inatçı olmalarıdır.Bemka ailesine teşekkür ederim.

Nurcan K...
Nurcan K...

Tıbbi Sekreterlik kursları arıyordum Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Bemka ile tanıştım.2016'da iş sahibi olmak benim için önemliydi.Doktordan eğitim veren tek kurum olduğu için çok pahalı olur diye düşünmüştüm ama yanılmışım.Bütçeme çok uygun biçimde elden taksitle kayıt oldum.Doktor eğitmenim Banu hanımdan güler yüzlü ve ciddi bir eğitim aldım.Eğitimim biter bitmez Ege Güneş Diyaliz Merkezinde işe başladım.İyi ki doktordan eğitim almışım iyi ki Bemka ailesinin parçası olmuşum.Muhasebe Netsis Kursu arayanlara gönül rahatlığıyla Bemka'yı öneririm.Bemka Kariyer kursu ailesine sonsuz teşekkürler.Arkadaşlarımdan Netsis Muhasebe kursuna gidenlerin hepsinin işe yerleştiğini öğrendiğimde bir kez daha doğru yerde olduğumu anladım.Sevgi ve Saygılarımla. 

Meliha Ç...
Meliha Ç...

2017 de iyi bir yerde işe başlamak istiyordum.Çalışmak için Halk eğitime ve diğer ucuz kurslara gitmedim Bemka'yı tercih ettim çünkü doktordan eğitim alınıyordu.Fiyatı uygundu ,iş garantisi vermediler fakat başvurduğum da hemen işe alındım.Eğitimi ve öğretmen öğrenci iletişimleri çok güzel dersleri anlaşılır ve çok eğlenceli.En çok beni etkileyen kayıt bölümünde bulunan Elif hanımın verdikleri eğitimi bana çok iyi ve anlaşılır şekilde sunmasıydı.Bemka'dan eğitim aldığım için çok mutluyum.Şuanda OSGB de çalışıyorum.Bemka ailesine  çok teşekkür ediyorum

Gizem C...
Gizem C...

Tıbbi Sekreterlik Kurslarına giden ve Bemka Eğitim Kurumlarını  arkadaşlarım tavsiye etti.Sertifika garantili,doktordan eğitimli,ücretsiz tekrar hakkı gibi bir sürü ekstrası vardı.Bana da mantıklı geldi kayıt oldum,doğru yerden doğru eğitimi alınca ve çaba gösterince işsiz kalmıyorsun bunu anladım.Torpile falan gerek yok.İşe girdiğimi duyan herkes mesaj atıyor nasıl olduğunu soruyorlar.Diyeceğim şey Bemka Kariyer.O kadar.Şu anda bir Diş Polikliniğinde çalışıyorum ve çok mutluyum.Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Hayriye T...
Hayriye T...

2016 bana uğurlu geldi,ben Bemka'yı tercih ettim ve bunun avantajını gerçekten iş ararken anladım.Başka yerlerden sırf belgem olsun diye ucuza sertifika alanlar boşta gezerken ben Novara Polikliniğinde   hemen tercih edildim.Teşekkür Bemka teşekkürler hocam.

Tansu A...
Tansu A...

Merhaba ben kendi kariyerim için bir şeyler yapmaya karar verdiğimde önümdeki sınırlı seçeneklerden en doğrusununHasta Kabul be Bilgisayarlı Muhasebe-Netsis Kursuna gitmek olduğunu düşündüm.İyi de yapmışım.Çünkü sağlık kurumlarında çalışmak hele de biz bayanlar için en doğru seçim.Sıra kurs aramaya gelince hiç zorlanmadım.Çünkü Bemka'ya gidip iş bulan çok sayıda arkadaşım vardı.Bende gittim ve doktordan eğitim alarak hemen işe yerleştim.Şimdi Gümüşeller Polikliniğinde  Hasta Kabul elemanı olarak çalışıyorum.

Burcu K...
Burcu K...

3 yıl kadar önce Halk Eğitimden de almıştım bu kursu ve sertifikam bir işe yaramamıştı.Çünkü  kurumlar sertifikaya ve nereden aldığına,dersine kimlerin girdiğine bakıyordu.Karar verdim bu alanda en önemli marka olan Bemka'ya gidecektim.Form doldurdum hemen aradılar,iş garantisi vermediler ama öğrencilerimizin nasıl tercih edildiğini göreceksiniz dediler.Çok kolay bir eğitimden sonra şu anda Trafik Hastanesindeyim.İnsanın vazgeçmemesinin,mücadele etmesinin kaderini nasıl değiştirdiğini öğrendim.Çok şükür ki karşıma Bemka ailesi gibi dürüst bir kurum ve çalışanları çıktı.Herşey için teşekkür ederim.

Gülhan Ç...
Gülhan Ç...

Tıbbi alanlarda çalışmayı her zaman istedim ancak bir türlü mümkün olamadı.İzmir Hasta Kabul ve İzmir İnsan Kaynakları Kursları araştırdığımda doktordan eğitim alanların daha kolay iş bulduğunu öğrendim internetten.Zaten İzmir'de doktor dersine giren tek kurum vardı  o da Bemka idi.Gittim Elif hanımla görüştüm,kendisi o kadar içten ve samimi birisi ki hemen kaydımı yaptırdım derse başladım.Şu anda Türkan Özilhan Hastanesinde dahiliye bölümündeyim.Beni hayallerimdeki meslekle buluşturan Bemka ailesine ve Elif hanıma teşekkür ederim.

Gülbahar K...
Gülbahar K...

Kursum boyunca çevremden çok fazla olumsuz yorum aldım.Verdiğin paraya yazık, artık herkeste var sertifika, lise mezunusun şansın az gibi heves kırıcı yorumlar.Umudum azalmış,sertifikamı dolaba atmıştım.4 gün önce isteksizce cv vereyim bari diye yola koyuldum,1 gün sonra Özel Hayat Hastanesinden görüşmeye çağırıldım ,ilk sordukları soru ‘’gerçekten doktordan eğitim alıp almadığım ve Bemka mezunu olup olmadığımdı’’. Gururla Bemka’yı  bitirdiğimi söyledim sertifikamı gösterdim ve ertesi gün işe başladım. Orda burda iş bulamadık diye yazıp çizenler, ilgi alaka kesildi diye sızlananlardan olmak yerine evden çıkıp iş aramanın faydasını gördüm.Değerli Bemka ailesine minnettarım,helali hoş olsun aldıkları paraların, güler yüzlü ekibiyle hiç yılmadan  ilgileniyorlar ve ilgilenirken yüzünüzdeki mutluluğun sebebi oluyorlar.Yeni işimde çok mutluyum, mutluluğumun sebebi Gizem hanımdır,Dr.Banu hanımdır,Bemka Eğitim ailesidir. Her şey için çok teşekkürler :)

Site editörünün notu: Öğrencimizin isteğiyle başarı öyküsünde hiçbir düzeltme yapılmadan yayınlamıştır.

Semra T...
Semra T...

