Meslek ve Kariyer

22 Yıldır Bemka ile

Eğitim kurumlarının sayısının arttığı, pek çok kurum bu değişime ayak uyduramıyor, yok olup gidiyor. Bu durum eğitim alanında ciddi bir istikrarsızlığa ve dolayısıyla da eğitim almak isteyenlerde güvensizliğe yol açıyor.

Bemka Eğitim Kurumları  olarak 22 yıldır eğitim alanında kararlı ve çağdaş bir duruş noktasında ısrarcı davranmamız tüm eğitim kamuoyunda örnek alınan  bir pozisyon kazandırmıştır.

22.YILA NASIL GELDİK

Kuruluşundan bugüne katılımcı odaklı yaklaşımımızı eğitim sürecinin tüm alanlarına uygulama çabası içinde, değişimin,yenilenmenin sürekliliğini yaşayarak ve katılımcılarımıza yaşatarak ilerledik.Katılımcılarımızın ihtiyaçlarını her türlü ticari anlayışın dışında kavrayarak ve çözümler üreterek yürüdük.

En çok önemsediğimiz katılımcı memnuniyetinin çıktığımız  bu uzun yolda en büyük dayanağımız olacağına inandık.

NELER BAŞARDIK

Eğitimlerimize katılarak mezun olan binlerce katılımcımız  iş sahibi oldu,kariyerlerinde önemli basamaklar atladı ve en önemlisi de eğitim süreçlerinin tüm sorumluluğunu bizimle paylaşarak sona erdirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Kurumsal eğitimlerimizden faydalanan yüzlerce kurum ve işletme, personellerine yaptıkları yatırımı elde ettikleri toplam verim ve üretkenlikle iş süreçlerine aktardılar.

Finans,telekomünikasyon,eğitim ve daha pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşlarla gerçekleştirdiğimiz kampanya ve çözüm ortaklıklarımızla eğitimlerimizi daha geniş çevrelere ulaştırabildik.

HEDEFİMİZ

Bemka Eğitim Kurumları  adını, verdiğimiz tüm eğitimlerle özdeşleştirecek, eğitim sürecinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek ve giderek kendi kulvarındaki tüm kurumlara örnek olacak bir pozisyon en önemli kurumsal hedefimizi oluşturmaktadır.

KATILIMCILARIMIZA NELER SUNUYORUZ

Tercih ettikleri eğitimleri uzman eğitmenlerimiz rehberliğinde Bemka Eğitim Kurumlarının özel sınıf ve laboratuarlarında alma imkanının yanında rehberlik,iş desteği,ücretsiz etüt ve randevulu çalışma olanakları,yurt dışı eğitim ve danışmanlık hizmetleri,kişisel gelişim eğitimleri sunarak geniş bir yelpazede katılımcılarına hizmet vermeye çalışmaktadır.