Sekreterlik Kurs Programı

Sekreterlik Kurs Programı
Uzmanların Derse Girdiği Tek Kurs. Kurumlar Bemka Kariyer'den Eğitim Alanları Tercih Ediyor Öğrencilerimiz Kazanıyor..

ACİL MÜDAHALE +TIBBİ  İLK YARDIM TEKNİKLERİ+BİLGİSAYARLI OTOMASYON+ HALKLA İLİŞKİLER +SAĞLIK SEKTÖRÜNDEN ÜCRETSİZ SEMİNERLER 

Tugay K...
Tugay K...

Bemka Kariyer Kurumlarından aldığım Tıbbi Sekreterlik eğitimi sonrasında İzmir Bayraklı Şehir Hastanelerinde işe başladım.Emeği geçen Bemka ailesine teşekkür ederim.

Funda G...
Funda G...

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesine Hasta Nakil Bölümüne giren öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Seda Z...
Seda Z...

Bayraklı Şehir Hastanesine Tıbbi Sekreter olarak giren öğrencimizi tebrik ederiz.

Fatma K...
Fatma K...

Egepol Hastanelerine Tıbbi Sekreter olarak giren öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

İlksu G...
İlksu G...

Herkesin tavsiyesiyle gittiğim (iyiki gitmişim)Bemka Kariyer Kursumun bitiminde Özel Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde işe başladım.Bemka Ailesine teşekkürler.

Duygu D...
Duygu D...

Bemka Kurstan aldığım eğitimden sonra Bayraklı Şehir Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Hızlı sertifika ve güvenilir olmaları yüzünden tercih etmiştim,beni yanıltmadılar.

Gül G...
Gül G...

Merhaba , Bemka Kariyer Kurslarından aldığım belgelerimle Bayraklı Şehir Hastanelerinde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Emeği geçen tüm Bemka ailesine teşekkür ederim.

Leyla A...
Leyla A...

Bemka Kariyer Kurslarını çokça araştırdım ve çok iyi olduğuna kanaat getirdim.Her eğitimin uzmanı derslere giriyor.Örneğin Tıbbi Sekreterlik Kurslarına doktor öğretmen giriyordu. Ben bir arkadaşımla   kayıt oldum.İyi ki kayıt olmuşuz,çünkü hemen Gaziemir Denizkızı Anaokulunda işe başladım.Çok mutluyum ve herkese  Bemka'yı tavsiye ederim.Yasemin hanıma özellikle çok teşekkür ederim.

Gülşah U...
Gülşah U...

Yeni açılan Bayraklı Şehir Hastanelerinde Tıbbi Sekreter olarak işe başlayan öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Berfin K...
Berfin K...

Kursiyerimiz Berfin aldığı Sağlıklı Kariyer Paketi eğitimi sonrasında Narlıdere Ege İnci Tıp Merkezinde Tıbbi Sekreter olarak işe başlamıştır.Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

İrem A...
İrem A...

Öğrencimiz İrem , Alsancak Dünya Göz Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak göreve başlamıştır.Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Sevda B...
Sevda B...

Yeni açılan Şehir Hastanesinde çalışmaya başlayan öğrencimizi kutluyoruz.

Yasemin A...
Yasemin A...

Bemka Kariyer Kurumlarını tercih ederek 2023 yılında açılan İzmir Bayraklı Şehir Hastanelerine  giren mezunumuzu kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz.

Burçin Ç...
Burçin Ç...

Uzun araştırmalarım ve çevremin tavisyesiyle Bemka Kariyer Kurslarına gittim.Aldığım iyi eğitimin neticesinde aldığım e-devletimde gözüken sertifikalarımla hemen işe girdim.Şu anda Tınaztepe Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak çalışıyorum.Bemka Kariyer mezunu olmanın ayrıcalığını herzaman hissettim.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

Sevda G...
Sevda G...

İnternette milyon tane kurs vardı ancak daha evvel Bemka Kariyer kurslarına giden ve çalışan arkadaşlarım kendini riske atma Bemka'ya git deyince gittim.Sağlık Kariyer paketini bitirdim ve hemen sağlık kurumlarına cv lerimi gönderdim Aynı anda hem Sada Hastanesinden hem de Ekol Hastanelerinden çağırıldım.Şu anda Ekol Hastanelerinde çalışıyorum.Herşey için teşekkürler Bemka.Sağlık Kurumlarında çalışmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla Bemka Kariyeri tavsiye ederim.

Melisa A...
Melisa A...

Sağlık Kurumlarının sadece sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim alanları işe kabul etttiğini duyduğum için bu alanda eğitim veren heryerle görüştüm.İçlerinde sadece Bemka Kariyer de Sekreterlik Kurslarının doktorlar tarafından verildiğini öğrendim.Kaydımı yaptıktan 2 ay sonra hem işi biliyordum hem de sertifikalarım vardı.Hemen de İşe girdim ve şu anda Beyaz Dental sağlık kurumlarında çalışıyorum.Bemka Kariyere ve  öğretmenime sonsuz teşekkürler.

Sevde K...
Sevde K...

Sağlık Sektöründe kariyer yapmak için sağlık kurumlarının sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim alanları seçtiğini bildiğimden direkt Bemka'yı seçtim.Sağlık Kariyer Sekreterlik programını seçtim ve bilgisayar kursuna da katıldım.Çok sayıda başvuru arasından  ben ve arkadaşım Gamze aynı hastanede Zübeyde Hanım Tıp Merkezinde  işe başladım.Tıbbi Sektörde çalışmaktan dolayı çok mutluyum.Darısı herkesin başına. 

 

Gamze K...
Gamze K...

İzmir'de tüm kursları araştırdıktan sonra Bemka Kariyer Kurslarında karar kıldım.Hayalim Sağlık Kurumlarında çalışmak olduğu için Bemka'dan Sağlık Kariyer Paketi eğitimine katıldım.Eğitimimim içerisinde bulunan Hastane Otomasyon programını ve tüm Tıbbi işleri öğrendikten sonra aldığım sertifikalarla işe başladım.Şu anda Zübeyde Hanım Polikliniğinde danışmada sekreter olarak çalışmaktayım.Teşekkürler. 

Zeynep D...
Zeynep D...

Uzun arayışlarım sonunda sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim veren tek kurumun Bemka Kariyer olduğunu öğrendim.Sağlık Kariyer Paketine kayıt oldum.Yaklaşık 2 aylık eğitimin sonunda sertifikalarımı aldım.Bornova'da Galen Hastenesinde mülakata girdim.24 kişi arasından seçildim.Galen Hastanesi gibi İzmir'in en iyi Hastanesinde başlamaktan mutluyum.Tıbbi Sektörde Önemli olan sertifika sahibi olmak değil sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim almanın önemli bir ayrıcalık yarattığını bir kez daha gördüm.Herşey için teşekkürler Bemka Kariyer ailesi.

Damla D...
Damla D...

Bemka Kariyer Kurslarında Acil Müdahale İlk Yardım ,Hastane otomasyon programlarını bitirdim.Sağlık Kariyer Paketi Eğitimlerini tamamladım.Şu anda Çiğli Eğitim Araştırma Hastanesinde Sekreter olarak çalışmaktayım.Bemka Eğitim Kurumlarına teşekkür ederim.