Hayalimde Muhasebe&Finans alanında kurumsal bir firmada çalışmak vardı.Ancak bunun için hem program bilmek hem de finansa dair bir şeyler bilmem gerekiyordu.Çok sıkı bir araştırmadan sonra Bemka'ya yazıldım.Ücretsiz tekrar hakkı,iş desteği,Milli Eğitime bağlı kurum olması artılarıydı.Ancak en büyük artının eğitmen faktörü olduğunu derse girince anladım.Eğitimim bittikten sonra ALTINYAĞ KOMBİNALARI A.Ş.'de işe başladım.Kariyerim için en doğru firmaya en doğru eğitim kurumu sayesinde ulaşmıştım.Bana katkılarından dolayı öğretmenime teşekkür ederim.Ayrıca başarı öykümün yayınlanmasını  isteyerek de pek çok insana örnek olmasını diliyorum.

İlknur Y...
İlknur Y...

27 yaşında,lise mezunu, 2 çocuklu bir bayanım.Artık çalışmam lazım deyip kursları araştırdım.İçlerinde en güvenilir olduğunu hissttiğim için Bemka'ya gittim.Ancak iki hafta derse girip vazgeçtim.Çünkü anlayabileceğime,yapabileceğime inanmıyordum.Öğretmenim beni ikna etti ve döndüm.Bana da herkes kadar ilgi gösterdi,her yapamadığımda yanımdaydı.Bugün eğer muhasebeden anlıyor ve çalışıyorsam İlknur Dağlı öğretmenim sayesindedir.Muhasebeci olmak isteyen,netsis kursu araştıran herkese kendilerine güvenmelerini ve İlknur hanımın sınıfını istemelerini öneririm.Onun öğrencisi olup öğrenmeden çıkmak mümkün değil bence.Şu anda işimde de evim de de huzurluyum.Teşekkürler  Bemka ailesi.

Mine G...
Mine G...

22 Yaşında bir bayanım.Enson çalıştığım işyerinden ayrıldıktan sonra işsiz kaldım.Hakikaten kötü bir yerdi.Nişanlımla konuşarak Muhasebe alanında kendimi geliştirmeye karar verdim.Sağolsun nişanlım benim yerime İzmir'deki tüm muhasebe kurslarını,netsis kurslarını araştırdı.Sonra da en iyisini buldum galiba diye bana söyledi.Beraber gittik,ücretsiz tekrar hakkı,iş destekleri çok hoşuma gitti.Öğretmenim de bizim yetişmemiz için çok çaba sarfetti.Hakikaten de eğitimim biter bitmez dedikleri gibi işe başladım.Şu anda kurumsal bir firmanın Muhasebesinde çalışıyorum.Hocama ve Bemka'ya minnettarım.

Damla A...
Damla A...

2015 de İşsizlik sorunumu çözmek için İzmir'deki neredeyse tüm kursları araştırdım,çoğuna şahsen giderek bilgi aldım.Muhasebe Netsis kursları,insan kaynakları uzmanlığı kursları,çocuk gelişimi kursları ...Fiyatı diğerlerinden azıcık daha pahalı olsa da bana her bakımdan güven veren Bemka'ya kayıt oldum.Hem 2 yıl boyunca ücretsiz tekrar hakkı olması,hem öğrenci ayırt etmeksizin sundukları iş desteği,hem Milli Eğitime bağlı olmaları,doktordan ders veren tek kurs olması,verdikleri sertifikalar beni ikna etmeye yetti.Sadece Hasta Kabul değil Muhasebe kursuna da yazıldım.Şu anda Çankaya Tıp Merkezinde Dermatoloji bölümünde çalışmaktayım.Gerçekten Bemka benim için bir şans oldu.Sonsuz teşekkürler Bemka ailesi.

Aylin K...
Aylin K...

Evli,çocuklu ve işsiz bir anne olarak şansımın az olduğunu düşünüyordum.Muhasebe netsis kurslarını ve Hasta Kabul  Kurslarını araştırdım.Bazı kurslar bana çok yakındı bazılarıysa oldukça ucuzdu.Sonuçta bir kaç ayımı ve paramı verecektim.Gitmişken bu alanda en iyisine gitmeliyim diye düşündüm.Konuştuğum herkes Bemka'yı öneriyordu.Merak ettim gittim,beğendim kayıt oldum.Ancak ne yalan söyliyeyim hala iş bulabilir miyim şüphesi vardı içimde.Kursum bitip de bir ay içerisinde Novara Polikliniğinden çağırılıp işe alınınca iyi ki başka kurslara gidip zamanımı boşa harcamamışım dedim kendi kendime.Ve Bemka yetkililerinden özellikle rica ettim başarı öykümün yayınlanmasını.Çünkü anne olmak kariyerimiz önünde engel olmamalı.Yeter ki doğru kursları tercih edelim.

Meltem G...
Meltem G...

Kariyer ve Meslek edinmek üzere google dan bilgisayarlı ön muhasebe kurslarını araştırıyordum.Bemka eğitime giderek iş bulan çok sayıda arkadaşım vardı.Bende sitelerine girerek başarı öykülerini okudum.Çok dürüst,açık ve güvenilir bir kurum olduğu belliydi.Ücretsiz tekrar hakkı,başarı garantisi,iş desteği herşey güzeldi.Bemka Eğitmenlerinden çok başarılı bir Netsis kursu aldım.Ve hemen EUPHORİAGEEAN'da Muhasebe departmanında işe yerleştim.Herşey o kadar hızlı gelişti ki anlatamam.Öğretmenime özverili çabasından dolayı,iş destek departmanı çalışanlarına ve kısaca tüm Bemka'lılara teşekkürler.Başarılar.

Lütfiye A...
Lütfiye A...

Kurs araştırırken bir şey dikkatimi çekmişti.Bemka Eğitim mezunu olanlar daha çok iş buluyor,neredeyse herkes Bemka Eğitimi tercih ediyordu.Bunu sorduğumda ''Bemka Eğitim doktordan eğitim veren tek kurum olduğu için sağlık kurumları gözü kapalı mezunlarımızı tercih ediyor''demişlerdi.Bende kayıt oldum.Yönlendirildiğim şekilde başvurularımı yaptım ve şu anda SU HOSPİTAL'da çalışıyorum.Doğru karar verdiğim için tercih edilmekten dolayı mutluyum.Tüm Bemka ailesine ve doktor eğitmenime teşekkürler.

Serap K...
Serap K...

Bu yıl  kariyerim için bir şeyler yapmak istedim ve bir sürü kurs araştırdım.Ardından Çankaya'da bulunan  bir yere yazıldım.Daha yeni başlamıştım ki kötü eğitmen,kötü müfredat her şey kötüye gidiyordu.Hayal kırıklığı yaşıyordum resmen.Ödediğim paramın yanması riskine rağmen Bemka Eğitimi araştırdım.Daha pahalıydı.Doktordan eğitim veriyorlardı ve bu alanda Türkiye'de en ciddi kuruluştu.Çankaya'daki kurstan ayrıldım Bemka'ya başladım.Umutlarım yeniden canlanmıştı.Kursumu bitirdim,daha ilk görüşmemde Bemka Mezunu olmanın avantajını gördüm.Özel Lokman Hekim Hastanesinde  Hasta Kabul personeli olarak işe başladım.Kariyerimde dönüm noktası olan Bemka Eğitime ve eğitim danışmanıma teşekkür ediyorum.

