Meslek ve Kariyer

ŞEHİR HASTANELERİNE TIBBİ SEKRETER ALIMI

ŞEHİR HASTANELERİNE TIBBİ SEKRETER ALIMI

ŞEHİR HASTANESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

HASTANELERDE TIBBİ SEKRETERLİK

Pek çok gencin hayali Tıbbi Sekreter olarak düzgün bir yerde çalışmaktır.Ancak bu hayale ulaşmak için neler yapmalıyız.Nasıl Hastanelerde tıbbi sekreter olarak çalışabiliriz?

Bunu için yapmanız gereken ilk şey kendinize düzgün bir kurs seçmek.

İnternetten sertifika dağıtan,3 ayda bir isim değiştirip kapanıp açılan ,3-5 tane sahte video ve yorumla sizi avlamaya çalışan kurumlardan uzak durarak,

Milli Eğitime Bağlı kursları arayıp bulmalısınız.

Gideceğiniz kurslarda mutlaka örgün yüzyüze eğitimi tercih etmeli ve sağlık çalışanı eğitmenlerle eğitim almayı önemsemelisiniz.

Mutlaka hastanelerde kullanılan otomasyon programı da bu eğitimin içinde olmalıdır.Toplam 5 adet sertifikaya sahip olmanız gerekmektedir.

Eğitim sonunda e-devletinizde gözüken sertifikalarla mezun olmalısınız.

KAMU VE ÖZEL SAĞLIK KURUMLARI NEDEN ÖZELLİKLE BEMKA KARİYER MEZUNLARINI TERCİH EDİYOR?

Mezunlarımızın tercih edilmem sebebi tamamen eğitim kalitemize sağlık kurumlarının inancıdır.Doktorlarımızın hazırladığı,denetlediği,sınavlarını düzenlediği bu programlara katılan mezunlarımız her zaman rakiplerinden daha çok bilerek mezun oluyorlar.Üstelik eğitimlerini 2 yıl içerisinde ücretsiz tekrarlayabilecekleri için tam donanımlı olarak mezun olmaktadır.

ŞEHİR HASTANELERDE TIBBİ SEKRETERLİK İÇİN NE YAPMALIYIM?

*Bemka Eğitim Kurumlarından alınmış E-Devlet onaylı sertifikalarınızla Türkiye İş Kurumu sitesine girerek sertifikanızı oraya işlemelisiniz.

*İş arıyor seçeneğini aktife çevirmelisiniz.

*Online yapabileceğiniz bu işlemleri yapamadığınızda Bemka Şubelerine uğrayarak destek alabilirsiniz.

*www.bemkakariyer.net adresine girerek ücretsiz cv nizi oluşturun.

*Bemka Kariyer Kurslarının sizin için iş aramasına izin vermek için izin ver butonuna tıklayınız.

*Şehir hastanelerinde Tıbbi Sekreter olmak istiyorum,özel sağlık kurumlarında tıp sekreteri olmak istiyorum gibi ekstra belirtmek istediğiniz durumları mesajlar bölümüne yazarak gönderiniz.

*Sizi Tıbbi Sekreter olarak İş görüşmesine çağıran kurumlara özellikle Bemka Kariyer Kurslarından eğitim aldığınızı belirtiniz.