İlayda T...
İlayda T...

Bemka Eğitim Kurumlarında Sağlık Kariyer Paketi eğitimini tamamladım.sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim almanın avantajıyla Avrupa  Dent Hastanelerinde işe başladım.Emeği geçen tüm Bemka Kariyer ailesine teşekkür ederim.Saygılarımla.Şubat 2021

Vahide E...
Vahide E...

İzmir Kariyer Kursları içerisinde en bilinen olduğu için Bemka Eğitimi seçtim.Sekreterlik Kurslarına yazıldım.sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim almayanları sağlık kurumlarının tercih etmediğini bildiğimden Bemka da sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim aldım.Kısa bir iş arayışından sonra şu anda Medical Park hastanesinde işe başladım.Sağlık alanında kariyer yapma hayalimde yanımda olan Bemka Kariyer Kurslarına teşekkür ederim. 

İçim Ü...
İçim Ü...

Bemka Eğitimden Genel Sekreterlik ve Muhasebe kursları aldım.Çok başarılı bir eğitimi sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden alarak iş arayışına başladım.Bemka'nın sitesinden cv doldurdum ve şu anda Rinoplasti Clinic te hem Tıbbi Sekreterlik yapıyorum hemde Muhasebe işlerine bakıyorum.Bemka Kariyer Kurumlarına,iş destek departmanına ve en başta da  hocamıza teşekkür ederim.(Kasım -2020)

Ezgi P...
Ezgi P...

Bemka Kariyeri tüm arkadaşlarımın ısrarlı tavsiyesiyle buldum.Çünkü ben Tıbbi Sekreter olmak istiyordum.Bemka dan Çocuk Gelişimi ve Sekreterlik Kursları aldım.Kısa bir iş arayışından sonra şimdi Uğur Okullarının Revir Departmanında çalışıyorum.İşimi ve işyerimi çok seviyorum.Hem Bemka ailesine ama en çok Bemka Kariyeri bana tavsiye edenlere çok teşekkür ederim.

Nurten A...
Nurten A...

Buca da oturuyorum,pandemi döneminde işsiz olmak ,iş aramak herkes için zor.Çok sayıda işe giren arkadaşımın tavsiyesiyle Bemka'yı buldum.Çünkü hem çok güvenilir hem de doktorlar derse giriyordu.2 ay sürdü kursum.Eğitimim bitti sertifikalarımı aldım ve şimdi Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak çalışıyorum.Benimle beraber kurs arayan ve Karşıyaka uzak deyip başka yerlere giden arkadaşım  işe yaramayan bir sürü belgeyle hala işsiz.Bu alanda iş arayan herkese paranızı çöpe atmayın ve doktorlardan eğitim veren tek kurs ile kazanan siz olun diyorum.Bir milyon kere Bemka'yı tavsiye ediyorum.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

Bilge T...
Bilge T...

Bemka Eğitim Kurumlarından Sekreterlik Eğitimi ve Bilgisayar Kursu aldım.Kursa başlamadan her kurumu araştırdım.Whatsapptan kayıt almaya çalışanları gördüm,hemen İban yollayıp para yatırın diyenler gördüm,eğitime gitmeden sertifika yollayalım diyenler gördüm,kurs adı başka,tabelası başka kurslar gördüm.Sonunda memur bir yakınım Bemka'yı önerdi.İzmir'de sağlık sektöründen gelen eğitmenlerin derse girdiği tek kurs olmasından dolayı gerçekten çok verimliydi.Sertfikamı alınca İşkur'a başvurdum.Ardından cep telefonuma gelen mesajla Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesine Tıbbi Sekreter olarak kadrolu atandım.Pandemi döneminde eğitim alıp iş bulmam harika oldu.Herkese  Bemka Kariyeri yüzde yüz tavsiye ediyorum.Çok mutluyum darısı herkesin başına.

Selin K...
Selin K...

Hastanelerin doktordan eğitim almayanları işe almadıklarını öğrendikten sonra tüm kursları araştırdım,hastane yöneticileriyle görüştüm.Pandemi döneminde olmamıza rağmen eğitim ve iş konusunda ben çaba göstermezsem kimsenin faydası olmayacağını biliyordum.Herkesin tavsiyesiyle Bemka Kariyer kurumlarını buldum.Sekreterlik eğitimlerine ve Bilgisayar kurslarına kayıt oldum.Doktordan eğitim alarak sertifikalarımı aldım.Hemen de iş buldum.Şu anda Ege Yaşam Hastanelerinde Tıbbi Sekreter olarak çalışmaktayım.İyi ki Bemka Kariyer den eğitim aldım.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Tuğçe F...
Tuğçe F...

Tıbbi Sekreterlikte sadece doktordan eğitim alanların işe girebildiğini öğrendikten sonra çok araştırdım ve sadece Bemka Eğitimde derslere doktorların girdiğini öğrendim.Kayıt oldum 2 aylık kursum Ağustos ayında biter bitmez Atakent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Doğru tercihim bana hem iyi bir eğitim hemde bir iş kazandırdı.Bemka çalışanlarına ve doktor eğitmenimize teşekkür ediyorum.Ağustos 2021

Merve A...
Merve A...

Tıbbi Sekreter olmak istiyordum.Araya corona tatili girdi bende o arada çok ciddi araştırma yaptım.İnternette sertfika dağıtanlar mı dersin,whatsapp hattından kayıt almaya çalışanlar mı dersin,hemen kayıt ol havale yap diyenler mi dersin..İşin içinden çıkamayınca arkadaşlarıma açtım konuyu,neredeyse hepsi doktordan eğitim veren ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Bemka Kariyer Kurslarını önerdiler.Görüşmeye gittim çok düzgün ve kurumsal bir yer olduğu belli.Hiç ödeme yapmasanız bile kayıt olabilir derslerimize girebilirsiniz dediler.Sekreterlik ve Bilgisayar kursuna yazıldım.Aldığım en doğru kararmış.Çünkü kursumun bitimine Türkiye Sağlık Vakfı ve Bemka Kariyerin uluslarası sertifikalarıyla Ekol Hastanelerinde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Bana Bemka'yı tavsiye eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Çiğdem Ç...
Çiğdem Ç...

Tıbbi Sekreterlik Kurslarını araştırıyordum.Yakınlarım Bemka Kariyer Kurslarına git dedi.Gittiğimde bu eğitimin adının Sekreterlik olduğunu ve içerisinde hukuk sekreterliği,tıp sekreterliği ve ticaret sekreterliği de olduğunu öğrendim.Bir eğitimle 5 serifika alarak,üstelik doktorlardan eğitim alarak kursumu tamamladım.Şimdi Karataş Hatanesinde Tıbbi Sekreter olarak çalışıyorum.Corona döneminde iş bulmak zor olsa da ben hemen işe girdim.Düşünen herkese sadece Bemka Kariyer derim..Gerisini onlar hallediyorlar zaten.Saygılarımla.

Merve B...
Merve B...

