Meslek ve Kariyer

BEMKA KARİYER Bahar Şenlikleri

9 Eylül Üniversitesi bahar şenlikleri Bemka Eğitim  sponsorluğuyla bu yılda yapıldı. Etkinlikler kapsamında konserler, lunapark vb. etkinliklerin gerçekleştirildiği şenliklerde çok sayıda kurum da stant açarak yer aldı.

Bemka Eğitim Kurumları Buca Şubemizin de yer aldığı etkinliklerde, kariyer söyleşileri,kariyer rehberlik programının tanıtılması, ücretsiz eğitim çekilişleri ve çeşitli yarışmalar düzenlendi. Stant çalışanlarımızın oldukça eğlendiği 5 gün içerisinde öğrencilerin yoğun ilgisinin yanısıra çok sayıda öğretim görevlisi de standımızı ziyaret ederek bilgi aldı.

Kariyer Günleri Şenlikleri

Öğrencilere dağıtılan indirim çeklerine yoğun ilgi olurken şenliğin son gününde Bemka Eğitim Kurumları İş Destek Departmanı yöneticileriyle üniversite öğrencilerinin katıldığı bir söyleşi gerçekleştirildi. Genel Merkez, Karşıyaka Şube, Denizli Şube ve Afyon Şube yönetici ve çalışanlarının da ziyaret ettiği standımız,şenliğin sona erdiği cuma günü tüm Bemka Eğitim Kurumları ailesinin katıldığı bir yemek organizasyonuyla sona erdi.