Meslek ve Kariyer

Bemka Eğitim ve SecretCv İş Birliği

Bemka Eğitim Kurumları artık Secretcv'de. İş ve personel arayanların buluştuğu en büyük platform olan Secretcv işletmeleri arasında artık Bemka Eğitimde var. Bemka Eğitim Kurumlarının çeşitli pozisyonlar için aradığı personeller için değerlendirdiği mecralar arasına Secretcv de katılmış durumda. 2014 yılında gerçekleşen işbirliği ile tüm Bemka Eğitim ailesinin Türkiye genelinde personel ihtiyacı Secretcv tarafından karşılanacak.

Eğitmen, akademisyen, eğitim danışmanı, insan kaynakları sorumlusu, pazarlama departmanı, yöneticilik vb. pozisyonlara başvurmak isteyen adaylar için Secretcv üzerinden kabul edilecek başvurular titizlikle incelenerek aday havuzunda ayrıştırılacak, ardından uygun adaylara iş teklifiyle dönülecektir. Konuyla ilgili açıklama yapan Karşıyaka Bemka Eğitim Kurum Müdürü Cengiz Çıraklar ''Bemka Eğitim iş ve kariyer eğitimleri alanında nasıl kendi sektörünün önde gelen güvenilir markasıysa Secretcv de bu alanda önde gelen bir kurum. Secretcv'nin sürekli geliştirilen teknolojik alt yapısı, yönetici ve müşteri temsilcilerinin ilgili iş anlayışı, adaylar için kullanımı kolay ve sonuç alıcı yöntemleri bizi Secretcv'yi tercih etmeye yönelten başlıca etkenlerdi. Gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin Firmamıza ve adaylara faydalı olacağına inanıyorum'' dedi.

Secretcv den etkili biçimde faydalanılmasını amaçlayan ve tüm şubelerin katıldığı eğitim toplantısı yine Bemka Eğitim Genel Merkezinde gerçekleştirildi