Pandemi sonrası iş bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyordum.Pek çok kurs ile görüştüm ama hiç birisinde sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden yoktu.Çünkü sağlık kurumlarının sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim alamayanları işe almadıklarını biliyordum.Nihayet Bemka Kariyer'i buldum.Hem Sekreterlik hem de bana tavsiye etmeleri üzerine Muhasebe eğitimi aldım.Medical Park Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak hemen işe başladım.Kısa süre sonra da muhasebe departmanına geçtim.Yine Bemka Kariyer'e gideceğim ve İnsan Kaynakları kursu alacağım.Hayatımı değiştiren Bemka Ailesine sonsuz teşekkürler.

Gülden H...
Gülden H...

Merhabaöncelikli olarak şunu söyleyim ikinci kez kursa yazılmak için geldiğim Bemka Kariyer de, muhasebe kursunda olduğu gibi aldığım eğitim ve kaliteyi, tıbbi sekreterlik kursunda da alacağından hiç şüphem yoktu.Yazıldım ve her güzel şeyin çabuk bittiği gerçeği var ki bu kursun bitiminde de birkez daha kendini kanıtladı.. Sonra iş arama süreci, cv ler, başvurular derken en sonunda istediğim iş oldu çok şükür..  Katip Çelebi diş hekimliği fakültesinde tıbbi sekreter olarak işe başladım... Severek gidiyorum işime, huzurla, mutlulukla..
Teşekkürler bemka.

İlayda U...
İlayda U...

Pandemi döneminin işsizlikle birleşmesi büyük bir sorun oldu benim için.Ne yapabileceğimi düşünürken yakın arkadaşlarım bu kursu önerdi.Onlarca dolandırıcı güvenilmez yerle karşılaştıktan sonra doktordan eğitim veren tek kurs olan Bemka Kariyeri buldum.Zaten arkadaşlarımda önermişti.Eğitimimi tamamladım.Türkiye Sağlık Vakfı sertifikamı kısa sürede aldım.Ve şu anda Avrupa Dent Hastenelerinde sekreter olarak çalışıp hasta kayıtlarını ve yönlendirmelerini yapıyorum.Doktordan eğitim alamasaydım işverenimin soylediği asla işe alınmazmışım.Ben çok şanslıydım doktordan eğitim aldım.Darısı herkesin başına .Teşekkürler Bemka.

Perihan G...
Perihan G...

Yeni bir kariyer sayfası açmak için gittiğim Bemka Kariyer Kurslarında derslerime sağlık sektöründen gelen eğitmenlerin girmesi,Türkiye Sağlık Vakfı eğitimlerinin de armağan edilmesiyle kendimi iyice geliştirdim.Üstelik 2 yılda ücretsiz tekrar hakkı beni çok cezbetti.Bemka Kariyer Kurumlarından hem Muhasebe hem Tıbbi Sekreterlik Kursu aldım.Ancak şansım Tıbbi Sekreterlikten yana güldü.sağlık sektöründen gelen eğitmenlerdeneğitim aldığım için daha ilk başvurumda Central Hospital Hastanesinde Beyin Cerrahisi Bölümünde Tıbbi Sekreter olarak işe başladım.Doğru karar vermek isteyen herkese Bemka'yı öneririm.Saygılarımla

 

Merve Y...
Merve Y...

İzmir'de araştırmadığım Tıbbi Sekreterlik Kursu kalmadı.sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitim almayanların işe giremeyeceğini bildiğimden ilk sorduğum derse kimler giriyor oldu.Sadece Bemka'da sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden olduğunu duyunca Sekreterlik programına kayıt oldum.Ve genel sekreterliğin herşeyin öğrendim.Bana Türkiye Sağlık Vakfının Hasta Kabul/Tıbbi Sekreterlik kursu da uzaktan armağan edildi.Sekreterlik eğitimim biter bitmez Menemen Devlet Hastanesine Tıbbi Sekreter olarak kabul edildim.Bana emek veren Bemka ailesine,iş destek departmanına,eğitim danışmanlarıma ve sağlık sektöründen gelen eğitmenlerden eğitmenime teşekkür ediyorum.01.2.2020

Melek P...
Melek P...

Bemka Kariyer Kurslarına kayıt olmadan evvel tanıdığım ve işe giren arkadaşlarımın çoğu Bemka Eğitim Kurumlarını tavsiye etti.Hem sağlık kurumları doktordan eğitim almayanları tercih etmediğinden ve İzmir'de sadece Bemka'da derslere doktor girdiğinden hem de doğru düzgün eğitim almak istediğimden Bemka'yı seçtim.Sekreterlik eğitimine kayıt oldum,içerisinde Tıp,hukuk,ticaret sekreterliği de vardı.Uzaktan Türkiye Sağlık Vakfının Hasta Kabul Tıbbi Sekreterlik kursları da armağan edildi bana.Hem örgün hem uzaktan eğitim alarak Türkiye Sağlık Vakfı onaylı belgemi Sada Hastanelerine sundum.İlk başvurumda işe yerleşmenin mutluluğunu yaşıyorum.Herşey için Bemka Kariyer Kurslarına teşekkür ederim.01.06.2019

Hatice K...
Hatice K...

Sağlık Kurumlarının Doktordan eğitim almayanları işe almadıklarını bilerek gittim Bemka Eğitim Kurumlarına ve  Sekreterlik eğitimi aldım.Doktor eğitmenin girdiği Sekreterlik bölümüyle donanımım arttı.Armağan edilen Türkiye Sağlık Vakfının  Sekreterlik Eğitimiyle de kendimi geliştirdim.Bemka Eğitimden aldığım Türkiye Sağlık Vakfı  sertifikalarıyla hemen Menemen Devlet Hastanesine girdim.İyi ki Bemka Kariyer kurslarını tercih etmişim.Doktor eğitmenime ve Bemka Kariyerin yardımsever personeline en içten teşekkürlerimi iletiyorum.Daha ucuz kurslara giderek sertifika almak değildi  aldığınız sertifikanın eğitimini doktor verdimi vermedimi inanın sağlık kurumları buna bakıyor.Heryerden sertifika alabilirsiniz ama o zaman işe girmeyi unutun.Zaten çalıştığım kurumun daha evvelde Bemka dan çok sayıda çalışanı olduğunu öğrendim bir kez daha kursumla gurur duydum.İyi varsın doktor öğretmenim.

Sebehat F...
Sebehat F...

Bemka Kariyer kurslarına giden ve işe yerleşen Sekreter arkadaşlarımdan duydum.Mutlaka doktordan eğitim almalısın başka kurslardan sertifika alsan bile sağlık kurumları Bemka'yı tanıyor demişlerdi.Hakikaten öyle oldu,doktordan eğitim aldım şimdi SADA HASTENESİNDE çalışıyorum.Bemka Kariyer den aldığım sertifikalar hayatımı değiştirdi.2019 bana uğurlu geldi umarım tüm kurs mezunlarınada uğurlu gelir.

Selin B...
Selin B...

