Meslek ve Kariyer

AutoCad Kursları Buca

Buca Bemka Eğitim, Autocad kursu öğrencileri bitirme projelerini teslim etti ve başarıyla sertifikalarını aldılar. Buca Bemka Autocad kursu öğrencileri eğitimlerine temelden başlayarak hiç bilmedikleri Autocad ile teknik çizim alanında bugün diledikleri her objeyi modellemenin mutluluğunu yaşıyor. Eğitim Autocad programının menüsünden başlayarak adım adım iki boyutlu teknik çizim ve üç boyutlu modelleme ile sona ermekte.

Dünyada en çok kullanılan teknik çizim programı olan Autocad, inşaattan mimariye,elektrikten peyzaj ve makine çizimlerine kadar pek çok sektörde kullanılmakta. Buca Autocad kursu öğrencilerinden Pınar Eğilmez ''Buca ilçemizde Autocad kursu ararken tanıştım Bemka Eğitimle.Görüşmeye gitmekte bile kararsızdım çünkü Autocad hiç öğrenemeyeceğim bir program gibi geliyordu. Kayıt olup daha ilk derste öğrenmeye başladığımda doğru karar verdiğimi anladım. Gaziemir ilçesinde çalıştığım ve Buca da oturduğumdan kursuma gidip gelmem de sorun olmadı. Yaklaşık iki aylık bir zamanda Autocad öğrendiğime inanamıyorum. Buca da Autocad kursu arayanlara kesinlikle Bemka Eğitimi öneririm.''dedi.

Yine Buca Autocad kursu mezunlarından Dilek Aydede ise ''Autocad kursunu yıllar önce kullanmıştım. Ancak hem çok eski bir versiyondu hemde zaten çoğunu unutmuştum. Buca Autocad kursları diye google aratınca buldum Bemka Eğitimi. Hemen kayıt oldum çünkü iş arama sürecinde bana çok faydası olacağına emindim. Dediğim gibi de oldu eğitimimin daha ilk ayı bitmişti ki rüzgar trübünü parçası üreten bir firmadan çağırdılar. Kursumun devam ettiğini söyledim. Bemka Eğitime gittiğimi söylediğimde Bemka mezunu başka çalışanları da olduğunu ve çok da memnun olduklarını öğrendim. Bir anlam da kursum adıyla bile işe girmeme katkı sağlamış oldu. Şimdi hem Autocad biliyorum hemde işimi severek yapıyorum. Teşekkürler Bemka Eğitim.''

Başarı garantili olan olan Autocad kursları içinde farklı alanlardan olan öğrencilerin hepsinin iş sahasına dönük örnek uygulamalar yapılması öğrenci memnuniyetini arttıran en önemli faktör. Bu sayede öğrenciler hem kendi alanlarında uzmanlaşıyor hem de alternatif olarak diğer sektörlerin çizim inceliklerini de kavramış oluyor. Autocad kursu Buca mezunları birisi uluslararası diğerleri ulusal üç ayrı sertifikayla eğitimlerini tamamlamakta.

Buca Autocad kurslarının eğitim takvimi ise hafta içi akşam yada hafta sonu iki gün olarak planlanıyor. Dileyen öğrenci Karşıyaka Autocad kurslarını da tercih ederek Bemka Eğitim de Autocad kursuna kesintisiz biçimde kaldıkları yerden devam etme şansına sahip. Autocad kursunu başarıyla tamamlayan öğrenciler dilerlerse Buca 3D Studio Max kurslarıyla eğitimlerine devam edebilmekte. Autocad kurslarını başarıyla tamamlayan öğrenciler Buca/Karşıyaka Bemka Eğitim İş Destek Departmanından da yardım alarak iş arama sürecini daha etkin hale getirebilir. Üstelik Autocad kursu sonrasında homeofis proje bazlı çalışma olanaklarıda bulunmaktadır.

autocad kursu, autocad kursları, autocad kursu izmir, izmir autocad kursları, karşıyaka autocad kursları, buca kurslar, teknik çizim dersi, teknik çizim kursları, yapı ressamlığı, izmir kurslar, teknik çizim, max kursları, autocad iş ilanları, bemka eğitim autocad kursu, buca autocad kursları, karşıyaka autocad, autocad kursları buca, buca teknik çizim kursları, karşıyaka teknik çizim, kurslar buca, kurslar karşıyaka, buca halk eğitim, buca autocad bitirme projesi autocad kursu, autocad kursları, autocad kursu izmir, izmir autocad kursları, karşıyaka autocad kursları, buca kurslar, teknik çizim dersi, teknik çizim kursları, yapı ressamlığı, izmir kurslar, teknik çizim, max kursları, autocad iş ilanları, bemka eğitim autocad kursu, buca autocad kursları, karşıyaka autocad, autocad kursları buca, buca teknik çizim kursları, karşıyaka teknik çizim, kurslar buca, kurslar karşıyaka, buca halk eğitim, buca autocad bitirme projesi izmir kurslar,