Meslek ve Kariyer

Bemka 22 Yaşında

Bemka Eğitim 22 inci yılını kutluyor. İzmir'in en eski ve köklü eğitim kurumu olan Bemka ailesi bugüne kadar binlerce öğrencisini meslek sahibi yapmanın, yüzlerce firmaya kurumsal eğitimleriyle değer katmanın gururunu yaşıyor. Türkiye'ye pek çok ilki kazandırarak eğitim dünyasında haklı bir yer edinmiş olan Bemka Eğitim, pek çok ulusal ve uluslararası partner anlaşmalarıyla eğitim süreçlerini derinleştirme, öğrenci merkezli kazançlar üretme noktasında ısrarlı biçimde durmaya devam ediyor. Konuyla ilgili olarak görüşlerini ifade eden Karşıyaka Şube Müdürü C.Çıraklar "Bemka Eğitim Kurumları markası öğrencilerimize, ailelerine, tüm çalışanlarımıza ve öğrencilerimizi işe alan işverenlere güven veren bir marka. Bu markanın arkasında gece gündüz çalışan, fikirler üreten, tartışan, eleştiren, mizah anlayışı yüksek, çoğulcu anlayışı benimsemiş insanlar var. Ticari kaygıları olan ancak bunu eğitim süreçlerinin hep arkasına koyan, toplumsal sorunlara duyarlı bir yaklaşıma sahip ailemizin tüm bireyleri çalışma alanlarında kendilerini gerçekleştirmenin huzuru ile haz duyarak çalışıyor. Dolayısıyla başarımızın sırrı bir aile gibi hissetmekte ve davranmakta yatıyor. Emeği geçen tüm öğretmenlerime ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Bilişim Eğitimleri Bölüm başkanı C.Türker ise "Bilişim alanında yaptığımız teknolojik yatırım ve eklediğimiz yeni programlar ile öğrenci memnuniyetini arttırırken aynı zamanda da bilişim alanındaki gelişmeleri de müfredatlarımıza ekleyerek günceli yakaladığımızı gururla söyleyebilirim. Klasik eğitimlerin güncel olmayan, tutucu, statik tarafına karşılık Bemka Kariyer eğitimleri sürekli bir değişim ve dinamizmi taşıyor. Bu sayede öğrencilerimiz piyasada yüksek performans göstererek takdir topluyor. Sürekli tavsiyeyle büyüyen bir kurum olmaktan gurur duyuyoruz" dedi.

22.yıl etkinlikleri çerçevesinde yapılacak olan etkinlikler ve kampanyalar ilerleyen günlerde web sitesinde ilan edilecektir.

 

İZMİR TIBBİ SEKRETERLİK KURSLARI  İZMİR

TIBBİ SEKRETERLİK KURSLARI  İLE BAŞARI İZMİR

TIBBİ SEKRETERLİK KURSU VE HASTA KABUL KURSLARI  İZMİR