Tıbbi Sekreterlik kurslarını araştırdım.Bemka Eğitime ulaştığımda artık Tıbbi Sekreterlik Kurslarının kaldırıldığını söylediler.Bana Genel Sekreterlik Eğitimini önerdiler.Bemka Kariyerin sitesinde işe giren öğrencilerin isimlerini,resimlerini,işe girdikleri kurumları görünce atlayıp gittim ve görüştüm.Sekreterlik eğitimleri başlığında dersime doktorlar girerek çok doyurucu bir eğitim aldım.Bana Türkiye Sağlık vakfının eğitimleride armağan edildi.Bemka Kariyerin sitesinden cv doldurarak iş desteği de aldım.Eğitimim bittikten kısa süre sonra iş başvurularına başladım.Başvurduğum heryer doktordan eğitim alıp almadığımı sordu.Doktordan eğitim almanın bu  kadar önemli olduğunu bilmiyordum.Beni kabul eden pek çok kurum oldu ama ben Acıbadem Hastanesini tercih ettim ve çok mutluyum.Bemka Kariyer ailesine ve doktor eğitmenime sonsuz teşekkürler.

Ceylan Ç...
Ceylan Ç...

Bemka Kariyer'de Sekreterlik Eğitimini tamamladım.Eğitimim içerisinde Hukuk,,Ticaret ve Tıp Sekreterliği eğitimi olduğu için çok sayıda işyerine başvurma şansım oldu.Türkiye Sağlık Vakfının Tıp Sekreterliği sertifikasını da aldım Bemka Eğitimden.Doktorların derse girdiği tek kurs olması ve sağlık kurumlarının sadece doktordan eğitim alanları tercih etmesi beni Bemka Kariyere yönlendirdi.İyi ki de Bemka'dan eğitim almışım çünkü şimdi işe girdiğim Ege Üniversitesi Radyoloji Bölümü ''Bemka'dan Eğitim aldığımı öğrenince'' tereddütsüz işe kabul etti.Bemka mezunlarının daha çok tercih edildiğini duymuştum ama bu kadar olacağını tahmin edemezdim.Artık bir işim ve mesleğim var.Doktor eğitmenime ve Bemka Kariyer ailesine teşekkür ederim.Tüm  sekreter adaylarına gönül rahatlığıyla Bemka'yı tavsiye ederim.

Gonca K...
Gonca K...

İzmir'de Hasta Kabul Kursu arıyordum.İşe yerleşen bir arkadaşım kesinlikle Bemka dedi,pişman olmazsın.Görüşmeye gittim,öncelikle bu eğitimin doğru adının  Hasta Kabul Kursu olduğunu söylediler.Doktorların derse girdiği tek kurs olduğunu,sertifika ve başarı garantili olduğunu zaten biliyordum.Sağlık Kurumları Bemka mezunlarını tercih ediyor demişlerdi,bunun da ilk iş görüşmesine gittiğimde ne kadar doğru olduğunu anladım.Yeşilyurt Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine başvuran o kadar kişi vardı,ben Bemka Kariyer mezunuydum ve tercih edildim.Bu düzgün aile ortamını iş ve meslek sahibi olmak isteyen herkese rahatlıkla tavsiye ederim.04.11.2015

Rabia B...
Rabia B...

Lise mezunuyum,çocuğum var yani kısacası iş bulmam çok zor diye düşünürken imdadıma Bemka yetişti.İşe yerleşen arkadaşlarımdan duymuştum Bemka Kariyer Kursunu.Herkes tavsiye ediince dayanamadım gittim.Çok kolay,eğlenceli bir eğitimden sonra kolay bir Milli Eğitim sınavına girerek sertifikamı aldım.Bemka sağolsun cv mi yüzlerce sağlık kurumuna zaten yollamıştı.Şu anda ÇİĞLİ DEVLET HASTANESİNDE Hasta Kabul Personeli olarak işe başladım.Bende artık Herkese Bemka Eğitimi tavsiye ediyor,kaderinizi kendiniz değiştirin diyorum.2017 bana uğurlu geldi.Teşekkürler Bemka ailesi.

Gülden H...
Gülden H...

Mrb.. Öncelikli olarak şunu söyleyim ikinci kez kursa yazılmak için geldiğim bemka'da, muhasebe kursunda olduğu gibi aldığım eğitim ve kalitenin Hasta Kabul kursunda da olacağından hiç şüphem yoktu..Yazıldım ve her güzel şeyin çabuk bittiği gerçeği var ki bu kursun bitiminde de birkez daha kendini kanıtladı.. Sonra iş arama süreci, cv ler, başvurular derken en sonunda istediğim iş oldu çok şükür..  Katip Çelebi Üniversitesi diş hekimliği fakültesinde  işe başladım... Severek gidiyorum işime, huzurla, mutlulukla..
Teşekkürler Bemka Kariyer... 😊😊

Sony Xperia™ smartphone'umdan gönderildi..

Gizem P...
Gizem P...

TIBBİ SEKRETERLİK KURSU Hasta Kabul Kurslarını ararştırıken kuzenimin önerisiyle Bemka Kariyeri seçtim.İnsanlarla iletişimi ve hastane ortamını sevdiğim için Hasta Kabul tam bana göre idi.Sosyal Medyada Bemka ile ilgili çok güzel yorumlar gördüm.Kayıt oldum eğitimim bitince doktordan eğitim veren tek kurs olmasının avantajını iş görüşmelerimde anladım.Başvurularım arasında olan Florans Kliniği'ni tercih ettim.Şu anda zevkle çalışıyorum.Doktor eğitmenim Banu hanıma ve hayata bakış açımı değiştiren tüm Bemka Eğitim ailesine teşekkür ederim.04.05.2014

Volkan S...
Volkan S...

Ben öncelikle Bemka Kariyer ailesine ve öğretmenim Dr.Banu hanıma teşekkür etmek istiyorum.Gerçekten doktordan eğitim almayı tercih ederek kendi adıma ne kadar doğru bir şey yaptığımı daha iyi anlıyorum.Eğitimim biter bitmez İzmir Ünv.Hastanesi/Medical Park  Kabul Personeli olarak kabul edildim.Aldığım eğitimin kalitesi,iş desteği,bir sürü sertifika ile donanımlı olarak mezun olduk.Şimdi de çalışıyorum.Bu mesleği düşünenlere tavsiyem hiç fasafiso yerlerle,ucuz ama kalitesiz kurslarla boşa zaman geçirip paralarını heba etmesinler.Hasta Kabul ve Muhasebe kurslarında Türkiye'de tek marka inanarak söylüyorum ki Bemka imiş.Bunu şimdi daha iyi kavrıyorum..Tekrardan emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Serpil H...
Serpil H...

Merhabalar;özel sektöre 17 senemi verdim.Ardından firmam kapanınca sağlık sektörüne yönelmeye karar verdim.Hasta Kabul kurslarını araştırırken Bemka Eğitim ile tanıştım.Fiyat olarak ucuz ve güven vermeyen pek çok kurs da buldum internette.Paramı çöpe atmaya niyetim yoktu.Bir kere alacaktım ve tam almalıydım .Bemka'nın farklı olduğunu hemen anladım.Üstelik doktordan eğitim veren tek kurumdu.Eğitimlerim başladığında doktor eğitmenimiz Banu hanımın teşvikleriyle hem güzel bir eğitim aldım hem de bugün itibariyle işime başladım.Tüm Bemka ailesine ve Dr.Banu hanıma teşekkür ediyorum.İyi ki tanımışım sizleri,sevgiler saygılar..