Ayşegül A...
Ayşegül A...

Okulum bittikten sonra uzunca bir süre iş aradım.Bu arada da arkadaşlarımın tavsiyesiyle Hasta Kabul Kurslarını ve Bilgisayarlı Muhasebe Kurslarını araştırmaya başladım.Araştırmam esnasında kimi kurslar çok düşük fiyatlar önerdi,kimisi olmayacak vaatlerde bulundu.Bu arada telefonla aradığım kurslardan sadece Bemka'dan konuştuğum danışmandan doyurucu bilgiler aldım.Çok net bir şekilde ''biz doktordan eğitim veriyoruz,daha kolay iş bulmanızın en önemli sebebi bu olacak dedi.Ve ekledi pek indirimde yapamayız''dedi.Başkaları gibi vaatkar ve ne olursa olsun yalanla dolanla müşteri çekeyim gibi bir kurs olmadığı belliydi.Görüşmeye gittim.Hakikaten de Türkiye'de dersine doktor giren tek kurumdu,işe giren öğrencileri gösterdiler,başarı öykülerini okudum.İkna olup kayıt olmamla beraber kısa süre sonra Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığından arandım.Kursumdan aldığım bir yazıyla daha eğitimim sürerken İşe başladım.İyi ki Bemka Kariyer ile tanışmışım,iyi ki bu zevkli ve kolay iş dalına adım atmışım.Umarım birgün bu satırları okuyan herkesin başarı öyküsü burada yayınlanır.Kursumun dürüst çalışanlarına ve eğitmenimize teşekkür ederim.

Bahar S...
Bahar S...

Bu yıl sevdiğim bir alanda kariyer yapmak üzere Bemka Eğitimi tercih ettim.Açıkçası ailemde doktorların olması,çevremde pek çok sağlıkçının olmasından dolayı onların yardımıyla da olsa bir yerlere yerleşirim diye düşünmüştüm.Bemka Eğitim Türkiye'de bu alanda isim yapmış bir kurumdu ama ben daha çok tanıdıklarıma güveniyordum.Yanılmışım.Onca uğraşa rağmen yerleşemedim.Ardından kendime ve kursuma güvenerek denemek istedim,Mülakatta ''doktordan eğitim alarak Bemka'yı bitirdim'' dediğimde ilk başvurumda kabul edildim.Şu anda Ege Üniversitesinde çalışmaktayım.Hasta Kayıt Kabul alanında çalışmak isteyenlere tavsiyem torpille,yardımla olmuyor bu işler,kendi çabanıza ve kursunuzun desteğine güvenin yeter.Doktor eğitmenime ve tüm Bemka ailesine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Nur Ş...
Nur Ş...

Bemka Eğitim Kurumlarını google'da ''Hasta Kayıt Kabul Kursları İzmir'',''İzmir Tıbbi Sekreterlik Kursları''olarak arattığımda bir sürü işe giren kişilerin yorumları vasıtasıyla tanıdım.Üstelik işe girenlerin adını soyadını,resmini,işe girdiği yeri bile yazacak kadar dürüst bir kurum olduğunu hemen anladım.Bir gün benimde www.bemkaegitim.com'da başarı öykümün yayınlanacağına en baştan emindim.Bemka'ya giderek Hasta Kabul kursuna yazıldım.Doktordan eğitim almam şansımı ikiye katlayacaktı.Bir sürü kurstan mezun olanlardan farkım doktorun beni yetiştirmesi olacaktı.Bir haftalık bir deneme süresinden sonra Nisan 2015 itibarıyla Kadın Doğum Uzmanı Sn.Dr.Meltem Serter Yüntem'in muayenehanesinde çok iyi koşullarda işe başladım.Doktor eğitmenim Banu hanım başta olmak üzere tüm Bemka ailesine teşekkür ederim.

Dilek D...
Dilek D...

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle ve İzmir'de Doktordan eğitim veren tek kurum olduğu için Bemka Eğitimi seçtim.Diğer merdivenaltı kurslar daha ucuz olmasına rağmen benim için iyi bir eğitim almak,sorunsuz biçimde Milli Eğitim sınavına girmek ve sonunda da işe yerleşmek önemliydi.Atalarımızın dediği gibi ucuz etin yahnisi olmaz,muhakkak bir sorun çıkar.Bu yüzden bu alanda en profesyonel gördüğüm kursa,Bemka'ya gittim.Düşündüğüm gibi gayet iyi bir eğitimden sonra şimdi Batı Anadolu Grubu Central Hospital'da çalışıyorum.Çalışmak  isteyenlere tavsiyem yapacağınız doğru tercihler sizin tercih edilmenize vesile olabilir.Tüm Bemka ailesine  çok çok teşekkür ediyorum.

Arzu Ş...
Arzu Ş...

Konak Kadın Doğum Hastanesinden aradıklarında Hasta Kayıt Kabul Sertifikamın olup olmadığını sordular.Ben de eğitimim devam ediyor dedim.Nereden eğitim aldığımı sorduklarında Bemka dedim.'' Doğru tercih yapmışsınız,çalışanlarımız arasında pek çok Bemka Mezunu var ve gayet memnunuz.Sizde belliki iyi bir eğitimle aramıza katılacaksınız ''cevabı beni çok rahatlattı.Kursumdan Bemka Eğitim Kurumlarının öğrencisidir biçiminde bir yazı istediler.Hemen götürdüm ve nihayet işime başladım.Kursa yazılmadan telefonla Bemka'yı aradığımda bana işverenler Bemka mezunlarını daha çok tercih ediyor dediklerinde açıkçası inanmamıştım,ama Kadın Doğum Hastanesinden Bemka öğrencisiyseniz tamamdır cevabı beni çok mutlu etti.Doktordan eğitim alarak işe giren yüzlerce Bemka Mezunlarından biri olmaktan da gurur duyuyorum.Emeği geçen herkese teşekkür eder,bu alanda çalışmak isteyen bayanlara sadece Bemka'ya güvenin yeter demek isterim.Bir süre sonra kendi kazandığım parayla Bemka ya Muhasebe kursu için de gideceğim.

Nurdan A...
Nurdan A...

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Bemka kurslarıyla tanıştım.Herkes gibi bende koşulları iyi,bana uygun bir iş ve meslek arayışındaydım.Hasta  Kabul elemanı olmak cazip geldi.Bemka Eğitimi tercih etmemin sebebi hem yıllardır adını duyduğum bir kurstu,hem de doktordan ders alabileceğim tek kurstu.Arkadaşımda Bemka Kurslarını bitirip işe yerleştim diyince kararımı verdim gittim yazıldım.Kursumu bitti ve şu an Ege Üniversitesinde işe yerleştim.Hayalimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum.Kimse ben yapamam,iş bulamam dememeli.Siz çaba gösteriyorsanız mutlaka bir gün karşılığını alırsınız.İş arayan arkadaşlarıma tavsiyem önce kendilerini eğitsinler,sonra da güzelce iş arasınlar.Her aşamada yanımda olan Bemka Eğitim Kurumları ailesine teşekkür eder,iş arayan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

Ezgi S...
Ezgi S...

