Meslek ve Kariyer

Grafik Tasarım Kursu Buca

Grafik Tasarım Eğitimleri Artık Buca Bemka'da. Bemka Eğitimin uzman eğitmenleri ve zengin müfredatıyla verilen Grafik Tasarım Kursuna talep giderek artıyor. Grafik Tasarım eğitimlerinde bir marka haline gelen Bemka Design ekibi öncülüğünde içeriği hazırlanan ve sunulan Grafik Tasarım kursları Karşıyaka'dan sonra Buca'da da verilmeye başlandı. Eğitim katılımcıların konuyla ilgili bir temellerinin olmadığı varsayımından yola çıkılarak başlamakta.

Eğitim içerisinde 

  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustartor
  • Adobe Acrobat
  • Corel Draw
  • Freehand
  • Adobe Bridge
  • Grafik Tasarım Sanatı ve Kültürü
  • Kurumsal Kimlik Oluşturma
  • Logo oluşturma Teknikleri

gibi benzerlerinden daha dolu, daha içerikli bir müfredat sözkonusu.Başarılı garantili olan eğitimlere katılan öğrencilerimiz orijinal Adobe lisanslı bilgisayarlarla programların tüm özelliklerini etkin ve eksiksiz biçimde kullanabilmenin keyfini yaşıyor.

Piyasada pek çok iş olanağı bulunan programı tamamlayan öğrencilerimiz,firmaların tasarım departmanlarında,ajanslarda,matbaalarda,reklam ofislerinde çalışabildikleri gibi proje bazlı olarak da home ofis iş yapma şansına sahip olabilmekteler.

Grafik Tasarım Kursu İzmir mezunu Ceyda Dikmen'in görüşü:  

"İzmir'de özel bir üniversitenin uluslararası ilişkiler bölümünü bitirdim.Ancak okuldan mezun olduğumda stajyer oalrak çalıştığım firmalarda gördüm ki bu alanda çalışmak bana göre değil.Hayal gücüm,tasarım becerim var ama bunu somutlaştıracak araçlara sahip değilim.Karşıyaka'da kurs ararken Bemka Eğitimde Dış Ticaret kursuna katılmış bir arkadaşımın tavsiyesiyle Bemka Eğitime gittim.Hem Bilişim Bölüm başkanıyla hemde Bemka Design sorumlusuyla görüştüm.Ardından öğretmenin derslerine ücretsiz olarak davet edildim.Eğitime başlamaktaki tereddütlerim yerini bir an evvel tasarlamak,yeni bir şeyler üretme güdüsüne bırakınca kayıt oldum.Bir kaç aylık yoğun bir tempodan sonra eğitimim bitti.Bir süre evde çalışmaya devam ettim.Şu anda Çiğli'de plastik ve kauçuk üzerine iş yapan büyük bir firmanın tasarım bölümünü sorumlusu olarak çalışmaktayım ve sevdiğim işi yapmaktan dolayı çooook mutluyum.Tasarım düşünen herkese tavsiyem,önce cesaret sonra ilk adımı atmak.Gerisi zaten gelir.Saygılarımla."