Şerife G...
Şerife G...

             Eğitimim biter bitmez iş buldum çünkü sağlık kurumları sadece doktordan eğitim alanları tercih ediyordu.İşe girmemin bu kadar hızlı ve kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim.Bemka mezunu olmanın ayrıcalığını,doktordan eğitim almanın işime bu kadar yarayacağını tahmin edemezdim.Eğitmenimiz Dr.Banu hanıma ve bu eğitimi bize en güzel şekilde sunan Bemka Kariyer ailesine teşekkür ediyorum.Şu anda Su Hospital'da  işime başladım.Sevgiler.

Gamze G...
Gamze G...

Bemka Kariyer'in Hasta Kabul Kurslarını bitirdim.İş ararken şunları öğrendim ve paylaşmaya karar verdim:lise mezunu olmanın,iş deneyimimin olmamasının hiç bir önemi yok.İki şey önemli.Birincisi ısrarla iş aramak ve iş görüşmelerinde pozitif davranmak.İkincisi de hakikaten Bemka gibi doktordan eğitim veren yerlerden sertifika almak.Doktordan eğitim alarak iş bulanların özgüveni de daha fazla oluyor.Şu anda Karataş Hastanesindeyim.2016 yılında işe girenlerden olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum.Doktor eğitmenim Banu hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.Ayrıca cv mi Karataş Hastanesine ulaştırarak aranmamı sağlayan Bemka Yöneticilerine de saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

Burcu S...
Burcu S...

İşe yerleşen arkadaşlardan duydum Bemka Kariyer Kurumlarını.Araştırdım gerçekten bu alanda en iyisi olduğuna ikna olduktan sonra kaydımı yaptırdım.Şu anda bir sağlık kurumunda Dr.Oytun ERBAŞ'ın asistanlığını yapmaktayım.İşimden ve koşullarımdan çok memnunum.İş arayan arkadaşlara Hasta Kabul Kurslarına katılmalarını rahatlıkla öneririm.Ama mutlaka doktor eğitmenden bu kursu alsınlar farkı iş ararken zaten göreceklerdir.Bemka Kariyer ailesine teşekkürler.

Nida K...
Nida K...

Bemka mezunu olarak iş arama sürecim çok kısa sürdü.Şu anda Ekol Hastanelerinde Biomedikal bölümünde  iş buldum.Bemka Mezunu olmanın farkını hemen iş bulduğumda daha iyi anladım.Öğretmenime ve Cv min tüm sağlık kurumlarına ulaşmasını sağlayan İş Destek Birimine ayrıca da tüm Bemka çalışanlarına sevgilerimi yolluyorum.

Betül Y...
Betül Y...

Lise Mezunu olarak 2015 yılını eğitimime ayırdım.En iyi İzmir Hasta Kabul Kursu ve Netsis Muhasebe kursu hangisi acaba diye araştırma yaparken işe giren arkadaşlarımı aradım.Hastaneler doktordan eğitim almamışsan ilgilenmez bile seninle deyince kararımı verdim.Doktordan eğitim veren tek kurum Bemka idi zaten.Amacım sadece sertifika değil doktor tarafından eğitilmekti çünkü.Eğitimim bitti,şu anda Behçet Uz Çocuk Hastanesinde çalışıyorum.2016 bana uğurlu geldi.Umarım tüm iş arayanlarda sevdikleri işleri bulur.Bemka ailesine teşekkür ederim.

Gülistan Z...
Gülistan Z...

Bemka Eğitim Buca şubesinden,doktordan Hasta Kabul Eğitimi aldım.Lise mezunuyum.Bemka öğrencilerinin tercih edildiğini hep duyardım ancak birgün benim de bu yüzden seçileceğim hiç aklıma gelmemişti.Başarı öyküm yayınlanacağı için çok sevinçliyim.Şu anda Özel Ege Yaşam Hastanesindeyim.İnşallah yakın zamanda da kadroya geçeceğim.Bemka ile tanışmam hayatımı değiştirdi.Teşekkürler..

İlknur S...
İlknur S...

2016 yılında iyi bir kariyer için Bemka Eğitim Kurumlarından Bilgisayar ve Hasta Kabul Eğitimi aldım.Herkes gibi bende doktordan eğitim almanın avantajını yaşayarak sertifikamı alır almaz Batı Anadolu Central Hospital daHasta Kabul Persoeneli olarak işe başladım.İş arayanlara tavsiyem sabırlı ve inatçı olmalarıdır.Bemka ailesine teşekkür ederim.

Gizem C...
Gizem C...

Tıbbi Sekreterlik Kurslarına giden ve Bemka Eğitim Kurumlarını  arkadaşlarım tavsiye etti.Sertifika garantili,doktordan eğitimli,ücretsiz tekrar hakkı gibi bir sürü ekstrası vardı.Bana da mantıklı geldi kayıt oldum,doğru yerden doğru eğitimi alınca ve çaba gösterince işsiz kalmıyorsun bunu anladım.Torpile falan gerek yok.İşe girdiğimi duyan herkes mesaj atıyor nasıl olduğunu soruyorlar.Diyeceğim şey Bemka Kariyer.O kadar.Şu anda bir Diş Polikliniğinde çalışıyorum ve çok mutluyum.Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Hayriye T...
Hayriye T...

2016 bana uğurlu geldi,ben Bemka'yı tercih ettim ve bunun avantajını gerçekten iş ararken anladım.Başka yerlerden sırf belgem olsun diye ucuza sertifika alanlar boşta gezerken ben Novara Polikliniğinde   hemen tercih edildim.Teşekkür Bemka teşekkürler hocam.

Gülhan Ç...
Gülhan Ç...

Tıbbi alanlarda çalışmayı her zaman istedim ancak bir türlü mümkün olamadı.İzmir Hasta Kabul ve İzmir İnsan Kaynakları Kursları araştırdığımda doktordan eğitim alanların daha kolay iş bulduğunu öğrendim internetten.Zaten İzmir'de doktor dersine giren tek kurum vardı  o da Bemka idi.Gittim Elif hanımla görüştüm,kendisi o kadar içten ve samimi birisi ki hemen kaydımı yaptırdım derse başladım.Şu anda Türkan Özilhan Hastanesinde dahiliye bölümündeyim.Beni hayallerimdeki meslekle buluşturan Bemka ailesine ve Elif hanıma teşekkür ederim.

Gülbahar K...
Gülbahar K...

Kursum boyunca çevremden çok fazla olumsuz yorum aldım.Verdiğin paraya yazık, artık herkeste var sertifika, lise mezunusun şansın az gibi heves kırıcı yorumlar.Umudum azalmış,sertifikamı dolaba atmıştım.4 gün önce isteksizce cv vereyim bari diye yola koyuldum,1 gün sonra Özel Hayat Hastanesinden görüşmeye çağırıldım ,ilk sordukları soru ‘’gerçekten doktordan eğitim alıp almadığım ve Bemka mezunu olup olmadığımdı’’. Gururla Bemka’yı  bitirdiğimi söyledim sertifikamı gösterdim ve ertesi gün işe başladım. Orda burda iş bulamadık diye yazıp çizenler, ilgi alaka kesildi diye sızlananlardan olmak yerine evden çıkıp iş aramanın faydasını gördüm.Değerli Bemka ailesine minnettarım,helali hoş olsun aldıkları paraların, güler yüzlü ekibiyle hiç yılmadan  ilgileniyorlar ve ilgilenirken yüzünüzdeki mutluluğun sebebi oluyorlar.Yeni işimde çok mutluyum, mutluluğumun sebebi Gizem hanımdır,Dr.Banu hanımdır,Bemka Eğitim ailesidir. Her şey için çok teşekkürler :)

Site editörünün notu: Öğrencimizin isteğiyle başarı öyküsünde hiçbir düzeltme yapılmadan yayınlamıştır.