Evde oturmaktan, işsiz kalmaktan çok sıkılmıştım ve ailemin baskısından çok bunalmıştım.Karşıyaka çarşısında boş boş gezerken Bemka Eğitim Kurumları tabelasını gördüm.Tabelada Muhasebe Kursları,İnsan Kaynakları Kursları vb.vardı.Hemen o anda kararımı verdim Tıbbi Sekreter olmak istiyordum.Çıktım kursa Nihan hanım adında çok tatlı bir bayan (İnsan Kaynakları Sorumlusu)beni güzelce bilgilendirdi.Doktordan eğitim almanın avantajlarını anlattı,bir sürü ucuz ve kalitesiz kurstan mağdur olan kişileri gösterdi.Kursa yazıldım 2 ay gözaçıp kapayıncaya kadar geçti ve sertifikamı aldım.Daha bir ay olmamıştı Medical Park Hastanesine kabul edildiğimi öğrendim.Çok güzel bir çalışma ortamında gayet iyi koşullarda çalışmaktayım.Oraya ben cv bırakmamıştım ama kursum benim yerime göndermiş.Şu anda çok mutlu ve huzurluyum. Nihan hanıma,doktor eğitmenime ve tüm Bemka Eğitim ailesine teşekkür ederim.

Didem C...
Didem C...

''2012 yılında Ege Ünv. Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümünden mezun oldum. İş bulamama korkusuyla tüm ilanlara saldırmaya başlamışken eşimin de desteğiyle Grafik Tasarım alanına yönelmeye karar verdim. İzmir Grafik Kurslarını araştırırken Bemka Eğitimi buldum ve  Grafik Tasarım Kurslarına katıldım. Eğitmenim Cengiz Bey'in sayesinde de kendimi daha da geliştirdim. Kendisine sonsuz teşekkür ederim. Eğitimimi tamamladıktan sonra yerel bir dergide Grafiker olarak staj yapmaya başladım. 2 ay sonrasında Grafik Tasarımcı olarak aynı dergide işe başladım. Ardından yaptığım iş başvuruları sonucu   halen çalışmakta olduğum A.SCIENCES firmasında Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Sizlere önerim hayallerinizin peşinden gidin. İstediğiniz bir işi yaparak daima başarı ve mutluluğu içinizde yaşayacaksınız.''

Ceyda D...
Ceyda D...

İzmir'de özel bir üniversitenin uluslararası ilişkiler bölümünü bitirdim.Ancak okuldan mezun olduğumda stajyer olarak çalıştığım firmalarda gördüm ki bu alanda çalışmak bana göre değil.Hayal gücüm,tasarım becerim var ama bunu somutlaştıracak araçlara sahip değilim.Karşıyaka'da kurs ararken Bemka Eğitimde Dış Ticaret kursuna katılmış bir arkadaşımın tavsiyesiyle Bemka Eğitime gittim.Hem Bilişim Bölüm başkanıyla hemde Bemka Design sorumlusuyla görüştüm.Ardından öğretmenin derslerine ücretsiz olarak davet edildim.Eğitime başlamaktaki tereddütlerim yerini bir an evvel tasarlamak,yeni bir şeyler üretme güdüsüne bırakınca kayıt oldum.Bir kaç aylık yoğun bir tempodan sonra eğitimim bitti.Bir süre evde çalışmaya devam ettim.Şu anda Çiğli'de plastik ve kauçuk üzerine işi yapan büyük bir firmanın tasarım bölümü sorumlusu olarak çalışmaktayım ve sevdiğim işi yapmaktan dolayı çooook mutluyum.Tasarım düşünen herkese tavsiyem,önce cesaret sonra ilk adımı atmak.Gerisi zaten gelir.Saygılarımla."

 

Dilek A...
Dilek A...

'Autocad programını yıllar önce kullanmıştım. Ancak hem çok eski bir versiyondu hemde zaten çoğunu unutmuştum. Buca Autocad kursları diye google da aratınca buldum Bemka Eğitimi. Hemen kayıt oldum çünkü iş arama sürecinde bana çok faydası olacağına emindim. Dediğim gibi de oldu eğitimimin daha ilk ayı bitmişti ki rüzgar trübünü parçası üreten bir firmadan çağırdılar. Kursumun devam ettiğini söyledim. Bemka Eğitime gittiğimi söylediğimde Bemka mezunu başka bir çalışanları daha olduğunu ve çok da memnun olduklarını öğrendim. Bir anlam da kursum adıyla bile işe girmeme katkı sağlamış oldu. Bemka mezunuyum dediğimde zaten daha evvel bir çalışanlarını Bemka'ya eğitime yollamışlar ve çok memnun kalmışlar.Şimdi hem Autocad biliyorum hemde işimi severek yapıyorum. Teşekkürler Bemka Eğitim.

Birsen K...
Birsen K...

Uzun süren işsizlik döneminden sonra bir aile dostumuzun çabasıyla Teknik Projeler yapan bir firmaya yetiştirilmek üzere kabul edildim.İş yerim Autocad bilmem gerektiğini söylediğinde kaynar sular başımdan döküldü.Çünkü bugüne kadar teknik çizimin T sini bilmeyen ben Autocad öğrenecektim.Anlaşmalı oldukları bir kuruma yollayacaklarını ve korkmamam gerektiğini söyleyerek Bemka Karşıyaka'nın yolunu tuttum.Çok sıcak ve anlayışlı bir şekilde karşılanmam bir yana kaygılarımı sanki biliyorlarmış gibi merak etmememi,2 ay sonra herşeyin başka olacağını,üstelik aynı eğitimi defalarca ücretsiz tekrarlayabileceğimi söylediler.Biraz rahatlamıştım.Dersler başlayıp bittiğinde ben Autocad kullanıyor,dilediğim herşeyi 2D ve 3D olarak modelleyebiliyordum.Bu sayede iş yerimde kalıcı oldum ve kendime güvenim yeniden geldi.Şimdi geriye baktığımda kendi kaygılarıma gülüyorum ama Bemka Eğitimle tanışmamış olsaydım hayatımda herşey başka olabilirdi.Anlayışından dolayı tüm eğitim danışmanlarına,çabasından dolayı da ders öğretmenimize sonsuz teşekkür ederim. 

Barış Ş...
Barış Ş...

