Meslek ve Kariyer

Dış Ticaret Uzmanlığı Nedir ?

E-ticaret, ulusal ve global olarak giderek daha çok işletmeyi ve çalışanı kapsamaktadır. Dış Ticaretin toplam payının sürekli arttığı günümüzde, etkili bir elektronik ticaret yönetimi, İthalat ve İhracat mevzuatı ve uygulamalarının eksiksiz öğrenilmesiyle mümkün olmakta. Kariyerine Dış Ticaret Uzmanı olarak devam etmek isteyenlerin Dış Ticaretçilerden öğreneceği, gerçek belge ve alım satım örnekleriyle deneyim kazanacağı, müfredatı benzerlerinin çok ötesinde bir eğitim.

Neden Bemka Kariyer de Dış Ticaret Eğitimi  

Dış Ticaret Kurslarımıza Dış Ticaret Uzmanları, Gümrük Müşavirleri, Hukuk Müşavirleri ve Üniversite öğretim görevlilerinin güncellediği program sayesinde öğrencilerimiz mezun olduklarinda ögrendiklerinin piyasanin gerisinde kalmış olması riskiyle karşılaşmazlar.

İki yıl boyunca ücretsiz tekrar hakkı sayesinde aylar sonra gelerek bilgilerini güncelleme olanağına sahip olurlar. Tüm öğrencilerimiz kurumsal üyelerimizin de aralarinda bulundugu yüzlerce işletmeye iş destek departmanımız tarafından tavsiye edilmekte, somut personel talepleri ise sadece öğrencilerimizden karşılanmaktadır.

İş Destek Departmanından faydalanmak ücretsiz olup mezun olduktan sonraki iki yil için geçerlidir. Bemka Kariyer’de Dış Ticaret kursuna katılan öğrencilerimiz Uygulamalı E-Ticaret eğitimi alacaklarından Uluslararası işletmelerin beklediği düzeyde elektronik ticarete hakim biçimde mezun olmaktadir.

Ege bölgesinin en büyük Dış Ticaret firmalarına giren öğrencilerimiz bilgi ve uygulama düzeyi bakımından rakiplerinden bir adım önde iş hayatına başlamaktadır.

Dış Ticaret Eğitimi başarı öyküleri için tıklayınız... http://www.bemkakariyer.net/dis-ticaret-e-ticaret-uzmanligi-izmir/