Damla A...
Damla A...

2015 de İşsizlik sorunumu çözmek için İzmir'deki neredeyse tüm kursları araştırdım,çoğuna şahsen giderek bilgi aldım.Muhasebe Netsis kursları,insan kaynakları uzmanlığı kursları,çocuk gelişimi kursları ...Fiyatı diğerlerinden azıcık daha pahalı olsa da bana her bakımdan güven veren Bemka'ya kayıt oldum.Hem 2 yıl boyunca ücretsiz tekrar hakkı olması,hem öğrenci ayırt etmeksizin sundukları iş desteği,hem Milli Eğitime bağlı olmaları,doktordan ders veren tek kurs olması,verdikleri sertifikalar beni ikna etmeye yetti.Sadece Hasta Kabul değil Muhasebe kursuna da yazıldım.Şu anda Çankaya Tıp Merkezinde Dermatoloji bölümünde çalışmaktayım.Gerçekten Bemka benim için bir şans oldu.Sonsuz teşekkürler Bemka ailesi.

Aylin K...
Aylin K...

Evli,çocuklu ve işsiz bir anne olarak şansımın az olduğunu düşünüyordum.Muhasebe netsis kurslarını ve Hasta Kabul  Kurslarını araştırdım.Bazı kurslar bana çok yakındı bazılarıysa oldukça ucuzdu.Sonuçta bir kaç ayımı ve paramı verecektim.Gitmişken bu alanda en iyisine gitmeliyim diye düşündüm.Konuştuğum herkes Bemka'yı öneriyordu.Merak ettim gittim,beğendim kayıt oldum.Ancak ne yalan söyliyeyim hala iş bulabilir miyim şüphesi vardı içimde.Kursum bitip de bir ay içerisinde Novara Polikliniğinden çağırılıp işe alınınca iyi ki başka kurslara gidip zamanımı boşa harcamamışım dedim kendi kendime.Ve Bemka yetkililerinden özellikle rica ettim başarı öykümün yayınlanmasını.Çünkü anne olmak kariyerimiz önünde engel olmamalı.Yeter ki doğru kursları tercih edelim.

Serap K...
Serap K...

Bu yıl  kariyerim için bir şeyler yapmak istedim ve bir sürü kurs araştırdım.Ardından Çankaya'da bulunan  bir yere yazıldım.Daha yeni başlamıştım ki kötü eğitmen,kötü müfredat her şey kötüye gidiyordu.Hayal kırıklığı yaşıyordum resmen.Ödediğim paramın yanması riskine rağmen Bemka Eğitimi araştırdım.Daha pahalıydı.Doktordan eğitim veriyorlardı ve bu alanda Türkiye'de en ciddi kuruluştu.Çankaya'daki kurstan ayrıldım Bemka'ya başladım.Umutlarım yeniden canlanmıştı.Kursumu bitirdim,daha ilk görüşmemde Bemka Mezunu olmanın avantajını gördüm.Özel Lokman Hekim Hastanesinde  Hasta Kabul personeli olarak işe başladım.Kariyerimde dönüm noktası olan Bemka Eğitime ve eğitim danışmanıma teşekkür ediyorum.

Ayşegül A...
Ayşegül A...

Okulum bittikten sonra uzunca bir süre iş aradım.Bu arada da arkadaşlarımın tavsiyesiyle Hasta Kabul Kurslarını ve Bilgisayarlı Muhasebe Kurslarını araştırmaya başladım.Araştırmam esnasında kimi kurslar çok düşük fiyatlar önerdi,kimisi olmayacak vaatlerde bulundu.Bu arada telefonla aradığım kurslardan sadece Bemka'dan konuştuğum danışmandan doyurucu bilgiler aldım.Çok net bir şekilde ''biz doktordan eğitim veriyoruz,daha kolay iş bulmanızın en önemli sebebi bu olacak dedi.Ve ekledi pek indirimde yapamayız''dedi.Başkaları gibi vaatkar ve ne olursa olsun yalanla dolanla müşteri çekeyim gibi bir kurs olmadığı belliydi.Görüşmeye gittim.Hakikaten de Türkiye'de dersine doktor giren tek kurumdu,işe giren öğrencileri gösterdiler,başarı öykülerini okudum.İkna olup kayıt olmamla beraber kısa süre sonra Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığından arandım.Kursumdan aldığım bir yazıyla daha eğitimim sürerken İşe başladım.İyi ki Bemka Kariyer ile tanışmışım,iyi ki bu zevkli ve kolay iş dalına adım atmışım.Umarım birgün bu satırları okuyan herkesin başarı öyküsü burada yayınlanır.Kursumun dürüst çalışanlarına ve eğitmenimize teşekkür ederim.

Bahar S...
Bahar S...

Bu yıl sevdiğim bir alanda kariyer yapmak üzere Bemka Eğitimi tercih ettim.Açıkçası ailemde doktorların olması,çevremde pek çok sağlıkçının olmasından dolayı onların yardımıyla da olsa bir yerlere yerleşirim diye düşünmüştüm.Bemka Eğitim Türkiye'de bu alanda isim yapmış bir kurumdu ama ben daha çok tanıdıklarıma güveniyordum.Yanılmışım.Onca uğraşa rağmen yerleşemedim.Ardından kendime ve kursuma güvenerek denemek istedim,Mülakatta ''doktordan eğitim alarak Bemka'yı bitirdim'' dediğimde ilk başvurumda kabul edildim.Şu anda Ege Üniversitesinde çalışmaktayım.Hasta Kayıt Kabul alanında çalışmak isteyenlere tavsiyem torpille,yardımla olmuyor bu işler,kendi çabanıza ve kursunuzun desteğine güvenin yeter.Doktor eğitmenime ve tüm Bemka ailesine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Nur Ş...
Nur Ş...

Bemka Eğitim Kurumlarını google'da ''Hasta Kayıt Kabul Kursları İzmir'',''İzmir Tıbbi Sekreterlik Kursları''olarak arattığımda bir sürü işe giren kişilerin yorumları vasıtasıyla tanıdım.Üstelik işe girenlerin adını soyadını,resmini,işe girdiği yeri bile yazacak kadar dürüst bir kurum olduğunu hemen anladım.Bir gün benimde www.bemkaegitim.com'da başarı öykümün yayınlanacağına en baştan emindim.Bemka'ya giderek Hasta Kabul kursuna yazıldım.Doktordan eğitim almam şansımı ikiye katlayacaktı.Bir sürü kurstan mezun olanlardan farkım doktorun beni yetiştirmesi olacaktı.Bir haftalık bir deneme süresinden sonra Nisan 2015 itibarıyla Kadın Doğum Uzmanı Sn.Dr.Meltem Serter Yüntem'in muayenehanesinde çok iyi koşullarda işe başladım.Doktor eğitmenim Banu hanım başta olmak üzere tüm Bemka ailesine teşekkür ederim.