İzmir'de Bilgisayarlı Muhasebe Kursu veren kurumları araştırırken daha evvel Autocad kursu için Bemka Eğitime gitmiş bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim Bemka Eğitime.Autocad kursu alan arkadaşım daha sonra adını hatırlamadığım bir eğitime daha gittiğini söyleyince içim rahat bir şekilde gittim.Bilgisayarlı Muhasebe kursunun müfredatını Mali Müşavirlerin hazırlamış olması bir avantıjdı.Netsis ve Mikro programlarını öğrendim.İleri Muhasebe ve Finansa devam ettim.Ardından İş Destek Departmanının yönlendirmesiyle siteden cv mi doldurarak iş desteği talep ettim.Bugün Çimentaş'ta Muhasebe departmanında çok iyi koşullarda çalışıyor olmaktan mutluyum.Teşekkürler Bemka ailesi.

Asiye N...
Asiye N...

Bemka Eğitimi bir arkadaşımdan duymuştum.Kendim de araştırdım ve görüşmeye gittim.Oldukça açık ve doyurucu bir şekilde bilgilendirildim.Bemka Eğitim öğrencilerinin doktordan eğitim aldıkları için neden daha fazla tercih edildiklerini dinledim,ücretsiz tekrar hakkından ve Uluslararası sertifikalardan bahsedildi.Herşey aklıma yatınca aileme de bilgi vererek kaydımı yaptırdım.Milli Eğitim Bakanlığının Hasta  Kabul sınavına girdim.Daha sertifikamı almamın üzerinden iki hafta geçmeden İzmir'in saygın polikliniklerinden birinde Sn.Prof.Dr.Öztekin OTO'nun kliniğinden arandım.Tıbbi Asistan olarak işe kabul edildiğimi öğrendim.Bemka Eğitimi tercih ederek ne kadar doğru karar verdiğimi anlıyorum.Ne eğitimimde,ne sınav ve sertifika sürecinde,ne de işe yerleşmede hiç bir sorun yaşamadım.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Buse O...
Buse O...

Merhabalar herkese.İş ararken bazı arkadaşlarımın Bemka'ya giderek  iş bulduklarını öğrendiğimde çok heyecanlandım.Hemen şubeye gidip bilgi aldım.Ve aynı gün kayıt oldum.Doktordan eğitim alarak mezun oldum.Bemka'nın web sitesinden de cv mi oluşturarak iş desteği talep ettim.Bugün Buca Tınaztepe Hastanesinde kadrolu olarak çalışıyorum.Bemka Eğitim Kurumlarından o kadar memnun kaldım ki çevremdeki bazı arakadaşlarımı da yönlendirerek kayıt olmalarını sağladım.Ben Bemka inanarak gittim ve bu inancım boşa çıkmadı.Doktor eğitmenime,eğitim danışmanıma ve İş Destek Departmanındaki tüm personele teşekkür ederim.

Nur A...
Nur A...

Bemka Eğitim'den kısa sürede sertifikamı alarak Atakalp Hastanesinde Muhasebe ve Kayıt Departmanında  işe girdim.İş arayışımda da bana destek olan kursuma teşekkür ederim.İş arayan tüm arkadaşlarıma Bemka'nın sağladığı olanaklardan faydalanmalarını öneririm.Saygılarımla.

Ayza G...
Ayza G...

Bemka Eğitim Kurumlarına gittiğimde Muhasebe bilgim olmadığı gibi,özellikle programlarla ilgili de hiç bir şey bilmiyordum.Annem benim adıma o kadar çok araştırma yapmıştı ki sonunda karar verdiğimiz yer olan Bemka hayatımızın dönüm noktası oldu bence.Muhasebe Netsis kursunun ardından Finans eğitimini de bitirdim.İki yıl boyunca ücretsiz tekrar hakkınız var dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz arkadaşlar diyerek uğurladılar bizi.Bemka'nın sitesinde İş Destek Departmanına  birazda umutsuzca yolladığım cv nin bana açacağı kapılardan habersizdim.Şu anda Philip Morris International'da Muhasebe Departmanında çalışmaktayım.Bu alanda kariyer yapmak isteyenlere iki tane önerim olacak.Birincisi kendinize güvenin ikincisi zamanınızı paranızı buna değecek kurslarda değerlendirin.Benim herkese gönül rahatlığıyla önereceğim kurum Bemka'dır.Onlara da ciddi eğitimcilerime de teşekkür eder,daha nice başarılar dilerim. 

Saniye K...
Saniye K...

Bemka Eğitim Kurumları Karşıyaka şubesinde hem Bilgisayarlı Muhasebe hem İleri Muhasebe  hemde excel eğitimleri aldım.Ardından iş arayışım başladı.Bemka ailesi bu süreçte de yanımda oldu.Şu anda Arkas Holding de Muhasebe Departmanında çalışmaktayım.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Yezda A...
Yezda A...

Karşıyaka'da ikamet etmekteyim.Muhasebe Netsis kursu-Bilgisayarlı Muhasebe Kursları İzmir -Hasta Kabul kursu için Bemka Eğitime giden arkadaşlarım vesilesiyle tanıştım.İşsizliğin bu kadar çok olduğunu bildiğimden şansımı denemek istedim.Netsis kursunamı gitsem kararsız kaldım.Çünkü özellikle biz bayanlar için ı daha iyi ortamlar sunuyor diye işe giren arkadaşlardan duymuştum.Sağ salim kursumu bitirdim.Ciddi,disiplinli bir eğitim kurumu diyebilirim Bemka için.Eğitimimden sonra iş aramaya başladığımda Bemka İnsan Kaynakları da cv mi çok sayıda kuruma yollamıştı zaten.Şu anda Zübeyde Hanım e çalışıyorum, işimi de çok seviyorum.Teşekkürler Bemka çalışanlarına.

Zehra U...
Zehra U...

İzmir Netsis-Muhasebe Kurslarını google dan arama yaparak buldum.Ben kendim Lise mezunuyum ve iş olanakları oldukça kısıtlıydı benim için.Ancak Bemka Eğitimde doktordan eğitim alarak çeşitli yerlere başvurdum.Şu anda Karşıyaka Devlet Hastanesinde Kayıt Kabul de buldum ve çalışıyorum.Saygılarımla. 

Şilan G...
Şilan G...

Muhasebe Netsis  Kursları İzmir olarak arayarak Bemka Eğitime ulaştım.Karşıyaka Şubesinde eğitimimi tamamladım.Ancak İzmir'den Mersin'e taşınmak zorunda kaldık.Ancak Bemka'dan aldığım sertifikalar tüm Türkiye'de geçerli olduğundan orada iş arayışına başladım.Bemka dan eğitim almanın avantajını yaşadım diyebilirim.Kısa zamanda işe başladım.İş arayan herkese bu eğitimi ve Bemka Kariyer kurslarını öneririm.

İnci B...
İnci B...

Kendi kariyerim için adım atmaya karar verdiğimde tanıştım Bemka ile.Hem çok iyi karşılandım hem de oldukça doyurucu bilgi aldım.Ardından  eğitmenimizin dersinden çok şey öğrenerek mezun oldum.Şu anda Biolab 'da çalışmaktan gurur duymaktayım.Kendine yatırım yapana firmalarda yatırım yapıyor,bu sözün doğruluğuna bir kez daha inandım.İyi varsın Bemka.

