Meslek ve Kariyer

TIBBİ SEKRETERLİK KURSLARI

                Bemka Eğitim Kurumları ile Dalos Otel arasında 2016 yılında yapılan mutabakat doğrultusunda yıllık düzenli eğitimler projesinin ikincisi bu yıl Mayıs ayında gerçekleştirildi.Eğitimler beş ayrı kategoride  otelin çalışanlarına ve yöneticilerine uygulamalar eşliğinde verildi. 1 ay süren eğitimler kapsamında yönetici ve çalışanların müşterileri, iş arkadaşları ve amirleri ile yaşadıkları problemlere yönelik öfkelerini kontrol edebilmeleri, hizmet kalitesi ve motivasyonunu artırmaları ve günlük yaşantılarında da öfkeyi kontrol edebilme ve iletişim becerilerini kazanmaları amaçlandı.

                Hayatımızda sürekli  çatışma yaşanabileceğini , ancak çatışmanın iyi yönetilmediğinde bireyin profesyonel iş ve sosyal yaşantısına zarar verebileceğine değinen Bemka Eğitim Kurumları Kişisel Gelişim Departmanı sorumlusu C.Çıraklar , "Çatışma durumu, hayatımızın bir parçasıdır ve herhangi bir anda planlanamayan bir şekilde gündeme gelebilir.Kontrol edilemediğinde sonuçları bazen önemli bazen önemsiz ama mutlaka bireye ve çevresine zarar veren sonuçlar doğurur.Dalos çalışanları öfke kontrolü eğitimiyle daha motive olmanın yanında daha planlı hale geldiklerini de eğitim sonu anketlerimizde ifade ettiler. " dedi.

                 Eğitim sonunda değerlendirmelerde bulunan Otel Müdürü V.Uçar ise " Ailelerin,özellikle çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelmekteyiz.Bunun iyi tarafı oturmuş,sürekli bir secici grup tarafından tercih ediliyor olmak oldukça gurur verici.Ancak sorumluluk bakımından oldukça fazla görev yüklemekte.Müşterilerimizin temizlik,doğal ortamda sağlıklı dinlenebilme,güvenlik vb. beklentilerini karşılamak üzere durmaksızın çalışan bir ekibimiz var.Yıllardır sadece Dalos Hoteli tercih eden,tatil için başka hiçbir yere  gitmeyen müşterilere sahip olmak gerçekten güzel.Google raporlarında Ege’de tatil yapmak isteyen,huzurlu tatil,ege’nin en güzel plajı,ege butik oteller vb.,ucuz tatil,ege otel arıyorum olarak arama yapanlar öncelikle  Dalos Hotele bakıyor,şayet yerimiz yoksa başka yerlere bakıyorlar.Butik otel konseptinde fark yaratan bir marka olmaktan mutluluk duyuyoruz. " dedi.Kişisel Gelişim Dalos 2017 etkinlikleri düzenlenen akşam yemeği ile sona erdi.

http://www.hoteldalos.com/