Dilek D...
Dilek D...

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle ve İzmir'de Doktordan eğitim veren tek kurum olduğu için Bemka Eğitimi seçtim.Diğer merdivenaltı kurslar daha ucuz olmasına rağmen benim için iyi bir eğitim almak,sorunsuz biçimde Milli Eğitim sınavına girmek ve sonunda da işe yerleşmek önemliydi.Atalarımızın dediği gibi ucuz etin yahnisi olmaz,muhakkak bir sorun çıkar.Bu yüzden bu alanda en profesyonel gördüğüm kursa,Bemka'ya gittim.Düşündüğüm gibi gayet iyi bir eğitimden sonra şimdi Batı Anadolu Grubu Central Hospital'da çalışıyorum.Çalışmak  isteyenlere tavsiyem yapacağınız doğru tercihler sizin tercih edilmenize vesile olabilir.Tüm Bemka ailesine  çok çok teşekkür ediyorum.

Arzu Ş...
Arzu Ş...

Konak Kadın Doğum Hastanesinden aradıklarında Hasta Kayıt Kabul Sertifikamın olup olmadığını sordular.Ben de eğitimim devam ediyor dedim.Nereden eğitim aldığımı sorduklarında Bemka dedim.'' Doğru tercih yapmışsınız,çalışanlarımız arasında pek çok Bemka Mezunu var ve gayet memnunuz.Sizde belliki iyi bir eğitimle aramıza katılacaksınız ''cevabı beni çok rahatlattı.Kursumdan Bemka Eğitim Kurumlarının öğrencisidir biçiminde bir yazı istediler.Hemen götürdüm ve nihayet işime başladım.Kursa yazılmadan telefonla Bemka'yı aradığımda bana işverenler Bemka mezunlarını daha çok tercih ediyor dediklerinde açıkçası inanmamıştım,ama Kadın Doğum Hastanesinden Bemka öğrencisiyseniz tamamdır cevabı beni çok mutlu etti.Doktordan eğitim alarak işe giren yüzlerce Bemka Mezunlarından biri olmaktan da gurur duyuyorum.Emeği geçen herkese teşekkür eder,bu alanda çalışmak isteyen bayanlara sadece Bemka'ya güvenin yeter demek isterim.Bir süre sonra kendi kazandığım parayla Bemka ya Muhasebe kursu için de gideceğim.

Nurdan A...
Nurdan A...

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Bemka kurslarıyla tanıştım.Herkes gibi bende koşulları iyi,bana uygun bir iş ve meslek arayışındaydım.Hasta  Kabul elemanı olmak cazip geldi.Bemka Eğitimi tercih etmemin sebebi hem yıllardır adını duyduğum bir kurstu,hem de doktordan ders alabileceğim tek kurstu.Arkadaşımda Bemka Kurslarını bitirip işe yerleştim diyince kararımı verdim gittim yazıldım.Kursumu bitti ve şu an Ege Üniversitesinde işe yerleştim.Hayalimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum.Kimse ben yapamam,iş bulamam dememeli.Siz çaba gösteriyorsanız mutlaka bir gün karşılığını alırsınız.İş arayan arkadaşlarıma tavsiyem önce kendilerini eğitsinler,sonra da güzelce iş arasınlar.Her aşamada yanımda olan Bemka Eğitim Kurumları ailesine teşekkür eder,iş arayan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

Asiye N...
Asiye N...

Bemka Eğitimi bir arkadaşımdan duymuştum.Kendim de araştırdım ve görüşmeye gittim.Oldukça açık ve doyurucu bir şekilde bilgilendirildim.Bemka Eğitim öğrencilerinin doktordan eğitim aldıkları için neden daha fazla tercih edildiklerini dinledim,ücretsiz tekrar hakkından ve Uluslararası sertifikalardan bahsedildi.Herşey aklıma yatınca aileme de bilgi vererek kaydımı yaptırdım.Milli Eğitim Bakanlığının Hasta  Kabul sınavına girdim.Daha sertifikamı almamın üzerinden iki hafta geçmeden İzmir'in saygın polikliniklerinden birinde Sn.Prof.Dr.Öztekin OTO'nun kliniğinden arandım.Tıbbi Asistan olarak işe kabul edildiğimi öğrendim.Bemka Eğitimi tercih ederek ne kadar doğru karar verdiğimi anlıyorum.Ne eğitimimde,ne sınav ve sertifika sürecinde,ne de işe yerleşmede hiç bir sorun yaşamadım.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Buse O...
Buse O...

Merhabalar herkese.İş ararken bazı arkadaşlarımın Bemka'ya giderek  iş bulduklarını öğrendiğimde çok heyecanlandım.Hemen şubeye gidip bilgi aldım.Ve aynı gün kayıt oldum.Doktordan eğitim alarak mezun oldum.Bemka'nın web sitesinden de cv mi oluşturarak iş desteği talep ettim.Bugün Buca Tınaztepe Hastanesinde kadrolu olarak çalışıyorum.Bemka Eğitim Kurumlarından o kadar memnun kaldım ki çevremdeki bazı arakadaşlarımı da yönlendirerek kayıt olmalarını sağladım.Ben Bemka inanarak gittim ve bu inancım boşa çıkmadı.Doktor eğitmenime,eğitim danışmanıma ve İş Destek Departmanındaki tüm personele teşekkür ederim.

Ayşenur N...
Ayşenur N...

Bemka Eğitim Kurumlarının Karşıyaka Şubesini bitirdim.Şu an Özel Özen Tıp Merkezinde çalışmaktayım.İş görüşmesine gittiğimde çok sayıda başvuru olduğunu gördüm.İçlerinden benim tercih edilemem hem benim adıma hemde kursum adına bir ayrıcalık bence.Bir süre sonra çalıştığım hastanenin Halkla İlişkiler Müdür Yardımcılığına yükseldim.Doğru kurumu tercih etmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark ettim.Doktor eğitmenime ve tüm Bemka ailesine teşekkür ederim.

Dilek D...
Dilek D...

Çok sayıda kursa giderek birebir görüştüm.Bana göre bu işi en ciddi yapam kurum Bemka olduğu için oraya yazıldım.Her şey söylendiği gibi yapıldı.Doktor öğretmenden dersimi aldım,eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı sınavına girerek sertifikamı aldım.Smyrna Tüp Bebek Merkezi işe girdim ve şu anda çalışmaktayım.İş arayan bayanlara gönül rahatlığıyla Bemka Kariyerden İnsan Kaynakları Kursunu,hasta kabul kursunu önerebilirim.Emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.

Fatma K...
Fatma K...