Burcu S...
Burcu S...

Bemka Eğitim Buca şubesinde Bilgisayarlı Muhasebe Netsis Kursunu bitirdim.2 Aylık bir eğitimden sonra Asklepion adlı firmada ön muhasebe alanında işe başladım.İşe yerleştiğimde tam donanımlı olduğumu hissederek güvenle başladım.Emeği geçen herkese teşekkür eder gönül rahatlığıyla Buca'da Bemka derim.

Ayşenur N...
Ayşenur N...

Bemka Eğitim Kurumlarının Karşıyaka Şubesini bitirdim.Şu an Özel Özen Tıp Merkezinde çalışmaktayım.İş görüşmesine gittiğimde çok sayıda başvuru olduğunu gördüm.İçlerinden benim tercih edilemem hem benim adıma hemde kursum adına bir ayrıcalık bence.Bir süre sonra çalıştığım hastanenin Halkla İlişkiler Müdür Yardımcılığına yükseldim.Doğru kurumu tercih etmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark ettim.Doktor eğitmenime ve tüm Bemka ailesine teşekkür ederim.

Serap D...
Serap D...

Bu kursa yazılmadan evvel aklım çok karışıktı.İş bulabilir miyim,doğru bir alan mı seçiyorum..Sonunda karar verdim ancak bu seferde hangi kursa gitmeliydim.Çok ucuz kurslar olduğu gibi,6-7 ay süren kurslara kadar bir sürü kurs vardı.Kimi bilmem nereyle işbirliği yapıyoruz diyordu,kimi ekstra 250 tl verin staja gönderelime kadar bir sürü çirkin şey gördüm.Sonunda Muhasebecilerin  kurduğu bir siteye girdim.Oraya yazdım derdimi.Ankara'da bulunan bu arkadaşlar çok şanslı olduğumu çünkü İzmir'de bu işi yıllardır titizlikle yapan bir kurumu pek çok üyelerinin gidip bitirdiğini söylediler.Üstelik başarı garantili olduğunu duyunca zaten ikna olmuştum.Gittim kayıt oldum,azıcık daha pahalı olmasına rağmen ne eğitimde ne sınavda ne de iş aramada beni yanlız bırakmadılar.Şu anda  Egepol'de çalışmaktayım.İşimi çok seviyorum.Darısı herkesin başına.

Dilek D...
Dilek D...

Çok sayıda kursa giderek birebir görüştüm.Bana göre bu işi en ciddi yapam kurum Bemka olduğu için oraya yazıldım.Her şey söylendiği gibi yapıldı.Doktor öğretmenden dersimi aldım,eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı sınavına girerek sertifikamı aldım.Smyrna Tüp Bebek Merkezi işe girdim ve şu anda çalışmaktayım.İş arayan bayanlara gönül rahatlığıyla Bemka Kariyerden İnsan Kaynakları Kursunu,hasta kabul kursunu önerebilirim.Emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.

Begüm U...
Begüm U...

Netsis-Muhasebe Kursu ve İnsan Kaynakları Uzmanlığı Kurslarına  yazıldım.Bemka Egitimden mezun oldum ve hemen Aklor Kemalpaşa İşletmelerinde  ise yerlestim.Sigortam hemen basladi,mesai saatlerim çok çok iyi.İyi ki Bemka Egitim ile tanismisim diyorum.

Bılge P...
Bılge P...

Muhasebe Netsis İzmir-İzmir Muhasebe kursları Bemka Egitim ile tanistigim için kendimi çok sansli hissediyorum çünkü Bemka mezunu olmamin kolay is bulmamla ilgisi var.Hem iyi bir egitim aldim hemde Ekol KBB de hemen ise basladim.Herkese önerim önce kendilerini gelistirmeleri ve inanmalari.Gerisi kolayca geliyor.Mali Müşavir egitmenime ve tüm Bemka çalisanlarina tesekkür ederim.Saygilarimla.

Fatma K...
Fatma K...

DOKTORLARDAN EĞİTİM ALMANIN FARKI..Baki Uzun Hastanesinde Hasta Kabul personeli olarak işe başladım.Bemka Eğitim de oldukça ayrıcalıklı bir eğitim aldım.Derslerime doktorların girmesi,Milli Eğitim onaylı sertifikam,Bemka'dan aldığım ücretsiz Uluslararası sertifikam bana avantaj sağladı.Daha kayıt olmadan bana söyledikleri doğruymuş . Sağlık kurumları eğitim kalitemize güvenerek mezunlarımızı tercih ediyor sözünün doğruluğunu şimdi anladım.Teşekkürler Bemka.

Fatma P...
Fatma P...

Bemka mezunu olmanın, almanın avantajıyla işe yerleştim.Tüm Bemka ailesine, eğitmenime teşekkür ediyorum.

Melis B...
Melis B...

Bemka Kariyer ile tanışmam internette İzmir netsis kursu ve muhasebeyle ilgili iyi bir eğitim alabileceğim yer ararken oldu.Kursun başlamasından itibaren hocamın desteği ile işimle ilgili büyük ilerleme yaşadığımı gördüm.Bu anlamda verilen eğitimin kalitesi yüzünden Bilgisayarlı Muhasebe Netsis alanında ilerlemeyi düşünen herkese gönül rahatlığıyla Bemka Eğitimi önerebilirim.Bu arada muhasebenin çok nankör bir meslek olduğunu yaşayan yapan bilir.Daha kursun bitmeden yeni bir sürü mevzuat değişiyor yeni kanunlar çıkıyor.Bunu bilen Bemka Yöneticilerini tebrik ediyorum.Daha kursa yazılmadan bize 2 yıl boyunca ücretsiz biçimde gelip bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz demişlerdi.Hakikaten netsis kursum devam ederken sınıfımızda bir bayan bu kursu bir buçuk yıl evvel bitirmiş.Bir inşaat firmasında çalışmış ancak orada netsis kullanmadığından unutmuş.Bir dilekçe yazdım Bemka ya hemen tekrar hakkımı verdiler diyordu.Bu da kursuma olan güvenimi daha da arttırdı.Teşekkürler Bemka..

Nurcan S...
Nurcan S...

Eğitimim bittikten kısa süre sonra Su Hospital'da  işe başlamış olmaktan dolayı mutluyum.Pek çok alternatif arasından ben Bemka Eğitimi seçtim çalıştığım kurumda beni seçti.Bemka mezunu olmanın gururunu yaşıyorum.Teşekkürler.

Özlem Ç...
Özlem Ç...

Muhasebe Netsis kursları izmir Bilgisayarlı Muhasebe kurslarını ve  google da çok araştırdım.Eğitimim bittikten kısa süre sonra Su Hospital'da larak işe başlamış olmaktan dolayı mutluyum.Pek çok alternatif arasından ben Bemka Eğitimi seçtim çalıştığım kurumda beni seçti.Bemka mezunu olmanın gururunu yaşıyorum.Teşekkürler.

Begüm Ö...
Begüm Ö...

