Meslek ve Kariyer

Kariyer Kursları İzmir

İzmir Kariyer Kursları, kariyer okulları adıyla faaliyet yürüten kurumlar önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Mesleki eğitim eğitim sistemimizin en çok boş alan bıraktığı alandır. Bu yüzden lise yada Üniversite mezunu olmak faretmez, mesleki eğitim uygulamalarının sıfıra yakın biçimde verilmeyerek mezun olan binlerce genç mezun olduğu sahada teori dışında bir şey bilmeden mezun olmakta. Dolayısıyla piyasada önce bir bocalamakta, ardından da soluğu mesleki kurslarda, kariyer kurslarında almaktadır.

Ancak Kariyer Merkezleri kendilerini birer devlet okulu olarak değilde özel müteşebbis gibi görmez ise, öğrenci merkezli yaklaşımın uzağında, aynen okulları taklit eden yerler haline dönüşebilir. Oysa kursiyerlerin beklentisi piyasanın beklentileriyle aynıdır. Bir veya bir kaç işi, en kısa sürede,en ekonomik biçimde yapacak, güncel mesleki bilgisi olan kişiler ister işletmeler. Kurslar da bu beklentiye uygun öğrenci yetiştirmelidir. Teorik bilgi dışında işin uygulama ayağını çok önemseyen,bunun olanaklarını yaratan bir yaklaşımla davranmalıdır. Bu bakış açısıyla yaklaşan kariyer kursları hem teknolojik alt yapısını buna uygun hale getirir, hem de özellikle eğitmen seçiminde piyasa deneyimi olan eğitmenlerle çalışır.

Böylece eğitmen ve alt yapı sorununu çözen kurslar, müfredatı da geleneksel ve artık kıymeti kalmamış değersiz bilgileri öğretmeye,bunlardan sınavlar yapıp sertifika dağıtmayı bırakıp işletmelerde karşılaşılacak sorunlar üzerinden gerçek uygulamalar yapmaya başlayabilir.

HER KURSİYER ÖZELDİR

Kursiyer anlaşılmak ister, hedeflerine ulaşmak ister. Ödediği paranın, harcadığı zamanın, emeğin tam karşılığını ister. Meslek Kursları kursiyerleri bitip paketlenerek gönderilecek gruplar olarak görmeyi bırakıp tek tek her öğrencisiyle ilgilenmek zorundadır. Onların eksiklerini gidererek, gerkirse gruptan ayırıp özel derslerle takviye ederek mezun etmeleri gerekir.

Bunun için maliyet ve rekabet baskısından arınmış bir bakış açısıyla kursların kendilerini yeniden organize etmeye ihtiyacı var.

 

 

 

 

 

 

 

TIBBİ SEKRETERLİK KURSLARI İZMİR

İzmir Tıbbi Sekreterlik Kursları hakkında bilgi almak için ve İzmir'de Tıbbi Sekreterlik Eğitimlerine katılabilmek için aşağıdaki şartları taşımak gerekir.

Tıbbi Sekreterlik Mesleğini sevmek

Tıbbi Sekreterlik Mesleğinin eğitimini almak

Tıbbi Sekreterlik Mesleğini diğer mesleklere göre tercih etmek

Tıbbi Sekreterlik Mesleğinde kullanılacak otomasyon programını bilmek

Tıbbi Sekreterlik Mesleğinin verildiği kurumlar içerisinde Özellikle Bemka Eğitim Kurumlarının Mezunlarının Neden daha çok tercih edildiğini kavramak.

 

 

 

kurslar, kurslar_izmir, izmir kariyer merkezleri, meslek kursları, izmir kurslari, izmirdeki meslek kurslari, iş ilanları izmir, iş arıyorum izmir, izmir iş ilanları, meslek kursları, kariyer ve meslek kursları, karşıyaka kurslar, bucadaki kurslar, buca tıbbi sekreterlik kursları, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekretertıbbi sekretertıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreter, tıbbi sekreteritıbbi sekreteritıbbi sekreter, tıbbi sekreter,