DOKTORLARDAN EĞİTİM ALMANIN FARKI..Baki Uzun Hastanesinde Hasta Kabul personeli olarak işe başladım.Bemka Eğitim de oldukça ayrıcalıklı bir eğitim aldım.Derslerime doktorların girmesi,Milli Eğitim onaylı sertifikam,Bemka'dan aldığım ücretsiz Uluslararası sertifikam bana avantaj sağladı.Daha kayıt olmadan bana söyledikleri doğruymuş . Sağlık kurumları eğitim kalitemize güvenerek mezunlarımızı tercih ediyor sözünün doğruluğunu şimdi anladım.Teşekkürler Bemka.

Begüm Ö...
Begüm Ö...

Çankaya Tıp Merkezi Dermatoloji bölümünde işe başladım.Hasta Kabul personeli olmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla Bemka diyorum.

Selda Y...
Selda Y...

Liseden beri hayalimde bu meslek vardı.Çok memnun kalan arkadaşlarımın tavsiyesiyle Hasta Kabul Kursu için Bemka Kariyer'e gittim.Ben kısa süreli,kaliteli ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kurs aradığımdan her şey benim istediğim gibiydi.İki aylık bir kurstan hemen sonra İzmir’in en büyük sağlık kurumlarından olan Kent Hastanesinde işe başladım.İş arayan,işsizlikten bunalmış herkese mutlaka Bemka Eğitimi tavsiye ederim.Amacıma ulaşmamı sağlayan Bemka Eğitime,öğretmenimize ve İş Destek Departmanına teşekkür ederim.

Mine G...
Mine G...

Çok güzel bir eğitim aldım diyebilirim.Kursumun bitiminde 1 hafta bile olmadan Çiğli Ekol Sağlık Kurumlarında işe kabul edildim.Çalışmak isteyen herkese Bemka’da Hasta Kabul eğitimini öneririm.Oldukça güzel bir mesleğe adım atmamda yardımı olan herkese teşekkür ederim.

Elvan G...
Elvan G...

Üniversitemi 2.sınıfta bıraktım.Lise mezunu olarak yapabileceğim işler arasında hiç düşünmemiştim Hasta kayıt kabul personeliliği.Ancak elime geçen bir broşür sayesinde bu mesleği ve Bemka Eğitimi tanıdım.Evde oturacağıma kendime yatırım yapmaya karar verdim.Hemen kayıt oldum ve bir süre iş aradıktan sonra Karşıyaka Devlet Hastanesine kabul edildim. Bize bu fırsatı sunduğu için Bemka’ya teşekkür eder bu eğitimleri herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Dilan D...
Dilan D...

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Bemka Hasta Kabul  Kursu ile tanıştım.Kısa sürede iş bulmak ve çalışmak istiyordum.Hayalim bir sağlık kurumunda çalışmaktı.Bemka’dan aldığım gayet kolay bir eğitim ile mezun oldum ve hemen Çiğli Devlet Hastanesine girdim.Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Kübra K...
Kübra K...

Açık Lisede hala okumaktayım.Bemka eğitimi arkadaşlarım tavsiye ettiğinde henüz Lise mezunu olmadığımdan iş bulur muyum kaygısı yaşadım.Görüşmeye gittim ve kayıt oldum.2 aylık bir eğitimden sonra hemen iş buldum.Milli Eğitim onaylı sertifikamla Karşıyaka Devlet Hastanesine başvurdum ve kabul edildim.Doktor eğitmenlerimize ve tüm Bemka ailesine teşekkürler.

Dilber Ö...
Dilber Ö...

Bir süre İşsizlik dönemi yaşadıktan sonra Hasta  Kabul mesleğinden haberdar oldum.Bemka’dan eğitim alıp çalışanları gördüm web sitesinden.Kendi isteğimle gidip kayıt oldum. Bana inanılmaz katkısı oldu bu eğitimin.Eğitimim biter bitmez ORTAM ORTODONTİ’ de işe girdim.İzmir’de sağlık kurumları eleman alımında hangi kursu bitirdiğine kesinlikle bakıyorlar.Bu yüzden Bemka Eğitimi bitirmek bana avantaj sağladı.Çalıştığım yerden de çok memnunum.Kursuma,doktor olan eğitmenlerimize teşekkür ederim.

Alev K...
Alev K...

Kuaförlük Meslek Lisesi mezunuyum.Bu alanda çalışmak istemiyordum ve yapabileceğim güzel bir iş olsun istiyordum.Bir sürü eğitim kurumuyla konuştum,bu arayış içindeyken arkadaşlarımın tavsiyesiyle Bemka Eğitim ile tanıştım.Sağlık alanında hiçbir şey bilmiyor,yapamayacağımı sanıyordum.
Tüm kaygılarım boşunaymış.Eğitim danışmanlarından kantincisine kadar öyle sıcak ve düzgün bir eğitim kurumu ki.Derslerimize uzman doktorun girmesi de kariyerimiz için bence önemli fark oldu.Çünkü iş görüşmemde derslerimize doktorların girdiğini söylediğimde çok etkili oldu.
Şu anda Ekol Sağlık Kurumlarında çalışmaktayım,mükemmel bir hastane. Kariyerimde dönüm noktası olan Bemka Eğitime,hocamıza ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Melis A...
Melis A...

Kursumla ilk tanıştığımda staj meselesini sordum,`biz çaycılık ve temizlikçilik yapacak öğrenci yetiştirmiyoruz`demişlerdi. Sonradan öğrendim,bu tip staj işlerini bedava eleman olarak kullanan hastaneler bile varmış. İyi ki o işlere bulaşmadım. Biraz zor oldu ama şu an bir sağlık kurumunda çalışıyorum ve işyerimden de gayet memnunum. Kursuma bana yol yordam gösterdiği için teşekkür ederim.

Selçuk A...
Selçuk A...

Zaten bir devlet kurumunda  çalışmaktaydım. Ancak yeni bir yasa ile sertifikalı olmamız gerektiği söylendi. Bemka ile bu vesileyle tanıştım. Kursa yazıldım, MEB onaylı sertifikamı kısa sürede alarak taşeron firmama verdim. Başhekimin kontrolünde sertifikası olmayan arkadaşlar bir ay içerisinde maalesef işten çıkarıldı. İşimi bana geri kazandıran kursuma ne kadar teşekkür etsem azdır.

Filiz Ş...
Filiz Ş...

Kursa yazılmadan evvel hemşire gibi bir şey olacağımı sanıyordum. Başta bunun hayal kırıklığını yaşadım ancak kısa süre sonra Hasta kabul personeli olarak yetiştirildiğimizi öğrendim. Tabi ben bunun bocalamasını yaşarken kurs geldi geçti.Ben hiçbir halt öğrenemedim. Kurs müdürüyle görüştüm. Bana  tüm öğrencilerimiz kurslarını ücretsiz defalarca tekrarlayabilir deyince kursu yeniden aldım. Çift dikiş oldu ama iyi de oldu.

Aslı D...
Aslı D...

Ben eğitim sonunda Hasta kayıt kabul işi ararken evlendim, şu anda çalışmıyorum ama Hastakabul personeli olmak isteyen arkadaşlar için bence harika bir kurs.şu anda Muhasebe/Netsis kursu içinde İzmir'de olursam Bemka'yı tercih edeceğim.Çünkü bir tanıdığın firmasında Netsis  için personel alacaklar.Umarım hayırlısı olur.Saygılar.