Çankaya Tıp Merkezi Dermatoloji bölümünde işe başladım.Hasta Kabul personeli olmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla Bemka diyorum.

Egem Ö...
Egem Ö...

Uzun süren Spor hayatımdan sonra iş hayatına geçiş süremde hiç Muhasebe-Finans bilgim olmadığı halde Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Bemka Kariyer kurslarına Katıldım.Bilgisayarlı Muhasebe kursumun bitiminden hemen sonra TİM de işe başladım.Şu an Ön Muhasebesini ben tutuyorum. Bemka Kariyer Muhasebe Netsis Kursları bakımından bence en doğru seçim. Kariyerimdeki bu çok önemli başlangıç İçin Bemka Kariyer'e ve öğretmenlerime çok teşekkür ederim.

Serap Y...
Serap Y...

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle katıldığım Bemka Eğitimde; okul yıllarında öğrenmiş olduğum muhasebe bilgilerini, hem teorik, hem de pratik anlamda yeniden pekiştirme fırsatı buldum. Uzun süre yaşadığım işsizlik stresine de böylelikle son vermiş oldum. Aldığım sertifikalar iş hayatımın düzene oturmasına katkı sağladı diyebilirim.Gönül rahatlığıyla Bemka Kariyer’i herkese tavsiye ederim. Bu başarıyı elde etmem de emeği geçen Bilgisayarlı Muhasebe Netsis Kursu hocamıza ve herkese sonsuz teşekkür ederim.

Pınar C...
Pınar C...

Tesadüfen bulduğum Bemka Kariyer’de Muhasebe-İnsan Kaynakları kursum daha devam ederken bile pek çok is teklifi aldım.Netsis kursu biter bitmez güzel bir iş yerinde muhasebe elemanı olarak girmişken aldığım eğitim sayesinde 2 ay sonra muhasebe-İK sorumluluğuna terfi ettim. Verdiği eğitim için öncelikle hocamıza sonrada Bemka Kariyer’in tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Gülin O...
Gülin O...

İnternet üzerinden tesadüfen bulduğum Bemka Kariyer de aldığım eğitim kendimi daha da iyi yetiştirmeme ve de şu anda ki kariyerime başlamamda önemli basamak oldu. Katıldığım Muhasebe Finans Uzmanlığı eğitimi ile önemli bir işletmenin müdürü olarak işe başladım. Emeklerinden dolayı hocamıza ve İzmir’de Muhasebe Finans kursunu en iyi şekilde sunan Bemka Kariyer’e çok teşekkür ederim.

Ronay Ç...
Ronay Ç...

Bilgisayarlı Muhasebe Kursları arıyordum.Özellikle Netsis programını öğrenmek gerektiğini biliyordum.Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Bemka Eğitime gittim.Pek çok kurs gezmeme rağmen içime tek sinen yer oldu.İyiki de gitmişim.Zevkli,kolay,sıkı bir eğitimden sonra kısa zamanda Kayıt/ MUHASEBE işi buldum.Özel Özen TM.de işe başladım.Benim için hayırlı oldu, umarım herkes için hayırlısı olur.Teşekkürler Bemka eğitim.

Selda Y...
Selda Y...

Liseden beri hayalimde bu meslek vardı.Çok memnun kalan arkadaşlarımın tavsiyesiyle Hasta Kabul Kursu için Bemka Kariyer'e gittim.Ben kısa süreli,kaliteli ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kurs aradığımdan her şey benim istediğim gibiydi.İki aylık bir kurstan hemen sonra İzmir’in en büyük sağlık kurumlarından olan Kent Hastanesinde işe başladım.İş arayan,işsizlikten bunalmış herkese mutlaka Bemka Eğitimi tavsiye ederim.Amacıma ulaşmamı sağlayan Bemka Eğitime,öğretmenimize ve İş Destek Departmanına teşekkür ederim.

Mine G...
Mine G...

Çok güzel bir eğitim aldım diyebilirim.Kursumun bitiminde 1 hafta bile olmadan Çiğli Ekol Sağlık Kurumlarında işe kabul edildim.Çalışmak isteyen herkese Bemka’da Hasta Kabul eğitimini öneririm.Oldukça güzel bir mesleğe adım atmamda yardımı olan herkese teşekkür ederim.

Elvan G...
Elvan G...

Üniversitemi 2.sınıfta bıraktım.Lise mezunu olarak yapabileceğim işler arasında hiç düşünmemiştim Hasta kayıt kabul personeliliği.Ancak elime geçen bir broşür sayesinde bu mesleği ve Bemka Eğitimi tanıdım.Evde oturacağıma kendime yatırım yapmaya karar verdim.Hemen kayıt oldum ve bir süre iş aradıktan sonra Karşıyaka Devlet Hastanesine kabul edildim. Bize bu fırsatı sunduğu için Bemka’ya teşekkür eder bu eğitimleri herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Dilan D...
Dilan D...

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Bemka Hasta Kabul  Kursu ile tanıştım.Kısa sürede iş bulmak ve çalışmak istiyordum.Hayalim bir sağlık kurumunda çalışmaktı.Bemka’dan aldığım gayet kolay bir eğitim ile mezun oldum ve hemen Çiğli Devlet Hastanesine girdim.Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Kübra K...
Kübra K...

Açık Lisede hala okumaktayım.Bemka eğitimi arkadaşlarım tavsiye ettiğinde henüz Lise mezunu olmadığımdan iş bulur muyum kaygısı yaşadım.Görüşmeye gittim ve kayıt oldum.2 aylık bir eğitimden sonra hemen iş buldum.Milli Eğitim onaylı sertifikamla Karşıyaka Devlet Hastanesine başvurdum ve kabul edildim.Doktor eğitmenlerimize ve tüm Bemka ailesine teşekkürler.

Dilber Ö...
Dilber Ö...

Bir süre İşsizlik dönemi yaşadıktan sonra Hasta  Kabul mesleğinden haberdar oldum.Bemka’dan eğitim alıp çalışanları gördüm web sitesinden.Kendi isteğimle gidip kayıt oldum. Bana inanılmaz katkısı oldu bu eğitimin.Eğitimim biter bitmez ORTAM ORTODONTİ’ de işe girdim.İzmir’de sağlık kurumları eleman alımında hangi kursu bitirdiğine kesinlikle bakıyorlar.Bu yüzden Bemka Eğitimi bitirmek bana avantaj sağladı.Çalıştığım yerden de çok memnunum.Kursuma,doktor olan eğitmenlerimize teşekkür ederim.

Alev K...
Alev K...

Kuaförlük Meslek Lisesi mezunuyum.Bu alanda çalışmak istemiyordum ve yapabileceğim güzel bir iş olsun istiyordum.Bir sürü eğitim kurumuyla konuştum,bu arayış içindeyken arkadaşlarımın tavsiyesiyle Bemka Eğitim ile tanıştım.Sağlık alanında hiçbir şey bilmiyor,yapamayacağımı sanıyordum.
Tüm kaygılarım boşunaymış.Eğitim danışmanlarından kantincisine kadar öyle sıcak ve düzgün bir eğitim kurumu ki.Derslerimize uzman doktorun girmesi de kariyerimiz için bence önemli fark oldu.Çünkü iş görüşmemde derslerimize doktorların girdiğini söylediğimde çok etkili oldu.
Şu anda Ekol Sağlık Kurumlarında çalışmaktayım,mükemmel bir hastane. Kariyerimde dönüm noktası olan Bemka Eğitime,hocamıza ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Gözde Ş...
Gözde Ş...

Okul hayatım biteli çok zaman geçmişti.Çalışmıyordum ancak sağlık sektöründe çalışmayı çok istiyordum. İzmir'de Muhasebe Kursu ararken bir arkadaşımın tavsiyesiyle Bemka Eğitimle tanıştım.İyice araştırdım.Baktım ki eğitim sektöründe az bulunur kalitede bir kurum var karşımda.Ancak ben yine de korkarak girdim kursa,şimdiyse gülerek ayrılıyorum.Eğitimim daha yeni bitmesine rağmen Artı KBB de çalışmaya başladım.Muhasebe Netsis kursuna kayıt olan tanıdığımda Bemka Netsis kurslarına gidiyordu ve o da işine yerleşti.Hayatımdaki yeriniz hep güzel bir anı olarak kalacak Bemka çalışanları.Teşekkürler her şey için..

Ayşe K...
Ayşe K...

Konu başlıklarını gördüğümde eyvah dedim ben yapamayacağım galiba.Ancak uzman olan öğretmenimizle ilk dersimizi yaptıktan sonra özgüvenim müthiş arttı.Konular çok basit geldi.Bir solukta biten eğitimimin ardından şu anda ...MP.    ....    İK yardımcısı pozisyonunda çalışıyorum.Hem kursuma hem de işyerime sevgiyle bağlıyım.Teşekkürler Bemka .

Melis A...
Melis A...

Kursumla ilk tanıştığımda staj meselesini sordum,`biz çaycılık ve temizlikçilik yapacak öğrenci yetiştirmiyoruz`demişlerdi. Sonradan öğrendim,bu tip staj işlerini bedava eleman olarak kullanan hastaneler bile varmış. İyi ki o işlere bulaşmadım. Biraz zor oldu ama şu an bir sağlık kurumunda çalışıyorum ve işyerimden de gayet memnunum. Kursuma bana yol yordam gösterdiği için teşekkür ederim.

Belgin D...
Belgin D...

Bende benim gibi olanların halini iyi biliyorum.Şunu söylemek isterim ki kendine yatırım yapmayana firmalar yatırım yapmıyor arkadaşlar,biraz zorlanarak da olsa kendinizi geliştirmeli ve öyle iş aramalısınız. Şu anda sağlık sektöründe çalışıyorum ve kesinlikle iş aramıyorum.Çalıştığım firmanın Bilgisayarlı Muhasebe departmanına Netsis bilen birini arıyorlardı.Hemen Bemka'yı arayarak Netsis bilen eleman lazım dedim.Anında 30 kişiyi yönlendirdiler.Çünkü Bemka Kariyerin Netsis kurslarının da çok iyi olduğunu daha araştırma safhasındayken öğrenmiştim.Ben sebep oldum bir kişi daha ekmek yemeye başladı. Kursuma ve yöneticilerine saygılar.

Gamze C...
Gamze C...

Bu kursa başlamadan evvel işsizdim. Ciddi bir karamsarlık ve güvensizlik duymaktaydım. İnternette dolaşırken Muhasebe Netsis Kursları ve İnsan Kaynakları Uzmanlığı kursları diye ARAMA YAPTIM.Ardından araştırmaya başladım.Kimi kurslar 7 ay,kimi 6,kimi 2 aydı. Benim için kısa sürede sertifikamı alıp bir an evvel iş hayatına atılmak önemliydi.Kursa gidip konuştum,sağolsunlar çok ilgilendiler. Kayıt oldum.Eğitimim bitti.Şu anda bir Alsancakta bir eğitim kurumunda İNSAN kAYNAKLARI ALANINDA  çalışıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Mehlika D...
Mehlika D...

Ben Muğla`dan İzmir`e sırf bu kurs için 2,5 ay gidip geldim. Sağolsun eşim beni teşvik etti,yol gösterdi. Bemka Eğitimi de o buldu.İşim hazır olduğu için eğitim sonunda sertifikamı sunduğumda yeni açılan bir lojistik firmasında hemen işe başladım. İnsan Kaynakları uzmanlığı alanında bence Türkiye'de en iyi kurum.Darısı tüm arkadaşlarımın başına.

Selçuk A...
Selçuk A...

Zaten bir devlet kurumunda  çalışmaktaydım. Ancak yeni bir yasa ile sertifikalı olmamız gerektiği söylendi. Bemka ile bu vesileyle tanıştım. Kursa yazıldım, MEB onaylı sertifikamı kısa sürede alarak taşeron firmama verdim. Başhekimin kontrolünde sertifikası olmayan arkadaşlar bir ay içerisinde maalesef işten çıkarıldı. İşimi bana geri kazandıran kursuma ne kadar teşekkür etsem azdır.

Derya T...
Derya T...

Kursum biteli 1 ay oldu, Ama eğitimimi Bemka`da Uzman İnsan Kaynakları sorumlularından  aldığımdan kursun verimli geçtiğini söyleyebilirim.Aslında mezun olduğum bölüm gereği keşke Netsis kursuna mı gitseydim diye düşünmüştüm.Çünkü lise de Muhasebe görmüştük.Üstelik Bemka Kariyer'de Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna giderek iş sahibi olan ve bana da İnsan Kaynakları uzmanlığını öneren arkadaşlarım vardı.Kısmet artık dedim ve şu anda Serbest Bölgede İnsan Kaynakalrı Departmanında yardımcı personel olarak çalışıyorum.Karamsarlığa gerek yok,kendine yatırım yapan kazanır.Teşekkürler Bemka

Filiz Ş...
Filiz Ş...

Kursa yazılmadan evvel hemşire gibi bir şey olacağımı sanıyordum. Başta bunun hayal kırıklığını yaşadım ancak kısa süre sonra Hasta kabul personeli olarak yetiştirildiğimizi öğrendim. Tabi ben bunun bocalamasını yaşarken kurs geldi geçti.Ben hiçbir halt öğrenemedim. Kurs müdürüyle görüştüm. Bana  tüm öğrencilerimiz kurslarını ücretsiz defalarca tekrarlayabilir deyince kursu yeniden aldım. Çift dikiş oldu ama iyi de oldu.

Aslı D...
Aslı D...

Ben eğitim sonunda Hasta kayıt kabul işi ararken evlendim, şu anda çalışmıyorum ama Hastakabul personeli olmak isteyen arkadaşlar için bence harika bir kurs.şu anda Muhasebe/Netsis kursu içinde İzmir'de olursam Bemka'yı tercih edeceğim.Çünkü bir tanıdığın firmasında Netsis  için personel alacaklar.Umarım hayırlısı olur.Saygılar.